Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

Ja volim tog glumca, ali mi se ne dopada kako tu glumi.

 

Gledala sam Oskar i mama Roz, svima je preporucujem Vesna Cipcic razvaljuje! :rockdevil: Kako uspeva da glumi dete koje glumi dedu i kroz dva minuta se vraca u ulogu zene. Genijelna je. :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E, super! :da: Jadva cekam da je i ja gledam. :D Kakva je predstava? Malo mi je bilo cudno kad sam procitala da ce Jevtic :wub: da glumi Hitlera, ne zato sto ne moze (on je fenomenalan glumac :redface: ), vec mi ta uloga ne ide uz njega. :uhoh: Kakav je on? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi preporucila Veliku Dramu! daje se u Narodnom, na velikoj sceni. dugo se vec daje tako da ce biti opet verovatno... traje oko 4 sata predstava. od glumaca se pojavljuju Vuk Kostic, Rada Djuricin, Ruzica Sokic,... ima ih jos 20ak bar. nesto najbolje sto sam gledala u zadnje vreme u pozoristu. radnja izuzetno zanimljiva, najbolji je rad na kraju kada se poveze sve s pocetkom (mozda sam nerazumljiva sad, al ko je gledao zna). sve u svemu - odlicna predstava! :da::da::da:

 

ja sam bacila oko u Narodnom na Vesele Zene Vindzorske (by Sekspir :wub: ). vec su rasprodata prva 2 termina al krajem aprila bi trebalo da ima karata. :ph34r:

 

u Narodnom jos valja pogledati sad u aprilu Uobrazenog Bolesnika (Molijer), ali njega ima u repertoaru za svaki mesec bukvalno :da:

 

to su moje preporuke.

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

videh danas repertoar za april u buhi i odlican je. sve sekspir: ukrocena goropad, 2 viteza iz verone, bogojavljenska noc. a preko puta u narodnom: vesele zene vindzorske. :meshuggah:

 

idem sutra da kupim karte za neku od ove 3 u buhi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neka neko kaze ako je gledao... al ja sam bas mislila to da gledam. sudeci po žodabiru glumaca ne moze da bude lose, a i makijaveli ne moze da omane... tako da sumnjam da je predstava losa... no treba se licno uveriti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, topli savet vam je da ne idete u buhu. to je pink estetika, jedino sto je dobro je bogojavljenska noc. :da:

velika drama je jedna od najboljih predstava u gradu, ko nije gledao, obavezno! odlican je i zecji nasip, isti pisac je radio - Sninisa Kovacevic...

 

govornica je jako spora i teska predstava, potrebnoje jako puno volje i koncetracije.

smrt je u mojih top 3 predstave :veseli: divna je :wub:

pseći valcer - ruska drama, glumci su mi odlicni, ali nista za pasti u nesvest.

brod za lutke - takodje u top 3 :wub:

egzibicionista - najbolje predstava u ateljeu, sad igra branimir brstina, meni je nenad jezdic bio bolji...

tri verzije života - nikako. uspavljuje. i nevidjeno nevidjeno dosadno.

troje - ovo je slatko. mala hermeticna predstavica.

 

eto, iscrpni izvestaj :)

 

e sad hitler i hitler...

toliko sam ocekivala... a ono je toliko dosadno i ilustrativno ... za debile sto bi rekli laici... nemojte trositi novac dzabe. jedina svetla tacka je jevtic, koji je fenomenalan. ono je za klanjati se kako je odigrao ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...