Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

daaaaa.......... /me happy.

sad sam bila u okviru bitefa u BITEF teatru ,i gledal predstavu "Crvena".. dopada mi se...

gluma-tako-tako... Danijela Vranjesh mi se nije enshto dopala(one koje su neiskusnije bile su bolje ,no...)

a pored mene u prvo redu je sedeo- MArinko Madzhgalj...

 

DUnja,hej ... Dea...Marinko ...kazhem...Madzhgalj icon_razz.gif

 

 

tako....da...>Radovan III je karta 800 kinti,jebo te...

Share this post


Link to post
Share on other sites

DUnja,hej ... Dea...Marinko ...kazhem...Madzhgalj icon_razz.gif

 

 

Nema veze, prebolela sam!

Hoces da gledamo Shine ovog meseca? Cini mi se da ima 30.10., moja mama moze da nam kupi karte jer ima onu karticu za 30 % popusta. icon_da.gif

 

Hoces sa mnom na Uobrazenog bolesnika za dz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tebe ce poceti da odvajaju posebno mesto kao redovnog posetioca mhihi.gif

 

Kad budes isla da gledas novog Hamleta zovime,please.Stari bi je bio extra.Jel to opet na Rasici?

I treba da mi obozbede specijalno mesto. Obozavam predstavu! wub.gif

 

Premijera novog Hamleta je sutra u JDP-u. Hamleta glumi Dragan Micanovic! :balavi: Karta je 800 kinti, ali moja mama ima kartciu za 30% popusta. Icicu verovatno u novembru da gledam, posto sam se vec prebukirala sa predstavama za oktobar! icon_redface.gif

S obizrom na cenu jesi li idalje za? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znaci nisa se skoro tako smejala kao sinoc icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...CRREPS je zaista odlicna predstava i preporucujem je svakom kome treba malo (vise) smeha icon_da.gif ...

Paulina Manov je tako wub.gifwub.gifwub.gif

 

@Dea-jesi pogledala za Jastucka?Javi kad nadjes...

 

@svi ostali-da li neko mozda zna kada se u Dadovu prikazuje 'Dzepovi puni kamenja' ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle CREEPS, stvarno odlicna predstava... icon_da.gif

Mislim kada ja odaberem predstavu! biggrin.gif

Paullina Manov je extra, najvise me je zasmejavala, mada ja obozavam Milicu Zaric! wub.gif

 

@Dea-jesi pogledala za Jastucka?Javi kad nadjes...

Nema Jastucka do kraja meseca, icicemo sledeceg, ali ne znam da li cemo imati popust i sledeceg meseca... icon_sad.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ima da imamo taj popust i sledeci mesec i ima da ga koristimo!!!!!!

 

CREEPS je taaaaaaaaaaaaako dobra predstava!!!!!! sve tri stvarno odlicno glume, ali je lily (paulina manov) ipak keva icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif moramo obavezno opet da je gledamo. mislim, ne jos, ali skoro... icon_smile.gif

"a ti siri pozitivnu energiju..." icon_smile.gif

ocemo 27og na uobrazenog??? icon_mrgreen.gif

 

dobro sto nema nikoga osim nas na temi icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

27og na Uobrazenog? Nema sanse. Znam da ovo niste ocekivale, ali... Jeste mi omiljena predstava, ali gledala sam je pre par dana + promenili su mi omiljenu glumicu i nemam neku preteranu zelju da je opet gledam u skorije vreme... icon_da.gif

 

ma ima da imamo taj popust i sledeci mesec i ima da ga koristimo!!!!!!

Ako budemo imale taj popust odma' uzimamo karte i za Jastucka i za Maslacak i retard!

 

Sledeci mesec gledamo i Smesnu stranu muzike, ne zaboravite... icon_da.gif

 

Ja moram do kraja meseca da se uvalim na jos neku predstavu, a na Rashi nista zanimljivo. no.gif

Mozda nas puste u Atelje u podrum... Ja sam za to da probamo! icon_mrgreen.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

27og na Uobrazenog? Nema sanse. Znam da ovo niste ocekivale, ali...

blink.gif ne,prosto ne mogu da poverujem... blink.gif

 

Sledeci mesec gledamo i Smesnu stranu muzike, ne zaboravite...

 

uuuuuuu,ovo sam i zaboravila...pa to mi je odma' 500 kionti manje u dzepu (ili i za to imas popust???)...ako nema popusta ja onda idem samo na Jastucka,za vise necu imati...kako da kazem...'vremena' icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...

Edited by Pretendress

Share this post


Link to post
Share on other sites

blink.gif ne,prosto ne mogu da poverujem... blink.gif

Sta ces, mislis da znas nekog, a onda vidis! icon_smile.gif

 

uuuuuuu,ovo sam i zaboravila...pa to mi je odma' 500 kionti manje u dzepu (ili i za to imas popust???)...

Jedina predstava u Zvezdara teatru koja nema popust, ni sa euro 26, na sa klubom, na na grupu, u prevodu NI NA STA je, naravno - Smesna strana muzike! icon_da.gif

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogovoricemo se kada izadje reperoar za novembar. Za sada jedino ako hocete (ja hocu) 30.10. cu probati da se uvalim na Milevu Ajnstajn, a i rekose mi da na index mozes da udjes za 50 kinti. Ako je stvarno tako, onda cemo isti princip i za Veliku dramu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...