Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

Gledala sam sinoc Malajsko ludilo i treba pogledati ako hocete da vidite kako mozete da imate super ideju, a da sve to odradite povrsno.

Da nije bilo FENOMENALNE glume Branislava Trifunovica i sa se Stefan Kapicic ne skida predstava bi bila sranje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledala sam pre neki dan Delirijum tremens. Odlicna predstava, a tek gluma! icon_rockdevil.gif

Predrag Ejdus i Anita Mancic! icon_rockdevil.gif

Slazem se, samo mogli su malo da skrate, poslednjih sat vremena sam non-stop gledala na sat.

 

 

Inace, ja kreten ne odoh na Hamleta, a imala sam kartu. wallbash.gif Jbg iskrslo mi nesto u poslednjem trenutku. Koji bedak. icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne samo to, smatram da je mnogo razvucena, mogli su isto to da nam prikazu i za krace vreme ima i nepotrebnih scena... No nebitno, predstava je odlicna!

 

Nego jel se pred tu predstavu covek setka po gledalistu i cisti cipele? Nesto ne mogu da se setim za koju predstavu je to, skroz mi stade mozak, gledah ja to davno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego jel se pred tu predstavu covek setka po gledalistu i cisti cipele? Nesto ne mogu da se setim za koju predstavu je to, skroz mi stade mozak, gledah ja to davno.

Nope, nije to u toj predstavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bure baruta:

Predstava je zaista odlicna! Mogu da mislim kakva je bila kada je Sergej igrao! Moram gledati tog coveka u pozoristu... icon_da.gif

Voja Brajovic me je odusevio. Dragan Jovanovic sa svojim facama! wub.gif Obozavam tog coveka! wub.gif

Micanovic, Glogovac, Susljik, Djuricko, Milivojevic... odlicna postava.

Najjaca scena u celoj predstavi je ona fora sa Otpisanima, koliko sam se samo smejala! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

BEKET U BEOGRADU

 

Povodom 100 godina rodenja Semjuela Beketa (13.04.1906.), pozivamo Vas na

multimedijalni dogadaj BEKET U BEOGRADU koji ce biti odrzan 13. aprila na Novoj

sceni. Ulaz slobodan.

 

Program:

 

17.00 h Cekajuci Godoa - snimak pozorisne predstave u reziji Semjuela Beketa

 

19.00 h Portret Semjuela Beketa - govore: Rade Markovic, Feliks Pasic i Mira Otasevic

 

20.00 h Slucaj Godo - dokumenti o zabrani predstave "Cekajuci Godoa" u Beogradskom

dramskom pozoristu

 

21.30 h O, srecni dani - Snimak predstave sa Madlen Reno

 

 

Vase

 

BEOGRADSKO DRAMSKO POZORISTE

Milesevska 64a

 

tel. 011/2837 000

www.bdp.co.yu

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam gledala Branu u Ateljeu. Bla. Bezveze skoz. Par puta mi je jako malo falilo da zaspim. Radnja se desava u Irish pubu. Tako oni cirkaju i pricaju kao neke istripovane price. icon_rolleyes.gif Jedino me je Tihomir Stanic odusevio! icon_da.gif

 

E, a malo pre odgledadoh Skup. Isto mi je bezveze i nije ostavila nikikav utisak na mene. Ovde me je odusevila scenografija, kostimi i sminka, pa sam to gledala kao i gluma Aleksandra Sreckovica, polu go Madzgalj i prelepi Kicic! wub.gif

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ovde iko uopshte ide u pozorishten?

icon_confused.gif

 

Ovo nema veze, Dushane sa tvojim postom.

 

Bojim se da onaj jednocifreni procenat ljudi koji posecuje- je tachan no.gif

 

LM>

Gledah juche "Smrt" u JDP-u.

Gneralno= pricha mi nije neshto posebno.

Kolko Kichicev wub.gif lik.

Nije ga loshe odradio, ali nisam ga gledala u drugim predstavama da uporedim, ali kazhu da ima isti gluamchki izraz

Meni je bio potpuno korektan icon_da.gif

 

Toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Spirit Crusher

Bolje lovite karte za Smesnu stranu muzike icon_wink.gif Svaka predstava im je drugacija, za razliku od Shina (sto mene nije sprecilo da ih ipak gledam 2-3 puta icon_redface.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

smesna strana muzike je skinuta sa repertoara zvezdare icon_da.gif

dule, ma ima ja da te zovem da idemo u pozoriste wub.gif

moj bata po bedaku wub.gif

sine sam gledala 9 puta icon_smile.gif

 

juce gledah drugu stranu. onaj dramski text je katastrofa, rezija je fenomenalna... sve u svemu muka mi je od kurvi, pedera, generacije x pukeface.gif ne mogu vise ...

hocu da bitef bude 2 puta godisnje ! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dea i ja idemo na premijeru cekajuci godoa biggreens.gif

Joj, jedva cekam. biggreens.gif

Nikad nisam bila na premijeri! icon_redface.gif

 

Znaci Smrt, nista spec. istripovana, smesna. Kicic! wub.gif Jbt, jbt wub.gif

OK, gubim se!

 

U nedelju Ljubavno pismo, gledam je opet posle cetiri godine! biggrin.gif

 

Dujo, ides onda sa nama na neku predstavu u maju! icon_da.gif

 

Jos malo, pa kraj sezone! icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle Ljubavno pismo odgledadoh po drugi put posle cetiri godine!

Kicic! wub.gif

Ismejala sam se za sve pare. Svi glumci su bili sjajni, samo su se i oni dosta smejali i nisu mogli da iskuliraju, ali ajde oprastam im, bar su se i oni zabavili! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...