Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

da je blondie tamo - coban iz blica bi ostao bez posla.

ali posto tamo svi sklanjaju guzicu u stranu, onda vjerovatno nista.

 

vic: hvala biggrin.gif

 

srnde: mi jesmo spameri manje vise, ali nemoj nam na ovoj temi ostavljati imbecilne postove kakve imas na metallici. hvala!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U novom broju Metal Hammera pročitao sam jednu od najvećih gluposti u svom životu: "Svjestan da je oduvijek bio u sjenci Friedmana, Mustaine odlučuje da napravi najbolji album u svojoj karijeri, Rust In Peace."

 

Samo što je Rust In Peace napravljen prije bilo kakve pomisli o Friedmanu...

 

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

the wizard - dosta ljudi je na temi koncert megadetha napisalo/culo ovo sto Vicu stoji u potpisu.. mozda su u pravu.

 

ko je pisao to u metal hammeru? ako se potpisao..

 

detheman: lijepo se provedi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recenziju za koncert je pisao neki Damjan D. Tatić, (u kojoj je pogrešno preveo Daveove riječi iz mog potpisa, i rekao da su Wake Up Dead i Tornado of Souls "prava iznenađenja" što su svirane), a onaj što je rekao da je Dave oduvijek bio u sjenci Martyja nije potpisan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recenziju za koncert je pisao neki Damjan D. Tatić, (u kojoj je pogrešno preveo Daveove riječi iz mog potpisa, i rekao da su Wake Up Dead i Tornado of Souls "prava iznenađenja" što su svirane), a onaj što je rekao da je Dave oduvijek bio u sjenci Martyja nije potpisan.

sta si ocekivao... ko bi uopste i mogao da potpishe tako nesto... inace Dave & Dave su se plasili da ih neko ne pokrade - mislim na njihove ideje (vec skoro gotov RIP...) tako da su audiciju za friedmana vrshili sa starim pesmama biggrin.gif

 

jebiga i ja bih se plasio da mi drugi mr. Lars ne mazne josh nesto sto je lepo

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...