Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

Pa ja sam bash prekjuce gledao "Bal pod maskama " .. ako mislite na operu Djzuzepe Verdija.. na velikoj sceni Narodnog pozorista. Opera je vrh svih vrhova.. icon_smile.gif Mada me jedninno malo smorilo sto je na italijanskom pa morash da citash titl. No dobro. Ako volite operu pogledajte obavezno 5.11 " Seviljski Berberin" ..opera odlicna. Preporucujem i "Slepi Mish" icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bibili i Pretendress - Smesna strana muzike opet nioje na repertoaru za novembar! Jastucko je 15.11 (utorak) i 30.11. (sreda), meni je svejdno kada cemo da idemo. Ne znam da li imamo popust, posto mi jos nije stigao mail od kluba. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biljana i Majo, citajte paziljivije moje postove i sve ce vam se kazti... Sada moram da se ponavljam...

Znaci Smesna strana muzike nije na repertoaru za novembar, sto se tice 15.11. to je utorak, kao sto sam vec napisala, fukse jedne kada ne citate nista! violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dea:

a vidis nisam videla da si vec napisala da je utorak icon_smile.gificon_smile.gif

i da si 2 puta napisala da nema u novembru icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

icon_redface.gif

to zbog zaljubljenosti wub.gif

To nije izgovor. (kao da samo citirala Veru icon_smile.gif )

Idemo onda 15og na Jastuca, porucujem karte kada mi stigne mail od kluba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...