Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

Da!Jebote!Usrala sam se zhiva :). Posle smo bile u poziciji ruke na ushi kad digne pishtolj :)

 

To me stvarno nervira sto su tako jaki zvuci pistolja. Bilo sta da gledam kad vidim pistolj na sceni samo razmisljam o tome kako ce jako da opali i kako cu da skocim. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shine - stvarno jedna od najboljih nasih predstava. Mislim da svako treba barem dva puta da je pogleda jer nema sanse da se sve pohvata sa jednim gledanjem. Evo je sinoc odgledadoh treci put i jos je stvar ostalo da se skonta. Ima toliko sitnica. Divni su kad pevaju Haustor i Prljavo kazaliste. :zeleni:

 

Jelena Djokic je nasa najlepsa devojka i sinoc iz prvog reda videh da je SVA pegava. Prelepo. Ja sam oduvek htela da budem pegava.

 

Kakv Susljik, Madzi je naj haba haba stvor! :wub:

 

I da - :):):):):):):):):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

za jdp imas popust samo sa njihovom katricom, ista stvar i sa ateljeom.

 

u narodnom imas 50% sa indexom.

 

na shine pustaju za dz pogotovo kad rade dva mlada razvodnika ( jedan je sa naocarima,mrsav i crn- on uvek pusta)

 

u zvezdaru ne pustaju nikog, cak ni studente fdu-a , moramo da ulazimo tako sto nas profesor odvede za ruku :):rolleyes::)

 

@tea

 

shine za milenu markovic predstavljaju zivot, tako je rekla u intervjuu na nekoj televiziji povodom filma "Sutra ujutru"

 

i da - najlepsi deo u sinama je kad glogovac peva kerol, ili kad svi pevaju dok reka struji ove noci - tu se raspadnem :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tea

 

shine za milenu markovic predstavljaju zivot, tako je rekla u intervjuu na nekoj televiziji povodom filma "Sutra ujutru"

 

i da - najlepsi deo u sinama je kad glogovac peva kerol, ili kad svi pevaju dok reka struji ove noci - tu se raspadnem :cry:

da.... to je isto divno...... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Elvis - U narodno na index mozes da udjes za 50 dinara na bilo koju predstavu. I to tako mozes samo u narodno. Sto se drugih pozorista tice najbolje ti je da izvadis neku studensku karticu tipa euro 26 i onda imas 20 ili 30% popusta u svim pozoristima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledala sam bogojavljensku noc i dekamerona(bila na predpremijeri :veseli: ) u buhi. bogojavljenska je super- ANITA MANCIC!!!, ali je dekameron :puke: ... iako, ima dobrih momenata ( goran jevtic i lik iz shejtanovog ratnika) + darko rundek koji je radio mjuzu ... muzika je i najbolja :wub: mada je predstava pored svega amaterska i dosadna. uh :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vecheras tesla electric company, a sutra bokeljski d-moll :veseli:

bila sam i ja veceras na tesla electric company, igrom slucaja

bas mi se dopada predstava, skroz je neobicna

i fenomenalna mi je rezija i onaj klavir u pozadini.... ona glumica je isto super

Share this post


Link to post
Share on other sites

brod za lutke je super, stvarno... :wub:

 

shta te tacno zbunjuje kod kraja shina?

mozes da tumacis dvojako - ili su umrli svi ili su zaspali. nama su na faxu objasnjavali ovu prvu verziju.

 

gledala sam juce bokeljski d-moll, vodio nas je profesor. fenomenalno!!! nemam nijednu zamerku, jelena djokic :wub: a jos sam posle isla u vip kafic bdp-a :veseli: i tu su bili svi glumci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...