Jump to content

Amon Din


jovan

Recommended Posts

Bili staticni jer bili mali kablovi za gitaru :)hehehehe. Sjebali se nesto na tonskoj pa morali da krpe , spajaju/prespajaju itd. :) .

Ali s'obzirom da bend svira sa poptuno drugom postavom ispred jedne velicine kao sto je Kreator mislim da su se snasli odlicno.

Vokal je Sasa koji je pevao na Dinamoneyezedu koji je originalni clan benda, Nikola druga gitara takodje , s'tim da je i novi bubnjar u bendu tako da... za prvi put je meni bilo i vise nego ok . Vazno da je "old school"ekipa na okupu !:)

 

A to za RATM , vidis to moze da se iskoristi lepo , da postane "brend" benda :)hehehe.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ваљда ће овај долазак старих јунака значити и барем мали повратак старом, толико вољеном звуку. Нису они за брутални death метал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ваљда ће овај долазак старих јунака значити и барем мали повратак старом, толико вољеном звуку. Нису они за брутални death метал.

Pa nije ono brutal death metal, samo je fora sto je mozda Dusan tako otpevao na snimku i uzivo. Evo video si ako si bio na koncertu kako je zvucalo sa Sasom jer on ima "taj" vokal, vokal koji je bukvalno obelezije Amon Din , barem meni.

I da ako su malo skrenuli sa putanje, 3ci album ce biti ono pravo . Jer su u bendu sada odlicni muzicari i bukvalno jedva cekaju trreci album .

 

H.J:

Vujetic izgleda bas uzivao dok svirao :))heheh.

:pivopije:

 

Drago mi je da su ljudi generalno zadovoljni sa nastupom A.D-a , mene su odusevili posebno sto je ovo bila situacija biti il ne biti :)). Jer je bio uslov ako obrukaju ne saradjujemo vise :)hehehe. Ali ono je bilo stvarno extra, zvuk , nastup , feedback publike i sve ostalo .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto ste videli u pitanju je nova postava, sa old pevacem (Sale), gitaristom (Nikola) i brand new drummerom (Dejan, zvani DW). Dolazak novog (starog) pevaca, je rezultirao odlaskom bubnjara (Boshko), shto je po nekima minus po nekima plus, ipak covek koji ga je zamenio bukvalno do pre mesec dana nije slushao ni jedan DM bend, odsvirao je bez greshke, i nadam se da ce ostati na tom mestu 4ever. Malo se smejao jer je veseo decak, a i ne zna kako da se ponasha na takvoj vrsti svirke, hehehe.

 

Sale je vec ranije dokazao svoje glasovne mogucnosti, malo skakuce levo desno po bini, sto je (bar meni) bolje nego da je namrshten i opasan, progrowlira pesmu i stoji kao neki pre njega.

 

Nikola je gitarista kome ne treba objashnjavati sa kog praga na gitari pocinje pesma, dovoljno mu je napisati (ili reci) tonalitet, shto ga bitno odvaja od nekih koji su saradjivali sa nama ranije. Npr. kada sam jednom od takvih gitarista na probi rekao: sviraj u pratnji teme jedne pesme Em, H, Em, F# covek me po gledao i rekao: nemoj ti to meni tako, koji je to prag???

 

Shto se tice staticnosti na bini razlog su kablovi. Jbg. sirotinja raja nema za daljince a tehnicari Kreatora (svaka cast BTW, pomogli su nam skoro kao da smo Nemci) stavili pojacala na pet metara iza nas. Jedino shto sam mogao da uradim je dva koraka napred i nazad. Valjda cemo skupiti pare za te daljinske jednom...

 

Feast like a sultan i do, pa valjda zato i izgledam tako, hehehe...

 

Dakle (Bole) nova (stara) postava donosi i novi pristup kod pravljenja pesama, shto cete nadam se uskoro i cuti...

 

Toliko za sada, hvala svima koji su nas podrzali za vreme (pre i posle) svirke, kao i drugoj strani koja je jedva cekala da zavrshimo. Jbg. i ja bih verovatno popizdeo da sam doshao da gledam Kreator, a moram da slusham ono shto mi se ne slusha na 40 stepeni...

 

Pozdrav.

Amon Din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste bila je ta postava s'tim da je sada novi bubnjar ! Koji se pokazao ne dobro nego FANTASTICNO !

Lik je inace dzezer :)heheh.

 

 

A da moram da pohvalim i tonca ... koji ce izgleda postati oficijalni tonac benda ;)hahahaha.

 

Jer u ovom poslu glavni je moto KO ZNA-ZNA !:)

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da moram da pohvalim i tonca ... koji ce izgleda postati oficijalni tonac benda ;)hahahaha.

 

Jer u ovom poslu glavni je moto KO ZNA-ZNA !:)

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

:D :D :D :D :D :D

 

hvala Frubi, meni je bilo do jaja, imao sam srece da naletim na tonca Kreatora koji je LJUDINA i dao mi je da radim skoro sta god sam hteo, bez nekih vecih ogranicenja i limita ;) po meni je AD izuo! ;) poslednja pesma je bila ono.... kao himnu da slusam, najezio sam se :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D :D :D :D :D :D

 

hvala Frubi, meni je bilo do jaja, imao sam srece da naletim na tonca Kreatora koji je LJUDINA i dao mi je da radim skoro sta god sam hteo, bez nekih vecih ogranicenja i limita ;) po meni je AD izuo! ;) poslednja pesma je bila ono.... kao himnu da slusam, najezio sam se :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Heheeh do jaja ! :) Vidimo se na Exitu opet za mix pultom :)hahaha.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

хе, хе. Реко хајде и ја да се јавим после толико година. Видим неки су ме и помињали током ових година. ја сам свирала клавијатуре на том албуму. тих година кад смо сви били другари. Изашла сам из групе из неких личних разлога, али остала сам велики фан и пријатељ свима у групи. Било како било, ни мене нико није потписао на том реиздању, али нема везе. Нису ми дали чак ни ЦД, ни мајицу, али и то нема везе. Нису ме чак никада ни позвали на неки од ових концерата, али ја и даље мислим да смо пријатељи, јер знам да је тако. Мислим да би пун погодак када би још позвали и Дејана, који је био први клавијатуриста АМ, да свира са њима, што се надам да ће Ћукса и да уради.

Пуно поздрављам стару поставу, жао ми је што је Бошко напустио групу, све је то цена славе, свађа долази као последица пада. Бошко мислим да то може да разуме с обзиром да је студент теологије. Мислим да је глупо и да штити све то и да прави такве сцене, ако емне неко пита, иако има право на то, али.. Име је, колико ја знам, он смислио, али не може све да заштити у СОКОЈ-у, јер није власник нити аутор свега на томе.

Ајте момци, договорите се лепо, па да и Радићева почује шта сте то ново смислили. Надам се вратићете се ономе штоо је некада започето.

Ајд уздравље

Share this post


Link to post
Share on other sites

О, па поздрав за госпојицу клавијатуристкињу. Сећам се са неких раних слика које сам давно још видео код Папија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...