Jump to content

Ritam Nereda


King Diamond

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Novi? :ph34r:

 

Znaci vratio se PJ sedamnaesti put.Kod nas su bili prosle godine sa bubnjarem Razora a pretprosle u Kg sa Stavrom.

Kako bi to zvucalo sa novim pjevcem,kao ja kad bih pevao u Ribljoj Corbi... :haha:

Ajlin mora da je pila nesto mlogo jako. :D

Bojane znas li sta je sa Comijem,on je bio tu od Brejkinga?

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi ovako: ja sam okacio ove pesme ne Megaupload pa pokusajte odavde da skinete

 

http://www.megaupload.com/?d=9871PLS4

@Feniks.

Mene ove pesme podsecaju na njihov poslednji album ''IX''. Meni se obe pesme dopadaju(pogotovo pesma u kojoj se spominje paklena masina),ali jbg ja sam okoreli fan ovog benda pa ne znam koliko znaci moje misljenje:mrgreen:.

Ako vam se svideo poslednji album sigurno ce vam se svideti i ovo. 'ajde poslusajte pa javite kako vam se cini.

:pivopije:

 

Pesme od minut...ne znam bas...iako,IX je odlican,zaista sjajan album,pravo osvezenje nakon onog krsa od Poriva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ok, ajde javi, pls, da vidim da li je stvarno, ili mene opet zezaju.

 

Edit: Moja greshka (ne bash mala)- trazili su 1600 evra: http://www.dimitrovgrad.rs/carfor/viewtopic.php?t=647&postdays=0&postorder=asc&highlight=ritam+nereda&start=60

I nije bilo proshle godine, nego za prvi Peace fest, kada je svirao Glenn Hughes.

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album, novi gitarista, novi band

 

Cele 2009-te pripreman je i sniman novi, taj jubilarni 10 po redu album..a nepisano pravilo je da u najbitnijim i najtezim trenucima stvari jednostavno puknu..sve se slomi i raspadne...a ipak, nekako se kockice poslazu i stvari krenu svojim putem.. i Comi je otisao svojim putem...daleko od nas...postali smo trojka..navezbana trojka koja je snimala album 4 meseca.. pesme su snimljene u Beogradu, studio Barba (snimatelj i producent Dejan Vuckovic)..postprodukcija je uradjena u studiju Fabrika 13, Ljubljana (herr Boban Milunovic)..pred sam kraj snimanja u bend je dosao Sascha Frisch, nas dugogodisnji friend i pakleno dobar tamburas, tako da su nase pesme dobile neku novu dimenziju i cvrstinu...novi album izlazi za mesec dana i nadamo se da cete stvarno uzivati u nered zvuku, a tada krece i nasa live promocija..u planu je okruglo 50 koncerata...ne mozemo da docekamo!!!!!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bas me obradovala ova vest, bas se oteglo snimanje novog albuma. Bio je najavljivan izlazak za proslu godinu povodom 20 godina postojanja benda, ali od toga nista. Nadam se da ce ga ipak izdati na disku,jer je bilo prica da ce ga postaviti na sajtu da se download-uje.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album, novi gitarista, novi band

 

Cele 2009-te pripreman je i sniman novi, taj jubilarni 10 po redu album..a nepisano pravilo je da u najbitnijim i najtezim trenucima stvari jednostavno puknu..sve se slomi i raspadne...a ipak, nekako se kockice poslazu i stvari krenu svojim putem.. i Comi je otisao svojim putem...daleko od nas...postali smo trojka..navezbana trojka koja je snimala album 4 meseca.. pesme su snimljene u Beogradu, studio Barba (snimatelj i producent Dejan Vuckovic)..postprodukcija je uradjena u studiju Fabrika 13, Ljubljana (herr Boban Milunovic)..pred sam kraj snimanja u bend je dosao Sascha Frisch, nas dugogodisnji friend i pakleno dobar tamburas, tako da su nase pesme dobile neku novu dimenziju i cvrstinu...novi album izlazi za mesec dana i nadamo se da cete stvarno uzivati u nered zvuku, a tada krece i nasa live promocija..u planu je okruglo 50 koncerata...ne mozemo da docekamo!!!!!

Gde sve nastupate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zapravo, disk izlazi 5. juna :)

 

Ako vam trebaju još neke (exclusivne) informacije, shoot :)

 

Je l' znas mozda koliko ce kostati album(ova digipack varijanta)?:pivopije:

 

Evo i liste pesama sa novog albuma:

 

Tracklisting:

 

Ponovo rođen

Crni krovovi

Masa kritična

Milion zvezda

Elita

Gloria

Paklena mašina

Sporo

Daj mi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...