Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mustaine: jesi li ti za vreme Dungeona stajao tamo desno uz ogradu skoro (kod basiste)??? Posto ako si to (slike su malo sitne pa nisam siguran), ja sam onaj sto je predlagao da koljemo onog visokog ispred!!! Ako nisi ti, onda UPS icon_wink.gif

 

 

 

Inace, blondie i ekipa svaka cast na svemu....jedino me je vas 5-6 iznerviralo - svi oni koji su im psovali i pricali ko-zna-sta...shvatite da im radite upravo sto oni hoce!!! Sta ih sprecava da izaberu nekoliko najgorih mailova i objave uz naslov tipa "Evo ko ide na Megadeth"?? Treba im odgovoriti isto kako su oni poceli sve - nisu psovali Dejva ili tako nesto. Seljak je opterecen pedofilijom i cudno mu je da ga neko zove gospodinom, dovoljno da se vidi s kim imamo posla. Nije fora pisati mu da se j*** sa svojom cerkom uz Ramstain ili tako nesto...Samo treba skrenuti paznju da ako neko ne zna sta radi ni ne treba to da radi. Mediji su sranje, pazite ako vec idete u ponedeljak tamo da sebi ne napravite glupost, a njima date povoda da nastave iste price (i ja bih dosao ali me nekih 70-80km deli od vas sad.gif )...Tako...SAMO NAPRED

taj rad.. i mail koji smo mi poslali je bio na nivou... u potpisu - grupa akademskih gradjana biggrin.gif

To ti je prc prc na finjaka.. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pushi ga... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

evo slike... inace nisam to ja... ne licim na sebe... zar ne vidish tu ozarenost na mom licu... izgledam TLI godine mljadji... biggrin.gif

 

Burazeri

 

Lud sam ko struja! icon_smile.gif

 

poz! pivopije.gif

da izgledas josh mladje nego shto izgledas ne bi josh znao da hodas.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e mustejnu nemogu da skapiram kako to da TI, koji si imao propusnicu za bekstejdz tj ovaj meet and greet, dolazish na cert sa majom koja je cini mi se ona koja se prodaje u felixu!!! icon_biggrin.gif nekako mi se cini to cini nelogicno... icon_da.gif

 

 

 

pivopije.gif

bratee... od euforije nisam ni video da se prodaju majice... a i bile su ruznjikave... tako sam cuo... a prvi red nije bio za bacanje... tako da ono... vazno je da je posle smrdela biggrin.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace... ko zeli da cuje josh par pesama od Megadetha... moze da dodje u subotu, prvu koja dodje.. u SKC.. gde bend Rattle Head svira u finalu Demo masters turnira 3...

 

bice super! pivopije.gif

 

poz i vidimo se tamo! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace... ko zeli da cuje josh par pesama od Megadetha... moze da dodje u subotu, prvu koja dodje.. u SKC.. gde bend Rattle Head svira u finalu Demo masters turnira 3...

 

bice super! pivopije.gif

 

poz i vidimo se tamo! pivopije.gif

pa shta ti znaci to "prva koja dodje"??? ova sad datuma 20 nekog??? icon_confused.gif

 

ili ona posle nje??? icon_confused.gif mada logicni je mi je ono prvo... mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isao u obicnoj teget majci, starkama i farmerkama. A majca koju sam imao bila je neka stara, sto je u stvari i dobro. Na izlazu mi se u svom onom guranju zakacila za ogradu i iscepala. A da ne pominjemo da se toliko usmrdela da bi joj trebalo 3-4 pranja da nestane miris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlične slike Rajo, svaka ti dala!

i na vrijeme dobila mhihi.gif (nisam mogla da odolim)

 

odlicne slike rajo!

 

 

ocu i ja na tu vasu svirku, mogu li dobiti meet and greet propusnicu, pa da se slikam s vama? icon_redface.gif (ali bez potpisivanja na sise i ko zna sta je vam je palo na pamet)

Share this post


Link to post
Share on other sites

idem sad da te tuzim Dodjavoli! icon_mad.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ok, stizem sto brze mogu, nemoj da me izajebavaju oni na ulazu, pa da ne znaju sta ja ocu.

 

 

stizem s daveom.

pa... dodji... 25. mislim da realno mozes da stignes... dobro bahs sada ne znam da li mozes peshice... ali mozes sigurno...

 

ok... inace... ocu i ja DV8... znaci da ga dobijem i odma ga prodajem jer je sranje zivo biggrin.gif

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...