Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ma majce su samo predlog kao fazon mi veliki fanovi mi umiremo mi volimo Megadeth do smrti pa kokarda cetnichka, pa ona srpska kapica :-) LOL laugh.gif mislim, ozbiljno, mozemo da napravimo neku dobru foru shto se majci tiche, za one ljude sa foruma koji hoce da idu na konceret i da im prirede dochek, a mozemo i za njih po komad :-)) LOL Pa mozemo i da se samoubijemo i da bash nikog nije briga zashto banane nikako da padnu ispod 80 dindzi a ja i dalje pushim filter57!! BUMP ma skreuo sam skroz

 

Rajo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tishina tamo koleginice! icon_mad.gif Shta ce posle vikinzi da rade?! no.gif

I nece niko da penetrira Davea,covek je ozenjen i gotovo.A o kakvim majicama je rech?

ma nema majica da se kupe to je steta,.. a u vrapcu traze mnogo kinti! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif \

 

 

 

Rajo odakle si? pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi Mustaine, ja sam iz Kosovske Mitrovice, dislociran u Beograd zbog studija narednih 5+n godina!

Ne ozbiljno sto se majci tiche, ako nas bude vishe mozemo verovatno i neki popust da dobijemo ali bice to jedan jebeni dezen pa ce da bude shit ako svi budu uniformisani!!! Ja imam Megadeth - Rust in Peace i ne nosim je vec 6 meseci, samo za specijalne prilike - da ne izbledi mrred.gif

 

Imam i ujaka koji drzi stampariju pa bih mogao da ga pitam koji su uslovi kod njega poshto ga nisam video 100 godina biggrin.gif Javichu kako stoje stvari!!!

A Mustaine, sto se tice pivopije.gif moze!!!

 

biggreens.gif Rajo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej, evo i mene - nemoj da ste mi zajebali omiljenu temu, poslije cu da `prelistam` sta ste dzvrljali biggrin.gif

rado bih dosla na koncert ali nadam se da ce praviti opet neku americku turneju na jesen - pa da utvrdim gradivo.

btw, dodjavola - ne lozi se toliko na mustaina, u povjerenju da ti kazem da je bacio oko na mene jos u oktobru prosle godine, PLUS - svi ovdje znamo koliko je opasno bacati oci na moje favorite biggrin.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

najjace je nositi Kill 'Em All majicu wallbash.gificon_rockdevil.gifwallbash.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

sranje je ici na metal koncerte u metal majicama.

ja sam na maidene isla u crvenoj majici s nekim fensi natpisom Angel icon_redface.gif a drugi put sam isla u ruzicastoj varijanti biggrin.gif

na megadeth sam nosila drecavo crvenu kratku majicu i mislim da cu opet biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...