Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

MD.45 je side priject Dave Mustaine-a koji je uradio sa Lee Ving-om iz Fear-a, Jimmy DeGrasso-om za bubnjevima, i Kelly Lemieux-om na bass-u. Album -jedini "The Craving" izdat je u 1996.

 

imam samo jednu pesmu... i dobra je pogotovo tekst... mastejn peva... mada sada cu da pogledam na DC-u da nema ceo album neko...

 

poz!

 

 

inace Mustaine Dave Lee Ving LV inicijali Lee Vinga su na rimskim brojevima 45.... eto i simbolike u imenu...

Donijeću ti ja ako hoćeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IZDAO JE RASU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: no.gif

 

PREFARBACE SE ON OPET U PLAVO, MORA! biggrin.gif

 

 

hm, slike.. imala sam kuci strasnu kolekciju ali je nisam mogla ponijeti sa sobom no.gif

evo pregledam galeriju, pomalo los kvalitet... ne svidja mi se sto ponegdje dave nosi EARINGS, fuj - mrzim nakit

 

 

ja nikad nisam cula MD45 icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  IZDAO JE RASU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: no.gif

 

PREFARBACE SE ON OPET U PLAVO, MORA! biggrin.gif

ma daj shta ti je to je fotomontaza!!! icon_da.gif

 

hm, slike.. imala sam kuci strasnu kolekciju ali je nisam mogla ponijeti sa sobom no.gif

evo pregledam galeriju, pomalo los kvalitet... ne svidja mi se sto ponegdje dave nosi EARINGS, fuj - mrzim nakit

ja kad sam video da ima 526 slika ja sam bio kao ono icon_confused.gif odakle im tolko slika??? icon_confused.gif sacuvo sam samo 45... icon_redface.gif

 

ja nikad nisam cula MD45 icon_redface.gif

 

jel nisi cula kao nisi znala da postoje ili nisi cula njihove pesme???

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam cula nikako nista, veze nemam o tome.

 

 

a btw, ima jedan italijanski sajt (zaboravih adresu) sa slikama i to bas onako rariteti, bend privatno i sl. taj je mnogo bolji od ovoga, ali i ovo je sasvim ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  nisam cula nikako nista, veze nemam o tome.

 

 

znaci uopshte nisi cula za md45??? icon_confused.gif (sporo kapiram icon_da.gif ) pa to je za icon_redface.gif !!!!!

 

 

 

 

a btw, ima jedan italijanski sajt (zaboravih adresu) sa slikama i to bas onako rariteti, bend privatno i sl. taj je mnogo bolji od ovoga, ali i ovo je sasvim ok.

 

ti nisi normalna!!!! ima tolko slika a ti ono u fazonu pih... icon_rolleyes.gif (shala icon_da.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj me pogresno shvatiti, ove slike jesu do jaja ali ih svuda vidjam, i istina da ih ima mnogo - ali ima ih tri puta vise na ovom sajtu kome zaboravih adresu - a vec sam je postovala na ovoj temi davno!

zao mi je sto mi je ostala moja kolekcija slika - bilo ih je hiljadu..... sad.gif

 

pa vec sam se zacrvenila za MD45, evo opet icon_redface.gif

 

posljednjih godinu dana nista nisam pratila od muzike, jedino sto sam uzela je novi album megadetha......

Share this post


Link to post
Share on other sites

  nemoj me pogresno shvatiti, ove slike jesu do jaja ali ih svuda vidjam

 

da ali nisi videla ovu sliku dejva sa crosbow??? mhihi.gif

 

i istina da ih ima mnogo - ali ima ih tri puta vise na ovom sajtu kome zaboravih adresu - a vec sam je postovala na ovoj temi davno!

zao mi je sto mi je ostala moja kolekcija slika - bilo ih je hiljadu..... sad.gif

hmm... jel ti pricash o dejvovim slikama ili megadethovim slikama??? icon_confused.gif ej! 526 dejvovih slika!!! to je neshto!!! icon_da.gif

 

 

pa vec sam se zacrvenila za MD45, evo opet icon_redface.gif

e kakav si ti to dejvov fan kad nisi cula za md45??? mhihi.gif treba da te je 3X icon_redface.gif tj icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif !!! icon_razz.gif

 

 

posljednjih godinu dana nista nisam pratila od muzike, jedino sto sam uzela je novi album megadetha......

 

 

 

shta reci sem c c c...

Share this post


Link to post
Share on other sites

imadoh teskih privatnih problema i nije mi bilo do muzike.

a sramota me za MD45 vec icon_smile.gifbiggrin.gif

daj postuj tu sliku s crosbow, ne znam na sta mislis.

 

a pricam o megadeth slikama, jebi ga - nije samo dave maneken.

ja ne volim obicne slike, nego uzimam samo one koje smatram za dobru fotografiju.. posto sam se time bavila vise od dvije godine (imadoh foto radnju).

volim dobru fotografiju, nije bitno koji je bend u pitanju - ne palim se na slike i salvete i markice..

(eto jedan od razloga zasto volim pamelu - najjace fotke i strasna moc transformacije)

 

kao recimo ovo..

 

user posted image

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

  imadoh teskih privatnih problema i nije mi bilo do muzike.

 

 

icon_cry.gif

 

 

a sramota me za MD45 vec icon_smile.gif biggrin.gif

 

 

icon_redface.gif

 

 

daj postuj tu sliku s crosbow, ne znam na sta mislis.

 

 

mislim na sliku koju sam postavio na prethodnoj stranici... dejv s crnom kosom... icon_da.gif

 

 

a pricam o megadeth slikama, jebi ga - nije samo dave maneken.

 

 

a pricam o dejvovim slikama!!! on je samo maneken na ovom sjtu!!! icon_da.gif i imaju njegovih jebenih 500 slika!!!

 

 

ja ne volim obicne slike, nego uzimam samo one koje smatram za dobru fotografiju.. posto sam se time bavila vise od dvije godine (imadoh foto radnju).

volim dobru fotografiju, nije bitno koji je bend u pitanju - ne palim se na slike i salvete i markice..

(eto jedan od razloga zasto volim pamelu - najjace fotke i strasna moc transformacije)

 

 

a recimo ovo:

user posted image

 

icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra je! biggrin.gif

 

ova mu je beba pravi med............... wub.gif

 

a ova sa cvikarama u kariranoj kosulji.. hm - skinuh s winimixa symphony spot ali je isjeckan daveovim i nickovim komentarima za pjesmu a dave je isto ovako bio obucen i iste ove cvikare je imao! znaci to je to.

 

naravno, svi znamo da je tip nosilac crnog pojasa. ali je ova profesorska ipak najjaca! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno, svi znamo da je tip nosilac crnog pojasa.

ja nisam znao!!! icon_redface.gif

 

a ova sa cvikarama u kariranoj kosulji.. hm - skinuh s winimixa symphony spot ali je isjeckan daveovim i nickovim komentarima za pjesmu a dave je isto ovako bio obucen i iste ove cvikare je imao! znaci to je to.

na tom sajtu gde sam skino tu sliku ima komentar da je ta slika iz spota jutnastasia... icon_confused.gif sad cu bash da pregledam opet mojih 15tak spotova(megadeth...) pa da vidim... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace mastejn je zvanicno nosilac crng pojasa za dve borilacke vestine! icon_da.gif

 

ne secam se koje su u pitanju... ali se sigurno sa njim ne bih kacio! icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

Da,ko se kachi sa Dave-om,prolazi kao Ron McGowney mhihi.gifmhihi.gif

Judo shot!

 

Aaaaaa naochare mu ne stoje nesto narocito...MTV's poster boy for Rock The Vote.

Edited by Vick Tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nisam znao!!! icon_redface.gif

 

 

DA SI SE ODMAH POSTIDIO SVOJIH DIMENZIJA icon_razz.gifbiggrin.gificon_smile.gif

 

btw, zar niko nema taj symphony gdje nick i dave daju komentare o pjesmi, o situaciji i sranju u svijetu, bas je opustena prica.. ja sam jedva devea tu prepoznala, jer je imao bradu i cvikadze.

 

smijem li postovati svoj tekst o megadethu pa da nastavite pljuvanje po mojoj nepismenosti? icon_redface.gif (nema mi sunraya za diskusiju jebi ga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

smijem li postovati svoj tekst o megadethu pa da nastavite pljuvanje po mojoj nepismenosti? icon_redface.gif (nema mi sunraya za diskusiju jebi ga)

Ako se radi o skeniranom tekstu,mozes li da ovde samo pustis link ka nekom sajtu na koji si ti to okachila???Uuuuuuuuuuzasno dugo treba nama smrtnicima sa dial-upom da uchitamo Megadeth stranicu sa tom slikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...