Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Svi ovi postovi dokazuju koliko je Dave zavistan i iskompleksiran,i to sve potvrdjuje cinjenicu da je Mustaine najveci pacenik u muzickom biznisu.Ali da zna da svira,jebeno zna.Odlican je muzicar,i tu kapa dole.

ko o cemu... a baba o ustipcima! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekose da je u stutgartu na set listi uvrsten rattlehead

 

i da ce malo da mijenjaju set listu za drugi dio americke turneje biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

lemmy, ides u prvi red na megadeth?

da bi dave balio nad njim biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

If you shake my hand better count your fingers...

 

user posted image

 

icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nisam ja mislio da trebash da budesh satriani da bi rekao neshto o nekome nego, kao shto ste rekli, da treba da se bude upucen malo vishe od neke prosecne upucenosti u tu stvar(gitarisanje u ovom slucaju...)! mozda ste vi iznad te prosecne upucenosti zato shto imate svoj bend gde svirate i visite na forumima i tako to ali ipak likovi iz metalike su sigurno upuceniji u stvar od vas.... tako da...

 

 

 

offtopic.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nisam ja mislio da trebash da budesh satriani da bi rekao neshto o nekome nego, kao shto ste rekli, da treba da se bude upucen malo vishe od neke prosecne upucenosti u tu stvar(gitarisanje u ovom slucaju...)! mozda ste vi iznad te prosecne upucenosti zato shto imate svoj bend gde svirate i visite na forumima i tako to ali ipak likovi iz metalike su sigurno upuceniji u stvar od vas.... tako da...

 

 

 

offtopic.gif

ja sam Kirk Hamet... i znam da uhvatim C-Dur... i baja sam! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја, а више од пола рифова са прва три Металикина албума Мастејново дело. Иди бре колега...

eh biggrin.gif

 

eto. biggrin.gif

 

ote mi rijec iz usta icon_da.gif

 

samo - LOAD RULES!!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

 

 

SUNRAY: ja mislim da ti cesto sam sebe ne razumijes - ne daji mi nikakve filozofsko-elokventno-kvaziposrano argumentovanje na ovo - samo kazem da ponekad zelim da cujem pravi srpski jezik u diskusijama.. toliko.

 

WIZARD: za ovo `` mozda ste vi iznad te prosecne upucenosti zato shto imate svoj bend gde svirate i visite na forumima i tako to ali ipak likovi iz metalike su sigurno upuceniji u stvar od vas.... tako da...`` - imas bambija biggrin.gif

 

MUSTAINE: zna kirk da uhvati vise od c-dura ali mu to niko ne trazi, dovoljno para uzima i ovako. nema potrebe za potcjenjivackim smijehom ni pljuvanjem.

 

 

 

odrastite ljudi jebi ga, ja znam da je pubertet zajebana stvar i da cesto osjecate potrebu za kontriranjem, opozicionim stavovima, pljuvanjem, nipodastavanjem, buntovnickim negiranjem svega (bilo ispravno ili ne) - ali ponekad je potrebno biti covjek prije svega pa reci nekome ko je nesto ucinio od svog zivota (bio on muzicar, slikar, biznismen) - SVAKA CAST.

 

toliko.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

odrastite ljudi jebi ga, ja znam da je pubertet zajebana stvar i da cesto osjecate potrebu za kontriranjem, opozicionim stavovima, pljuvanjem, nipodastavanjem, buntovnickim negiranjem svega (bilo ispravno ili ne)

Kakva licemerna recenica no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://forums.megadeth.com/showthread.php?...953#post3573953

 

 

ljudi, ko je ovo nek se odmah javi?? biggrin.gif

 

btw, kupismo danas karte za Gigantour (MEGADETH, Dream Theatre, Symphony X, Nevermore, Fear Factory.....) - 26. juli biggrin.gif

 

 

culi iko ista za ovaj novi DVD, nesto pricaju o ogranicenom tirazu......

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nisam ja mislio da trebash da budesh satriani da bi rekao neshto o nekome nego, kao shto ste rekli, da treba da se bude upucen malo vishe od neke prosecne upucenosti u tu stvar(gitarisanje u ovom slucaju...)! mozda ste vi iznad te prosecne upucenosti zato shto imate svoj bend gde svirate i visite na forumima i tako to ali ipak likovi iz metalike su sigurno upuceniji u stvar od vas.... tako da...

 

 

 

offtopic.gif

to shto ti pricas veze nema....

kritika i prakticno znanje su razdvojene stvari....

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da se malo zajebe metalika i ovi prethodni postovi pa da ja pitam: citao sam negde da je agnus young svirao u megadjedu na albumu yutnastasia(valjda...) pa me interesuje jel sam prso s mozgom il je to istina??? i ako je istina jel to agnus jang iz ac/dc ili ima josh neki takav gitarista??? icon_smile.gif

 

 

 

ON TOPIC!!! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

to shto ti pricas veze nema....

kritika i prakticno znanje su razdvojene stvari....

jel to znaci da npr: ja gradim kucu jer eto imam "prakticnog znanja" da gradim. e i tako ja gradim i onda dodje neko poput tebe(mislim na crni suncev zrak mhihi.gif iliti sunray-a ) koji savrsheno dobro zna da kritikuje ali... eto ga jedno ali... nema pojma kako se gradi kuca!!! tj nema "prakticnog znanja"...

 

 

kad prevedem ovo na srpski=>da bi kritikovo morash da imash prakticnog znanja kao shto je pokazano u gornjim redovima ovog posta...

 

 

 

P.S. za one sa manje mozga: samo zamenite zidanje kuce sa sviranjem gitare i sve ce vam biti jasno... icon_razz.gif

 

 

 

 

P.S.S. blondi kako cemo da se dogovorimo za primo-predaju tog bambija??? icon_biggrin.gif ocesh poshtom ili... icon_confused.gif

mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја, а више од пола рифова са прва три Металикина албума Мастејново дело. Иди бре колега...

Na prvom albumu mozda,ali na drugom i trecem bas ne bih rekao da su pola riffova Mustaineovi.Malcice preterujes kolega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da se malo zajebe metalika i ovi prethodni postovi pa da ja pitam: citao sam negde da je agnus young svirao u megadjedu na albumu yutnastasia(valjda...) pa me interesuje jel sam prso s mozgom il je to istina??? i ako je istina jel to agnus jang iz ac/dc ili ima josh neki takav gitarista??? icon_smile.gif

 

 

 

ON TOPIC!!! icon_da.gif

Angus Young iz AC/DC-a sigurno ne, ali jeste jedan drugi baja (baja? icon_smile.gif ) po imenu Jeff Young. Ali na albumu So Far So Good... So what? icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to znaci da npr: ja gradim kucu jer eto imam "prakticnog znanja" da gradim. e i tako ja gradim i onda dodje neko poput tebe(mislim na crni suncev zrak mhihi.gif iliti sunray-a ) koji savrsheno dobro zna da kritikuje ali... eto ga jedno ali... nema pojma kako se gradi kuca!!! tj nema "prakticnog znanja"...

 

 

kad prevedem ovo na srpski=>da bi kritikovo morash da imash prakticnog znanja kao shto je pokazano u gornjim redovima ovog posta...

 

 

 

P.S. za one sa manje mozga: samo zamenite zidanje kuce sa sviranjem gitare i sve ce vam biti jasno... icon_razz.gif

 

 

 

 

P.S.S. blondi kako cemo da se dogovorimo za primo-predaju tog bambija??? icon_biggrin.gif ocesh poshtom ili... icon_confused.gif

mhihi.gif

ne brete.... razgranici dve stvari... a to je znanje i sviranje gitare...

 

ti mozes da imash znanje a da ne svirash gitaru... i opet mozes da kritikujesh, a mozes da svirash gitaru a da nemash znanje.... i onda mozes da pljujesh samo (bezosnovano da lupetash)

 

stoga shvati... znjanje i sviranje su dve odvojene stvari, od kojih jedna ne podrazumeva drugo...

 

 

vecina muzickih kriticara su samo dobri poznavaoci muzike a ne muzicari...

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...