Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

U Ateljeu 212...Gorica Popovic, Fedja Stojanovic, Andrija Milosevic :rolleyes: , Milutin Petrovic (jbt, stao mi mozak, mislim da se tako preziva Milutin :redface: ) ... Ta predstava mi je presela zbog uzdaha od strane svih devojaka i zena (sem mene i keve) kada se pojavio Andrija na sceni... :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

COVEK SE ZOVE MILUTIN MILOSEVIC . :wub:

i diwan je i ja ga volim :wub:

 

salu na stranu, odlican je u toj predstavi. ALI je u textu koji je besmislen, ima trivijalno resenje na kraju. ima par rezijskih resenja koja mi se mnogo svidjaju( ono sa sankama i irvasima), a i taj sam Milutinov lik je tako dobro izgradjen...

Generalno, predstava ima vise minusa nego pluseva :frown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledece nedelje gledam "Pseci valcer" u JDP-u. Cula sam da je odlicna predstava. Je l` gledao neko?

 

Gledala sam ja. Da, odlicna je predstava, gluma je fenomenalna, kao i kostimi, scenografija i sve. :D

Mene je odusevio Lecic iako ga nikako nisam gotivila i Susljik konacno ima drugaciju ulogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam u Ateljeu gledala Dugo putovanje u noc i htela bih svima da preporucim ovu izvanrednu predstavu.

Petar Kralj je nevidjeni car!

 

OZBILJNO...i ja sam sinoc bila na predstavi(i pritom pomogla dobrocudnom slepom deki,koji je isto bio u pozoristu,da predje ulicu :redface: )

...Petar je bio super,ali je meni Ruzica Sokic ipak bila bolja..zena je savrseno glumila....

Inace predstava je bas interesantna..realna,u svakom slucaju tragicna-jer sam shvatila koliko zapravo ima takvih porodica oko mena... :cry:

Edited by +AuReOlE=

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo me vi zajebavajte za Chicago :meshuggah: .....ako ne odgledam opet nista nisam uradio.....jao kad bi opet dobio karte......ne daje mi se 900 kinti bas uz ove silne koncerte....a moram sad i na neki to vole vruce.....kako je dobro pozoriste na terazijama :surprised: ....vrh

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...