Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kako se nesmorite??? rolleyes.gif reci cu samo ovo: da bi pljuvao po nekoj velicini trebash i ti da budesh velik!!! tolko od mene...

a muzicki kriticari... jesu li oni doboljno veliki...

 

ne razumem bash... samo trbeba biti upucen! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

mada mnogi veliki umetnici u svojim vremenima nisu bili shvaceni, mozda ce moji unucu ili navrnunuci shvatiti tog mocnog Kirka! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako se nesmorite??? rolleyes.gif reci cu samo ovo: da bi pljuvao po nekoj velicini trebash i ti da budesh velik!!! tolko od mene...

Ma je l? To bi vodilo do toga da ne smeš ni da hvališ nekoga kome nisi dorastao. Šta ti koji kurac onda radiš na forumu na kom se još sernja o metal muzici? Tražiš ribicu za petak veče?

 

Sad svi upload mp3ojke da Ivan prosudi da li možete da dolazite na jumetal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto se svi shvatili da JA kritikujem nekoga... Sunray je taj koji je redovni pljuvac po forumu, al naravno ne znaci da je uvek u pravu. Ne kazem da sam i ja uvek u pravu, ali pokusavam da napravim kompromis, sto je sa usijanim glavama ponekad tesko.

 

Ja ne volim Kirka (ponavljam), ali nije istina ni ono sto vi 'nepogresivo' tvrdite...

 

Da je Kirk jak kao licnost, nikad ne bi bio u MetallicI - videli smo na Mustaineovom primeru, ali ga to svakako ne cini losim gitaristom sto iv pokusavate da kazete.

 

A vi koji tvrdite da ste pametniji od ostatka foruma izgleda jos niste ukapirali da se o ukusima NE raspravlja... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos samo da nam Kirkic predje u Megadeth (samo ne znam sta bi radio...tehnicar za rasvetu??? ups...ovo nisam rekao icon_wink.gif ) pa ovo vise nista nece biti offtopic.

 

jos nesto offtopic: kako postujete slike sa svog kompjutera tj. slike koje nisu online?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos samo da nam Kirkic predje u Megadeth (samo ne znam sta bi radio...tehnicar za rasvetu??? ups...ovo nisam rekao icon_wink.gif ) pa ovo vise nista nece biti offtopic.

 

jos nesto offtopic: kako postujete slike sa svog kompjutera tj. slike koje nisu online?

jok, nosao bi kablove za gitaru daveu icon_smile.gif

 

 

btw, stavis slike na svoj nalog na photobucket.com (a posto ga nemas onda se registrujes) i to je to. icon_da.gif

 

(covjece, dokle si dogurao kad plavusa mora da ti objasni icon_smile.gifbiggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos samo da nam Kirkic predje u Megadeth (samo ne znam sta bi radio...tehnicar za rasvetu???  ups...ovo nisam rekao icon_wink.gif )  pa ovo vise nista nece biti offtopic.

 

jos nesto offtopic: kako postujete slike sa svog kompjutera tj. slike koje nisu online?

Kirkic.... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ali najjaci je komentar (Dave-a) za Kirka u Megadeth-ovom Behind The Music-u... kada ga je video na jednom zajednickom nastupu Metalike i Megadeta, nije mogao da veruje da su NJEMU dozvolili toliko dugo da solira... tada je bacio kriticki pogled na jadnog meleza biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dave:"When I herd for the first time how long did they let him do the solo I thought:'Man,he's horrible'..." mhihi.gif

 

Covece,koliko god da je Megadeth na tom koncertu bio odlichan,Dave-u uopste nije prijao.I sam kaze kako je gledao Kirka i mislio se:"To sam trebao da budem ja..." sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jok, nosao bi kablove za gitaru daveu icon_smile.gif

 

 

btw, stavis slike na svoj nalog na photobucket.com (a posto ga nemas onda se registrujes) i to je to. icon_da.gif

 

(covjece, dokle si dogurao kad plavusa mora da ti objasni icon_smile.gifbiggrin.gif )

Znaci ne moze direkt sa kompa...hvala blondie...inace i ja sam plavkast pa mu to dodje to pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a muzicki kriticari... jesu li oni doboljno veliki...

 

ne razumem bash... samo trbeba biti upucen! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

mada mnogi veliki umetnici u svojim vremenima nisu bili shvaceni, mozda ce moji unucu ili navrnunuci shvatiti tog mocnog Kirka! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

kakav zakljucak, musti, pozitivni poeni za tebe.... icon_smile.gif

 

upravo, treba bitI upucen u stvar, a ne moras biti satriani da bi pricao kako ko svira....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto se svi shvatili da JA kritikujem nekoga... Sunray je taj koji je redovni pljuvac po forumu, al naravno ne znaci da je uvek u pravu. Ne kazem da sam i ja uvek u pravu, ali pokusavam da napravim kompromis, sto je sa usijanim glavama ponekad tesko.

 

Ja ne volim Kirka (ponavljam), ali nije istina ni ono sto vi 'nepogresivo' tvrdite...

 

Da je Kirk jak kao licnost, nikad ne bi bio u MetallicI - videli smo na Mustaineovom primeru, ali ga to svakako ne cini losim gitaristom sto iv pokusavate da kazete.

 

A vi koji tvrdite da ste pametniji od ostatka foruma izgleda jos niste ukapirali da se o ukusima NE raspravlja... icon_rolleyes.gif

tvoje neznanje je aksiom o kome se nikako ne da raspravljati.... icon_smile.gif

 

 

kvaziobjektivnost i kvazidistanciranost je takodje problem....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

tvoj problem je sto se gadjas izrazima koje sam ne razumijes.

jer covjek valjda tako ispada pametniji.

 

ja sam zato da se prica srpski - kako kaze M. Beckovic.

 

a i izgleda da stoji ono - kad nemas argumenata, vrijedjaj protivnika.

 

da zakljucimo konacno to da kirk totalno nema pojma iako svira u jednom od najjacih bendova na planeti.

ne moras biti satriani da bi rekao svoj sud o necemu, ali ne moras biti ni budala pa ponizavati i pljuvati po necijem radu a pogotovo ne moras izigravati ni totalnog idiota po pitanju 99% tema na forumu i biti svakome opozicija.

 

 

sto bi rekla moja baba, nama ni u dzep ni iz dzepa.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...