Jump to content

Amon Din


jovan

Recommended Posts

Bice prepravljen ovaj txt. jbg kucan je za 2min i onda samo poslat ... nismo stigli da ga prepravimo niti pregledamo tj.procitamo dva puta.

Na kraju krajeva nije ni bitno, vazna je informacija detalje ko ebe :)hahahaha.

 

Bend zeli da se zahvali svim fanovima na dugogodisnjoj podrsci, 7.god se ceka ovaj jebeni album.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како си Фруби најављивао и скривао тај уговор, ја сам мислио да ће потписати бар за Century Mediu.

Али, још један наш бенд са страним уговором, одлично.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja ne znam ko je ocekivao da cu potpisati bend za c.mediu... da nije to malo suludo ocekivati tako nesto?!

Pregovarao sam sa M.Bladeom, Earache-om, i Nuclear Blastom, menagerka C.medie je rekla da uopste se ne trudim da saljem snimak, jer sigurno nece potpisati bend iz Srbije.

Pigbiju se svideo bend, ali po njegovim recima ne moze da proda srpski death metal bend u usa/uk/ger .

Prijatlelj Jaap iz N.Blasta takodje overio disk ,al kaze nije to to sto trenutno trazimo(citaj metal core / nu metal ) .

ITd. :)) otprilike svi izdavaci koji bi mogli da izdaju su dobili snimak, ali jbg. Srbija ubija ! :)

 

Najbitnije nam je sto ce A.D upasti u Massive Music rooster (http://www.massive-music.pl ) ,a tu pripadaju, pogledajte na sajtu koji bendovi . I oni ce nam biti kljuc sto se tice turneja po evropi itd.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdanje albuma nece sigurno omoguciti turneju :(. Trebali smo da idemo na turneju sa Krisiun/Incantation. Ali kako stoje stvari cekacemo 1.januar 2008.god da vidimo ima li napretka sto se tice viza .

 

U prevodu smo ostavljeni sami sebi pa kako se snadjemo po jevropi :).

 

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej bi smo vam na gradcu proshle nedelje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

treci put i svaki put nam je sve bolje!!!!!!!!

 

Gradac je keva! :veseli:

 

 

Da nema Gradtza, ja odavno ne bih ziveo ovde... Jesmo se videli tamo??? Laze Frubi bio je u Degurickoj pecini, ali se nije qpao... Minus pet poena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...