Jump to content

Jason Becker


-Abraxas-

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e' date='31. 10. 2005, 18:23'] Imam ja Legendary Guitar i prvi i drugi deo icon_biggrin.gif

 

Moze neki trade za Alexa Masija biggrin.gif

Moze,za sexualnu uslugu icon_smile.gificon_smile.gif .

Salim se...

Pa veoma je cudan,ali ima znanje i tehniku.Jedan album je posvetio Bachu i svirao samo njegove kompozicije.

A sta ima na prvom Legendary Guitar,Marko???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni nije ni malo cudan icon_biggrin.gif

 

Imam taj In The Name Of Bach, a postoje bar jos 2 njegova tribjuta poznatim kompozitorima icon_da.gif

 

Imam i Vertical Invader, Attack Of The Neon Shark i MCM projekat (Ritual Factory)... sve drugo dolazi u obzir pivopije.gif

 

Prvi CD je samo ona njegova klinika, ciji se segmenti nalaze i na drugom CD-u... drugi je dokumentarac + neka TV emisija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne,ono sto hocu da kazem za Masi-a je da je njegova muzika(posebno Attack of the Neon Shark) mesavina teskog fusion-jazza,malo funk-a i rocka(ili heavy).On kada svira speed deonice koristi tako teske i smrdljive tonove,i to se cuje,iako ih odsvira ultra brzo.Veoma je to interesantno.Tako nesto nisam cuo pre njega.

A imate li od Cacophony neki video?

Ja imam DVD,njihov prvi nastup,koji je sniman iz publike kamerom,pa je to neko prebacio sa VHS na DVD...nije neka slika i neki zvuk,ali je icon_rockdevil.gif .

Imam i Desert Island i Black Cat iz Japana...snimano sa bine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dolazim na steve vai,vec sam bio.Pa videcu onda ako na zimski raspust budem u bg dolazio,onda cu ti javit,pa ako treba onda i ja tebi mog u nesto narezat.Idi na cacophony i napisi kakvu opremu ti koristis?ja odoh sada kod frizera,da mi skrati krajeve. rolleyes.gif

Jebote,moram i ja ovih dana da skratim krajeve icon_smile.gif .Nista,javi kad dolazis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...