Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

Jel neko gledao "Ribarske Svadje" na sceni Rasha Plaovic u Narodnom Pozorishtu?

 

-By the way ja sluzim tamo vojsku i stojim na vratima!!!! icon_smile.gificon_smile.gif

Tako da ladies come in!!!!hahahahaha pozz

pivopije.gif

Ja planiram da je gledam ovog meseca.

 

Mozda te znam. Od kad radis? Znam dva lika. Stalno me pustaju za dz! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

 

kako god bilo, ja ne verujem nesto da cu ici na parple.

tako da sam ja za uho grlo noz 27og, a svejedno moramo da nadjemo neku trecu umesto velike drame. znaci, moze haflajf, moze vbz, a mozemo i da se ubacimo kod cwije na par komada laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc gledah Posetioca u Ateljeu 212. Radi se o dijalogu izmedju Boga i Sigmunda Frojda 1938 god kada je napustio bec zbog nacista.

Jednom recju predstava me je odusevila.

Voja Brajevic-Frojd

Dragan Nikolic-Bog

Andrija Milosevic-Gestapo

Frojdovu cerku Anu nisam uspela da prepoznam tako da icon_biggrin.gif

 

obavezno preporucujem svima da je pogledaju icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm, zvuči zanimljivo...

 

doduše, ja sam u poslednje vreme više u nekom baleti & opere tripu...

svima bih preporučula balet "Dr. Džekil i Mr. Hajd" u Narodnom...fenomenalno je odrađen, scenografija, kostimografija...apsolutno neklasično! ubačeni su Dragoljub Đuričić i još neka dva lika sa tam-tam bubnjevima...definitivno menja sliku koju svi imaju o baletu! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc gledah Posetioca u Ateljeu 212. Radi se o dijalogu izmedju Boga i Sigmunda Frojda 1938 god kada je napustio bec zbog nacista.

Jednom recju predstava me je odusevila.

Voja Brajevic-Frojd

Dragan Nikolic-Bog

Andrija Milosevic-Gestapo

Frojdovu cerku Anu nisam uspela da prepoznam tako da icon_biggrin.gif

 

obavezno preporucujem svima da je pogledaju icon_wink.gif

Aaaaaaaaaaa u Ateljeu je,videla sam insert na TVu al nisam cula gde je,a bas mi se ucinilo zanimljivo.Super,moracu da vidim kad se daje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc gledah Posetioca u Ateljeu 212. Radi se o dijalogu izmedju Boga i Sigmunda Frojda 1938 god kada je napustio bec zbog nacista.

Jednom recju predstava me je odusevila.

Voja Brajevic-Frojd

Dragan Nikolic-Bog

Andrija Milosevic-Gestapo

Frojdovu cerku Anu nisam uspela da prepoznam tako da icon_biggrin.gif

 

obavezno preporucujem svima da je pogledaju icon_wink.gif

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Ovo moram da gledam! icon_rockdevil.gif

 

Ako mislis na Fausta u Narodnom on se ne daje vec duze vreme. icon_sad.gif Znam jer ja planiram da ga gledam vec nekih godinu dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj kada ima i obavezno kupi karte ranije, prodaju se jako brzo icon_wink.gif

 

@Lolita prema operama sam imala predrasude, ali izmenicu to svakako.

Inace jesi li gledala mozda fausta? posto planiram da idem da ga gledam (vec duze vreme, ali nikako da pohvatam vreme)

icon_wink.gif

Gledala sam ja Fausta I u Narodnom sa Ejdusom,sta znam meni se svideo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj kada ima i obavezno kupi karte ranije, prodaju se jako brzo icon_wink.gif

 

@Lolita prema operama sam imala predrasude, ali izmenicu to svakako.

Inace jesi li gledala mozda fausta? posto planiram da idem da ga gledam (vec duze vreme, ali nikako da pohvatam vreme)

icon_wink.gif

E, nisam gledala, mada planiram...

Čula sam da je balet "Ko to tamo peva" skroz super, ali nema se za sve para...

 

Jel gledao možda neko "Kraljicu Margo"? Meni zvuči zanimljivo to što je Bregović radio muziku, ali sam čula neke komentare da je pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam gledao istu predstavu-Posetioca u podrumu Ateljea 212 i stvarno mogu svima da je preporučim. Zanimljiv aspekt diskusije o vrlo dubokom temama. Frojdovu ćerku Anu je igrala (čini mi se) Milica Mihajlović što je zanimljivo obzirom da je Voja Brajović bio Frojd.

Ako koga zanima malo opuštenija (čitaj smešnija) varijanta, preporučujem Egzibicionistu, isto u Ateljeu. Igraju Branimir Brstina, Isidora Minić, Andrija Milošević i još neki, više se ni ne sećam-bilo je prošle godine. Tema je vrlo zanimljiva, o tipu koji ima problema u krevetu i to kompenzuje ispadima egzibicionizma-klasika u mantilu icon_twisted.gif i kako se onda leči uz pomoć zgodne doktorke. Vrlo dobra predstava.

Edited by Genesis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel gledao možda neko "Kraljicu Margo"? Meni zvuči zanimljivo to što je Bregović radio muziku, ali sam čula neke komentare da je  pukeface.gif

gledala ja, lepo je sve to odradjeno, kostimi su me najvishe odushevili, ali - to be honest - malo mi je bilo dosadno icon_mrtav.gif shta znam, ne volim balete i opere...

 

p.s. mada, kad se setim baletana... icon_redface.gificon_mrgreen.gif

Edited by *drunken_butterfly*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna mozda smo se i sreli u ateljeu mhihi.gificon_razz.gificon_wink.gif

I da nemoj da ljude bacas u zabludu nije u pitanju Milica Mihajlovic no ejdusova cerka, koliko ja znam icon_biggrin.gif

 

@Lolita da nisi u subotu bila u 83-ci a? ph34r.gif

da, negde oko 2...shto?

nije valjda da si bila i ti, a da te nisam primetila? icon_redface.gif (hehe, bila burna noć wub.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja planiram da je gledam ovog meseca.

 

Mozda te znam. Od kad radis? Znam dva lika. Stalno me pustaju za dz! biggrin.gif

hahahah pa to stojimo moj ortak Nemanja i ja!!!!!!!

Ja imam bradicu i kratku kosu a on naocare i visok je dosta!!!

Javi mi se sledeci put kada dodjesh...... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...