Jump to content

Amon Din


jovan

Recommended Posts

Ma vole nas braca balgari :)ahahaha.

Inace dobih mail od Punchy Banile skoro je zavrsio mastering, pa cu vam preneti utiske kada dobijemo master :)ahhaah. Nadamo se da nije usrao :)ahahah.

A posle da vidimo koji izdavac ce izdati ovaj album.

Samo cu vam reci da svi koji su voleli priv album, bice i ovim odusevljenim, jer je mnogo zreliji u svim pogledima od Dinamoneyezeda. I mislim da se 6meseci kod Vuje u studiju isplatilo na kraju. Ko zna videcemo sta ima da kazu ovi kapitalisti preko :)ahhaah.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E narode ima fantasticnih slika sa koncerta u sofiji na sledecem linku :

http://gmn-bg.com/?lang=BG&do=galerias...view&gid=31

Samo me zivo zanima koji fotoaparat su ovi koristili , odavno nisam video bolje slike ... u ************** !

Edited by Simona Ventura

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
ja sam to chuo od jedne pouzdane osobe! necju da kazhem ime zbog nje , ali ......

 

Znachi zensko. a? Saznacemo mi ko je to pa cemo dati Cannibalima da je pojedu :ph34r: Ma vidimo se na istim (Ljudozderima) sa sve Duletom on da majkrofon i :muzicar:

 

BTW upravo sam uploadovao novi Amon Din site, pa pogledajte www.amondin.net naravno ne rade sve opcije ali je novi design, videcete i ko ga je radio ako kliknete na link...

 

PozDraw!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusao sam neku pesmu sa novog albuma na ortakovom mp3 playeru...

Vrh!!! Odusevljen sam. :pivopije::rockdevil: Odlican posao,vuce pomalo na Deicide u nekim trenucim cini mi se

 

Kad izlazi album???

 

E da i ko vam je pisao onaj text na myspace-u bas je inspirisan :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album bi trebao da izadje za 3-4 meseca ako bude sve po planu( al s'obzirom da je to amon din, ne bi me cudilo da nikad i ne izaadje , kakve su srece :) ) . Buaahahhaah :)). Salim se ja malo, znace se za mesec dana otprilike, kada se potvrdi i izdavac. :)

Ono na majspejsu pisao prijatelj koji radi i zivi u Cikagou :)).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrh!!! Odusevljen sam. :pivopije::rockdevil: Odlican posao,vuce pomalo na Deicide u nekim trenucim cini mi se

Koji k...? Na Deicide? Sve ce vas se odreknem ako je stvarno tako! Sta ce mi Amon Din da mi lici na Deicide, kada su bili onako lep unikat?!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solaze suxx... :muzicar: Ovo je punk-death album :rockdevil:

 

Bolje jedna dobra pesma neg' deset solaza...

 

Shalim se, u The Beast Of Nihilism solaza je nepotrebna (odluceno posle trodnevnog glasanja, majke mi)

Ne mora bas svaka pesma da ima solaze. Ako je dovoljno raznovrsna po pitanju promena tempa i razlicitih rifova, solaza bi cak dosla kao bespotreban teret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...