Jump to content

Amon Din


jovan

Recommended Posts

Mustaine, meni je Bosko iz AD-a rekao da je bilo opreme, ali da menadzer nije dao jer nije znao da i oni treba da sviraju.

 

pa nije hteo, sto je i razumljivo... samo mali minuscic organizatoru zbog tog problema, to je trabalo ranije biti reseno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo je biti reseno, ali dzabe kada ti majmun kaze 15.min pre nastupa da mora da doneses svoju opremu, a ti si pre toga ugovorio sve . Gde ja da nadjem za 15min gitarske glave i ostalu opremu !? Da su rekli bar 1h pre ne bi bilo problema, ali generalno glavni agent je zajebao stvari. Mada ko ih jebe. Ispali su u sustini picke,one fore kao stvarno nam je zao, Alex Webster se kao izvinjavao Safetu sto nisu svirali itd.

M.A su ipak ispali carevi nad carevima(to se najmanje ocekivalo od njih... ) ... Bice na Kreatoru sve ok .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je najjaci domaci bend po meni! oboaavam amon din! imam prvi album na originalu,a i jedva cekam da izadje drugi album,po demou koji sam slusao ono je...dajem glavu da ce to biti najbolji srpski metal album ikad snimljen! gledao sam 2 puta uivo,pred morbid angel i vader...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo track liste sa novog albuma :

Intro + Doom of The Centuries

 

Where The Dreams No Longer Exist

 

Murder Begins

 

When the Sky is Bleeding

 

Beast of Nihilism

 

Intro II + Ime i Krv

 

Abysmall Ignorance

 

Sleepless Demise

 

Of Cadavers and Scum

 

Zavet

kakva je bila rakija

TS

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

al ozbiljno, vazno je to, ako cete da vas sto ozbiljnije shvate vani, iako je sad vec kasno da se mijenjaju nazivi i i sl...

 

 

Nikada nije kasno... Josh nisu odshtampani omoti jedino je zajebano mutirati vokale na odredjenim mestima hehehehehe... Ne znam toliko gramatiku engleskog jezika, verujem da si u pravu...

Ipak kada sam bio mali (recimo prva godina highschool-a) sam doslovno prepisao text One od Metallice na pismenom... Dobih keca k'o vrata i celu pesmu prepravljenu... Negde sam zagubio taj papir ali ako ga nadjem poslacu Jamesu da proba da ga otpeva, ja sam pokushao i umro od smijeha...

Anyway hvala na sugestiji...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...