Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

keri o vremenu kad je svirao sa megadetom:

 

Kerry King: "I did it because I admired Mustaine — I'd seen him play with METALLICA. He'd be up there drunk off his ass, just ripping, not even looking at his fingers. Me and Jeff didn't know how to do that yet. [laughs] When he got kicked out and was sniffing around for a guitarist, I figured I'd do it because I thought I would learn something. The other guys in SLAYER were probably unhappy, but we weren't really known back then, and the way I looked at it was that if people saw me playing in Dave's band, it'd be more publicity for SLAYER. Now you look back and you think 'supergroup,' but back then, absolutely not. I played their first five shows, and then I was like, 'Man, this is taking too much of my time.' I can't speak for Dave, but I don't think he would've been unhappy if I stuck around."  

 

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.Net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=148105

 

ne zelim da zapocinjem svadju i prepirke ali, po ovome sto on kaze ispade tacno ono sto je dejv svojevremeno govorio da ga je keri pokrao sto se sviranja gitare, tj da ga je on naucio da svira.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kol'ko me bacaju u kanal Broderik i Drover, prvom nije mesto u metal bendu uopšte, a drugi jednostavno nije dovoljno dobar bubnjar za MegadetH. MegadetH je za mene bio u vrhuncu za vreme prva tri albuma, materijal posle ima po nešto tu i tamo, ali mi je to sve gomila govnjivih kurčeva u poređenju s prva tri. Nedostaje mi džezerski osećaj i idu mi na kurac ovi pop refreni... R.I.P. Gar Samuelson, Polande, vrati se u MegadetH. x)

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kol'ko me bacaju u kanal Broderik i Drover, prvom nije mesto u metal bendu uopšte, a drugi jednostavno nije dovoljno dobar bubnjar za MegadetH. MegadetH je za mene bio u vrhuncu za vreme prva tri albuma, materijal posle ima po nešto tu i tamo, ali mi je to sve gomila govnjivih kurčeva u poređenju s prva tri. Nedostaje mi džezerski osećaj i idu mi na kurac ovi pop refreni... R.I.P. Gar Samuelson, Polande, vrati se u MegadetH. x)

 

Svasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji uzas, za vreme jednominutnog klipa je isprozivao skoro sve bivse band membere.

 

Cekaj, ajde objasni se molim te?!? Koga je isprozivao? On je u klipu samo spomenuo Jeffa, Chrisa i Martija. Spomenuo. SPOMENUO??!?!?!!!! I to u pozitivnom smislu, rekavsi da su odlicni gitarsti, sto je potpuno ispravno. Nikoga on nije isprozivao... Sto se tice onog sto je pricao za Dejva, Drovera i Brodericka, oni nisu kao sto ti kazes "bivsi band memberi" tako da ne razumem ovaj post ni 2%. Odgledaj jos jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kol'ko me bacaju u kanal Broderik i Drover, prvom nije mesto u metal bendu uopšte, a drugi jednostavno nije dovoljno dobar bubnjar za MegadetH. MegadetH je za mene bio u vrhuncu za vreme prva tri albuma, materijal posle ima po nešto tu i tamo, ali mi je to sve gomila govnjivih kurčeva u poređenju s prva tri. Nedostaje mi džezerski osećaj i idu mi na kurac ovi pop refreni... R.I.P. Gar Samuelson, Polande, vrati se u MegadetH. x)

 

Eto, da se i mi oko necega slazemo.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, ajde objasni se molim te?!? Koga je isprozivao? On je u klipu samo spomenuo Jeffa, Chrisa i Martija. Spomenuo. SPOMENUO??!?!?!!!! I to u pozitivnom smislu, rekavsi da su odlicni gitarsti, sto je potpuno ispravno. Nikoga on nije isprozivao... Sto se tice onog sto je pricao za Dejva, Drovera i Brodericka, oni nisu kao sto ti kazes "bivsi band memberi" tako da ne razumem ovaj post ni 2%. Odgledaj jos jednom

Procitaj ti moj post jos jednom.

I sledeci put odgovori bez suvisnih upitnika i uzvicnika, i fraza poput "objasni se". Nisi mi roditelj.

 

Elem,

Mustaine je pricao o 'non-metal people trying to act like they're metal people', sto je ocigledno upuceno Martiju.

Spomenuo je takodje i kako "da je Shawn Drover u Megadethu od pocetka, nikad ne bi trazili drugog bubnjara."

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitaj ti moj post jos jednom.

I sledeci put odgovori bez suvisnih upitnika i uzvicnika, i fraza poput "objasni se". Nisi mi roditelj.

 

Elem,

Mustaine je pricao o 'non-metal people trying to act like they're metal people', sto je ocigledno upuceno Martiju.

Spomenuo je takodje i kako "da je Shawn Drover u Megadethu od pocetka, nikad ne bi trazili drugog bubnjara."

 

 

Nije se ovo odnosilo na Martija,upuceno je jednom od bivsih bubnjara. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitaj ti moj post jos jednom.

I sledeci put odgovori bez suvisnih upitnika i uzvicnika, i fraza poput "objasni se". Nisi mi roditelj.

 

Elem,

Mustaine je pricao o 'non-metal people trying to act like they're metal people', sto je ocigledno upuceno Martiju.

Spomenuo je takodje i kako "da je Shawn Drover u Megadethu od pocetka, nikad ne bi trazili drugog bubnjara."

 

OK! Ali samo mi navedi da je u jednom delu isprozivao imenom i prezimenom jednog bivseg clana! Ta prva recenica se ne odnosi na Martija, a druga se odnosi samo na Drovera. Uostalom, nista neprijateljski nije upuceno iz tog klipa, nemoj da generalizujes stvari.

 

P.S. Pun mi je kurac ljudi koji naprave nalog i od prvog posta krecu da se raspravljaju sa ostalima, narocito na Megadeth forumu. Daj, odrastite vise i prelezite te glupave decje bolesti. Megadeth vs Metallica??? Koga uopste boli kurac, siguran sam da 90% ovog foruma voli oba benda, bez obzira na to sta pricali. Slusajte muziku!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spomenuo je takodje i kako "da je Shawn Drover u Megadethu od pocetka, nikad ne bi trazili drugog bubnjara."

 

A vrlo dobro znamo koja je on govnara pa me nece cuditi kad sutne drovera iz benda (nadam se uskoro) i pocne da prica da ne zna kako je bend sa njim uopste funkcionisao i da je sledeci bubnjar bio sudbinom predodredjen da se pojavi u megadethu!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...