Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

@Dea-jesi pogledala mozda sta se jos daje ovih dana u NP-u pa da idemo da gledamo?

Ovih dana nista sto vec nije vidjeno! Repertoar za april jos nisu izbacili. Hoces da se uvucemo na Milevu Ajnstajn?!

Ja cu Uobrazenog bolesnika po treci put da idem, odusevljana sam! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sutra idem na "LULU". jedva cekam da vidim Baneta Trifunovica wub.gif i moju omiljenu glumicu Jelenu Djokic. Jedva cekam!!! biggreens.gif

u cetvrtak idem u BDP da gledam "Gvozdeni zivot". mnogo me zanima kako su obradili odnos majke i cerke, a i Nedu Arneric nikad nisam gledala u pozorisnoj ulozi.

 

A 7.APRILA IDEM NA KRALJA LIRA I TO IGRA SERGEJ!!!Menja Timarova. wub.gif Jedva cekam!!! Necu imati kartu, uvesce me drugaricina profesorka. Ljuba Tadic i Sergej - TO SE NE PROPUSTA !!! biggreens.gif

 

***

Poslednja predstava koju sam gledala je "Audijencija", sa Sergejom Trifunovicem i Vojinom Cetkovicem. to je Sergeju bila prva predstava ovde posle 14 meseci. smejala sam se 2 sata icon_smile.gif Odlicna je prestava, a i ovo prvo izvodjenje, posle vise od godinu dana je bilo prilicno emotivno. wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle nedelje sam gledala 'Velika bela zavera' u ateljeu,znaci predstava je...ono,prosto je zastrasujuce,natera te da razmisljas o citavoj toj masineriji...

A i Kortni su bas super predstavili,prava kucka...

Me,too..skoro sam je gledala..onaj Vlalukin,kako god,je simpatichan lik...nije loshe odigrao,mada mislim da mozhe i bolje... icon_da.gif

 

a,inache OBOZHAVAM POZORISHTE,s obzirom da se bavim istim... icon_mrgreen.gif

 

A,shta sma poslednje gledala..."Pseci VaLcer"u JDP-u,odlichna je predstava...pa naravno kada igra moj ljubljeni DJURRRRICHKO...

 

A,vec sam uzela karte za onaj novi studio u JDP-u,predstava je ja mislim "Red vozhnje Andreasa SAma"

 

OndaK,konachno da pogledam MLetachkog Trgovca,jedvvva chekam!

 

I,u Ateljeu..."POseta Gdinu..."ne znam tachno kako se zove...

 

bogat repertoar za kratak rock! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A 7.APRILA IDEM NA KRALJA LIRA I TO IGRA SERGEJ!!!Menja Timarova. wub.gif Jedva cekam!!! Necu imati kartu, uvesce me drugaricina profesorka. Ljuba Tadic i Sergej - TO SE NE PROPUSTA !!! biggreens.gif

 

Timarov dobio boginje icon_smile.gif

idem i ja biggreens.gif samo da sutra zovem i rezervisem karte (posto moju kevu mrzi da okrene jedan broj icon_rolleyes.gif )...

can't wait biggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ali imas i jeftinije karte za balkon. icon_da.gif

ammy jedva cekam biggreens.gif

veronika - odgovaram ti na pp sada :wub; a ako volis djuricka pogledaj u BDP-u predstavu "U Edenu na istoku" icon_da.gif! jedna od najboljih koje sam gledala wub.gificon_da.gif

 

juce sam gledala "LULU" wub.gif u JDP-u...Jos sam pod utiskom, napisacu komentar malo kasnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='30. 3. 2005, 19:49'] Jel to od skoro?!

 

Ja sam gledao Trgovca u Stupici i ne verujem da sam toliko dao...

Ja idem ,sad 11og da gledam Mletachkog T.za 150 kinti,jes' da je popust,ali opet ,niko ne bi dao toliko popust... icon_rolleyes.gif

Tako da je to definitivno dezinformacija ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam se vratila iz pozorista. Koncno sam odgledala "Smesnu stranu muzike" i naravno odusevila sam se. Imala sam osecaj kao da sam na nekoj do jaja svirci (ozvucenje je bilo extra!!!). Kad prodje neko vreme (bar sest meseci) icicu opet da je gledam sigurno! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam se vratila iz pozorista. Koncno sam odgledala "Smesnu stranu muzike" i naravno odusevila sam se. Imala sam osecaj kao da sam na nekoj do jaja svirci (ozvucenje je bilo extra!!!). Kad prodje neko vreme (bar sest meseci) icicu opet da je gledam sigurno! icon_mrgreen.gif

ph34r.gif nemoj da umres od smeha... icon_smile.gif ja sam smesnu stranu gledala vise od 10 puta...

 

icon_smile.gif

 

i gleda mi se opet icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je jaka. Najace mi je kada idu na woodstock i pevaju leptiricu, sarenicu... wub.gif Tako su kul i hoce da poklone pesmu deep purplima wub.gif Vristala sam od smeha. icon_smile.gif Odlicni su svi, imaju dosta sluha, Dragan Jovanovic ima odlican glas! icon_mrgreen.gif

 

Ma, kojih sest meseci idem ja vec sledeci mesec da je opet gledam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...