Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nekapiram smao sledece shto si rekao: znanje i sviranje gitare! znanje cega??? sviranja gitare? ne, jer to protivreci tvom postu... znanje hmm... kao poznavanje muzike??? ako si na to mislio ondak mislim da greshish! jer i moja baba zna o muzici!!! icon_da.gif evo drugi primer: FUDBAL!!! svi su, kada igra reprzentacija ili omiljeni klub, neki strucnjaci!!! ali naravno oni nemaju pojma!!! da oni znaju stvar, nebi sedeli na tribinama ili fotelji vec bi to svoje znanje pokazivali u nekom klubu... kapish?

 

 

sam kazesh VECINA muzickih kriticara su SAMO dobri poznavaoci muzike, a ne muzicari! zar nije kriticar josh bolji ako je nekad bio muzicar??? icon_confused.gif ja islim da jeste...

 

 

 

i josh jedno pitanje za tebe mustejnu: gde si kupio kartu??? ja sam kupio u felixu i redni broj ili serijski broj mi je 001022 a tebi je 001101! i ti kazesh da imash prve dve karte... pa mi ono nelogicno... icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angus Young iz AC/DC-a sigurno ne, ali jeste jedan drugi baja (baja? icon_smile.gif ) po imenu Jeff Young. Ali na albumu So Far So Good... So what? icon_da.gif

pa i bilo mi je cudno!!! samo pomiso da je agnus jang bio u megadethu je icon_confused.gifph34r.gificon_confused.gif !!!! icon_da.gif sve u svemu thnx man!!! da nekazem hvala bajo!!! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledajuci te redne brojeve ja se neshto plashim da nebude malo ljudi na megadethu... icon_uhoh.gif mislim danas je koji? 9ti? a ja kupio kartu sa tim nekim malim redni brojem.. icon_cry.gif

2000 karata je pushteno u prodaju i nemaju nikakve veze ti brojevi shto pishu na karti...e da i mogao bi malo da poradish na pismenosti icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama ljudi sta debatujete ko oni u supstini, lepo cd-jeve u linije, diskmene ili kompove il sta vec i slusajte!! Bez mnogo diskusije, uzivajte u muzici.

pa u pauzi izmadju pesama se dodje ovde pa se debatuje!!! icon_da.gif a i debatovanje ovde je u vezi muzike tako da je zatvoren krug!!! icon_razz.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hteo si da napishesh skupshtini??? rajt? icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekapiram smao sledece shto si rekao: znanje i sviranje gitare! znanje cega??? sviranja gitare? ne, jer to protivreci tvom postu... znanje hmm... kao poznavanje muzike??? ako si na to mislio ondak mislim da greshish! jer i moja baba zna o muzici!!! icon_da.gif evo drugi primer: FUDBAL!!! svi su, kada igra reprzentacija ili omiljeni klub, neki strucnjaci!!! ali naravno oni nemaju pojma!!! da oni znaju stvar, nebi sedeli na tribinama ili fotelji vec bi to svoje znanje pokazivali u nekom klubu... kapish?

 

 

sam kazesh VECINA muzickih kriticara su SAMO dobri poznavaoci muzike, a ne muzicari! zar nije kriticar josh bolji ako je nekad bio muzicar??? icon_confused.gif ja islim da jeste...

 

 

 

i josh jedno pitanje za tebe mustejnu: gde si kupio kartu??? ja sam kupio u felixu i redni broj ili serijski broj mi je 001022 a tebi je 001101! i ti kazesh da imash prve dve karte... pa mi ono nelogicno... icon_confused.gif

ne brate... opet nisi shvatio...

 

ko ima znanje taj ne sere vec argumantovano izlaze sta valja a sta ne... sta je i kako je... a onaj ko ne zna, tj, nema znanje, on sere i izmislja... to da je mnogo seratora... to je tacno... ali oni nisu i nista drugo nego seratori... a seru jer su josh veci seratori na njihovim malim ekranima i tako lece svoje zivce zauvek ostecene na radnom mestu ili bilo gde drugde...

 

inace... ko ima znanje taj ne mora da zna da svira, vec moze da se interesuje o toj temi koja ga zanima i sve ostalo... ma guga je to prica...

 

inace... ne mora da bude objektivan kriticar koji je nekada svirao gitaru... cak suprotno... moze da bude neuspesan u sviranju pa da zbog toga pljuje ostale koji su postigli bilo kakav uspeh... takvih je mnogo... pa to su ljudi... govna...

i zato ih pusti da smrde...

 

nastavice se... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekapiram smao sledece shto si rekao: znanje i sviranje gitare! znanje cega??? sviranja gitare? ne, jer to protivreci tvom postu... znanje hmm... kao poznavanje muzike??? ako si na to mislio ondak mislim da greshish! jer i moja baba zna o muzici!!! icon_da.gif evo drugi primer: FUDBAL!!! svi su, kada igra reprzentacija ili omiljeni klub, neki strucnjaci!!! ali naravno oni nemaju pojma!!! da oni znaju stvar, nebi sedeli na tribinama ili fotelji vec bi to svoje znanje pokazivali u nekom klubu... kapish?

 

 

sam kazesh VECINA muzickih kriticara su SAMO dobri poznavaoci muzike, a ne muzicari! zar nije kriticar josh bolji ako je nekad bio muzicar??? icon_confused.gif ja islim da jeste...

 

 

 

i josh jedno pitanje za tebe mustejnu: gde si kupio kartu??? ja sam kupio u felixu i redni broj ili serijski broj mi je 001022 a tebi je 001101! i ti kazesh da imash prve dve karte... pa mi ono nelogicno... icon_confused.gif

ne brete... mora da ti budu jasne dve stvari....

 

znanje o muzici (ozbiljno znanje a ne tvoje babe znanje)

i sviranje gitare... (ili bilo kog drugog instrumenta)

 

dve odvojene stvari...

 

koliko tvoja baba zna o muzici ja ne znam... ali znanje je znanje... zna se sta se podrazumeva pod tim... a to sto se mnogi tripuju da znaju to je druga stvar...

 

Neko je iz mejdena rekao da kriticari nisu muzicari.... delimicno tacno.. stim da i muzicari mogu da kritikuju...

 

 

u glavnom treba biti ozbiljan ma kojim poslom se bavio... i ozbiljno prici kritici nekoga, argumentovati to, a ne iz neke koristi ili sujete kritikovati nekoga... ili zbog toga sto je on postigao neki uspeh a drugi nisu....

 

 

toliko za sada...

 

inace fudbal nije dobar primer... jerbo to je sport koji je nazadovao u poslednjih 5-7 godina tako da nije ni cudo sto svi misle da znaju... jer smo do skora imali sve zvezdu do zvezde u timu... allstar tim ne dobija vec gubi to je prvo pravilo! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i josh jedno pitanje za tebe mustejnu: gde si kupio kartu??? ja sam kupio u felixu i redni broj ili serijski broj mi je 001022 a tebi je 001101! i ti kazesh da imash prve dve karte... pa mi ono nelogicno... icon_confused.gif

kupio sam kartu 5 minuta posto su izasle u prodaju... da li imam prve dve karte, pa mozda i imam... ali mozda ste svi vi za tih 5 minuta kupili ostale karte... sumnjam... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to znaci da npr: ja gradim kucu jer eto imam "prakticnog znanja" da gradim. e i tako ja gradim i onda dodje neko poput tebe(mislim na crni suncev zrak mhihi.gif iliti sunray-a ) koji savrsheno dobro zna da kritikuje ali... eto ga jedno ali... nema pojma kako se gradi kuca!!! tj nema "prakticnog znanja"...

 

 

kad prevedem ovo na srpski=>da bi kritikovo morash da imash prakticnog znanja kao shto je pokazano u gornjim redovima ovog posta...

 

 

 

P.S. za one sa manje mozga: samo zamenite zidanje kuce sa sviranjem gitare i sve ce vam biti jasno... icon_razz.gif

 

 

 

 

P.S.S. blondi kako cemo da se dogovorimo za primo-predaju tog bambija??? icon_biggrin.gif ocesh poshtom ili... icon_confused.gif

mhihi.gif

poredjenje svedoci o tvojoj neinteligenciji....

kada si veC dao takav primer 'aj da rusimo i to: onaj koji je pravio nacrte za pravljenje kuce nije obucen za to da u praksi izvodi gradjevinske radove, al' ce uvek znati shta je eventualno greska, tako da ti je primer zaista neadekvatan i sa tvog stanovista....

 

koliko brE ti godina uopste imas, ne mogu da verujem.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne brete.... razgranici dve stvari... a to je znanje i sviranje gitare...

 

ti mozes da imash znanje a da ne svirash gitaru... i opet mozes da kritikujesh, a mozes da svirash gitaru a da nemash znanje.... i onda mozes da pljujesh samo (bezosnovano da lupetash)

 

stoga shvati... znjanje i sviranje su dve odvojene stvari, od kojih jedna ne podrazumeva drugo...

 

 

vecina muzickih kriticara su samo dobri poznavaoci muzike a ne muzicari...

 

poz! pivopije.gif

larsic, jeb'o si ga.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da se hvalim ali moja karta ima broj 101, tako da sam mozda ja prvi :-))

 

Ne znam da li ste culi ali bice after party u Voodoo u 23h, ako se koncert do tada bude zavrsio... bilo kako bilo TO DIE FOR!!!

 

I da se pohvalim, dobio sam Meet & Greet za nastup!!!!!!

 

Pitacu McRobba da mi da tacne podatke o tome gde ce da odsednu i cime stizu avion/bus tako da moze da ostvarimo onau staru pricu o doceku i ostalim stvarima....Ja moram da donesem moj DV8 na potpis :-)))

 

Rajo

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm... otisli ste u neke druge teme..

 

poenta je da je jedno kritikovati a drugo pljuvati - od sunraya po yumetalu generalno mozes cuti pljuvacinu a rijetko dobru kritiku, i to je sindrom koji izgleda hvata i druge ljude.

dobro prica i mustaine, ali nemojte sad o polozaju pasa beskucnika na madagaskaru jer je izgleda tema krenula u taj pravac.

 

 

ja se samo pitam, po kom osnovu metallica ima vaznu temu a megadeth nema? ne kapiram..

mislim da par dobrih bendova moraju imati vaznu temu..

recimo, SLAYER, MEGADETH, KREATOR, i metallica.

 

ostale ko jebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ima fora meet and greet - imas detalje na megadeth.com..

 

 

ovdje ima fora, kupis kartu za 250 dolara, dobijes prvi red, ono - visis na ogradi, kulturno sve vidis (samo sto nije ko kod nas da pogines viseci), dobijes majicu, potpisan cd, slikas se s bendom, visis u backstageu i dobijes buljuk nekih brosura od benda.....

 

ja nemam 250 dolara. biggrin.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da se hvalim ali moja karta ima broj 101, tako da sam mozda ja prvi :-))

 

Ne znam da li ste culi ali bice after party u Voodoo u 23h, ako se koncert do tada bude zavrsio... bilo kako bilo TO DIE FOR!!!

 

I da se pohvalim, dobio sam Meet & Greet za nastup!!!!!!

 

Pitacu McRobba da mi da tacne podatke o tome gde ce da odsednu i cime stizu avion/bus tako da moze da ostvarimo onau staru pricu o doceku i ostalim stvarima....Ja moram da donesem moj DV8 na potpis :-)))

 

Rajo

sta imash ESP-a?!?!?

 

u jebo te patak!!!

 

ja se pitam dal da nosim gilberta na potpisivanje biggrin.gifbiggrin.gif

 

 

evo sada slusam shatro neku obradu megadetha pesme battery od metalike.. i ne verujem da je ono Dejvov glas... tj, sigurno nije...

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...