Jump to content

Toto


Recommended Posts

  • 2 months later...

 

 

TOTO sam sasvim slucajno poceo da slusam..... mozete verovati da jedan od zidara koji su popravljali neki zid na mojoj kuci, video je da svirkam gitaru. Sledeci dan on mi covek donese njegovu kompilaciju najboljih toto pesama.

 

 

Od kad sam dobio tu kasetu -1992, TOTO JE POSTAO I UVEK CE BITI MOJ BEND NUMBER 1.

 

bice haos kad dodju u avgustu.

www.toto99.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toto jeste 15.og avgusta ali ne u hali sportova kao sto je prvo odluceno vec NA TASU!!! Predgrupa su najverovatnije NEVERNE BEBE!!! Uglavnom, taj se dan ocekuje jako dobra svirka... Da bi se jos bolje proveli na samom koncertu poslusajte malo NOVI ALBUM FALLING IN BETWEEN (obratite paznju na pesme LET IT GO, TAINT THE WORLD, HOOKED...) Pozdrav za zve fanove TOTOa.

 

Marijane...mogo si da se javis da vezbamo taj Toto a ne da gubis vreme na netu... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toto jeste 15.og avgusta ali ne u hali sportova kao sto je prvo odluceno vec NA TASU!!! Predgrupa su najverovatnije NEVERNE BEBE!!! Uglavnom, taj se dan ocekuje jako dobra svirka... Da bi se jos bolje proveli na samom koncertu poslusajte malo NOVI ALBUM FALLING IN BETWEEN (obratite paznju na pesme LET IT GO, TAINT THE WORLD, HOOKED...) Pozdrav za zve fanove TOTOa.

 

Marijane...mogo si da se javis da vezbamo taj Toto a ne da gubis vreme na netu... icon_da.gif

 

 

 

Sada sam stvarno zauzet na nekim svojim proektima, ali don't worry, videcemo se i upoznati a i saradjivati u skorijoj buducnosti, haha, sala......

 

 

videcemo barem za sada nemogu nista garantovati!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

izracunaj koliko godina imaju i koliko kilograma ponaosob... pa tek onda reci da li su sterilni na bini i zasto...

 

 

 

Neverne Bebe jesu omeksali ali sigurno samo na albumu... Osecam da uzivo zvuce mnogo agresivnije... icon_rockdevil.gifmusik19.gif Mada one dve shalabajzerke... grmpf...no coment... blink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vincent-e, sorry, pricas o grupi koja je ikona u muzickom svetu...

Mozda ne znas, ali kada bi iscitao njihove biografije bio bi zapanjen!!!

A energije imaju i za izvoz - dodji na njihov koncert i uverices se u to...

 

P.S. Sto se Beba kao predgrupe tice vec sam o tome pisala na njihovom topicu.

Moje pitanje je samo - a ko drugi???

 

I da se ne ponavljam - svi su naucili gresku sa Van Gogom ispred Metallice...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemam ja nista protiv njih, cak volim da ih slusam. Rekao sam u postu gore da zvuce odlicno i sa te strane nemam nikavih zamerki. Samo sam rekao da mi scenski ne dopadaju, ali ne mogu svi da budu kao Rolling Stones-i pa da umesto u penziju idu u divljanje, A sto se tice njihovog znacaja, ne sporim ga nimalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...