Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

woohoo!! sve vise ljudi ide u pozoriste, to mi se svidja...

 

"Mileva Ajnstajn" u Narodnom... najbolja predstava koju sam do sada odgledala... keva i ja smo izasle iz pozorista duboko zamisljene... emotivno rastrojene... icon_mrtav.gif a onda sam resila da odem malo u Filozof da taj emo udar izmixujem sa prazninom svirke... mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

woohoo!! sve vise ljudi ide u pozoriste, to mi se svidja...

 

"Mileva Ajnstajn" u Narodnom... najbolja predstava koju sam do sada odgledala... keva i ja smo izasle iz pozorista duboko zamisljene... emotivno rastrojene... icon_mrtav.gif a onda sam resila da odem malo u Filozof da taj emo udar izmixujem sa prazninom svirke... mhihi.gif

pozadina te prestave je ... i ja sam izasla potpuno rastrojena... icon_frown.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledala sam u januaru Mletackog trgovca i Molijer-Jos jedan zivot...

 

icon_mrgreen.gif Te dve predstave su meni prve sledece na spisku.

Za sada imam karte za "Smesnu stranu muzike" i ne mogu da docekam da idem. icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ammy karata za premijeru nema icon_cry.gif

e znam...zvala sam i skapirala da su karte podelili po "estradi" pukeface.gif

ali, bice predstave u septembru...rekao mi onaj chika preko telefona da nazovem krajem marta i rezervishem karte biggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bila sam veceras u Narodnom i gledala Uobrazenog bolesnika po drugi put i bilo mi je mnogo bolje nego prvi put! Predstava je savrsena, obozavam Molijera! icon_mrgreen.gif

Svi koji je nisu gledali obavezno da idu i opusteno moze da se udje za dz i ima mesta za sedenje! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...