Jump to content

Amon Din


jovan

Recommended Posts

Ma jok bre... :(

Ni jedan bend ne dozvoljava koriscenje opreme . Da koriste to bi bila druga prica . Mislim iz tog razloga i ne daju support bendovima da koriste opremu, niti dozvoljavaju svog tonca , nego sve sami :)ahhaha.

Ustvari kada je Vital Remains bio oni dali svoju opremu. Kada je bio i Sinister svirali su na istoji , oni koji su gledali taj koncert znaju sta se desilo :)hahahaha.

hahaha hoces da kazes da je amondin bio bolji od Sinistera hahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za petak vazi BIG respect za valjevsku publiku (prvi red u DO)... Obecavamo koncert u Valjevu, unatoc opstinskim pickama... Verovatno ce se neke stvari izmeniti, ali Amon Din ce svirati u svom gradu, ne zvao se ja Gaylord-a (a ne zovem se tako). Ulepsali ste nam vece, ziveli 1000 godina...

 

HVALA NA VRHUNSKOJ PODRSHCI!!!

 

To su ljudi zbog kojih se svira!!!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma seljacka opstinska vlast, za vreme vladavine S.M. smo josh i mogli da sviramo, sada je sve u tri kafica, Dom omladine zatvoren, pored njega Dom penzionera, gde svako vece matorci igraju kolce a polupismeni tip sa gomilom midi fajlova u klavijaturi sviri kurcu... Dom kulture takodje, tamo je „disco” club gde je narodnjacki D.J. i svirka sa (profi) 3-4 klavijature... Raspad, ali kao shto rekoh zasluzuju ljudi da im napravimo svirku i po, pa posle da bacimo napalm na grad bez grize savesti...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je mozda moglo u Tampi, koja je grad od nekoliko stotina hiljada stanovnika, ali Valjevo ima 50-60.000 i svi ih znaju tamo.

Jedino da urade kao Suidicdal Tendencies, da naprave koncert na nekom parkingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za takve stvari (svirke na otvorenom) se pitaju gradske vlasti, a cisto sumnjam da ce im dozvoliti, ako je sudeci po saletovom iskazu.

 

Najbolje shto moze da se desi je da se pojave panduri, napisu prijavu za remecenje reda i mira i (pazite ovo prijatelji i komshije, desava se u Valjevu redovno) zaplene opremu, pa kad ti sudija posle par dana napishe kaznu vrate ti pojacala ili shta vec uzmu, (najvishe vole mixete, ne znam zashto). Imam na vratu oko 15 takvih kazni, nijednu nisam platio, par puta me trazili panduri na staroj adresi (nisam lud da im dam novu) i rekli komshijama da postoji poternica sa mojim imenom... Ladno treba da idem u zatvor za svaku prijavu po dva dana otprilike, heheheh, zbog narushavanja reda i mira, buke (koju slepci nemaju cime da izmere, vec veruju konju koji je to prijavio) tako da imam u najavi oko mesec dana KPZ Valjevo, ja i josh par nas odavde, jer nam ne pada na pamet da te kazne placamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost, retko u kom gradu gradske vlasti imaju razumevanja za kulturu i muziku, ali sta se moze, takve nas narod bira.

NPR, do pre par godina predsednik opstine Gornji Milanovac je bio troo rocker koji je ni manje ni vise pevao pratece vokale Bori Corbi...Tada je bilo rock koncerata po trgovima, cak i u verosici Rudnik gde je bilo preko 2.000 ljudi, zatim rock and metal koncert u dvoristu gimnazije itd...ali sta se moze, narod je ponovo glasao za probisveta koji im za svetkovine na centralnom trgu nudi rakiju i pecenje, kao i trubace, ode nam kultura u kafanu....

Ovo je samo jedan primer koji znam, volela bih da cujem kakvo je iskustvo po ostalim gradovima, ali mislim da je veoma jadno sto se novac iz gradskih budzeta trosi na NEPOTREBAN NARODNA VESELJA, INSTANT ZVEZDE IZ GRAND I CITY RECORDS PRODUKCIJE, UMESTO DA SE AFIRMISU LOKALNI AUTORSKI BENDOVI, BEZ OBZIRA NA ZANR!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam na vratu oko 15 takvih kazni, nijednu nisam platio, par puta me trazili panduri na staroj adresi (nisam lud da im dam novu) i rekli komshijama da postoji poternica sa mojim imenom... Ladno treba da idem u zatvor za svaku prijavu po dva dana otprilike, heheheh, zbog narushavanja reda i mira, buke (koju slepci nemaju cime da izmere, vec veruju konju koji je to prijavio) tako da imam u najavi oko mesec dana KPZ Valjevo, ja i josh par nas odavde, jer nam ne pada na pamet da te kazne placamo...

To je pravi, iskreni metalac :):rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inteligentno veoma, zatvor radi principa? hmmmm.... aj' da se borite za neke vise ciljeve kao Che ali zbog teranja inata komsijama ne kontam totalno...

 

:ph34r:

 

 

Prvo procitaj sta je neko napisao pa onda daj inteligentan komentar. Nije problem u komsijama vec u jebenim pandurima koji otimaju opremu... Naravno da necu ici u zatvor jer u ovoj zemlji zakon ne postoji vec vise od pola veka...

 

To je pravi, iskreni metalac icon_smile.gif icon_rockdevil.gif

 

 

I onda napishem jedan od najvecih hitova :rockdevil: Nada prizoner, ajm a fri meeen... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost, retko u kom gradu gradske vlasti imaju razumevanja za kulturu i muziku, ali sta se moze, takve nas narod bira.

NPR, do pre par godina predsednik opstine Gornji Milanovac je bio troo rocker koji je ni manje ni vise pevao pratece vokale Bori Corbi...Tada je bilo rock koncerata po trgovima, cak i u verosici Rudnik gde je bilo preko 2.000 ljudi, zatim rock and metal koncert u dvoristu gimnazije itd...ali sta se moze, narod je ponovo glasao za probisveta koji im za svetkovine na centralnom trgu nudi rakiju i pecenje, kao i trubace, ode nam kultura u kafanu....

Ovo je samo jedan primer koji znam, volela bih da cujem kakvo je iskustvo po ostalim gradovima, ali mislim da je veoma jadno sto se novac iz gradskih budzeta trosi na NEPOTREBAN NARODNA VESELJA, INSTANT ZVEZDE IZ GRAND I CITY RECORDS PRODUKCIJE, UMESTO DA SE AFIRMISU LOKALNI AUTORSKI BENDOVI, BEZ OBZIRA NA ZANR!

Ma, ajde molim te, koga jos u ovoj zemlji zabole za kulturu. Svi gledaju kako pare da potrpaju u svoje dzepove i kakod a daju narodu malo veselja da bi ponovo bili izabrani i nastavili da trpaju pare u dzepove. Svuda je tako, nista novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Madjarska je otkazana, prostor u kojem je trebalo da sviramo je zatvoren, zato je na brzinu organizovan NS Time, gde opet nismo svirali, smetao nam avion, hehehe... Turska nam je propala zbog viza kao i Romania, ali bolje je sto je tako, ko zna kada bi tako svirali u Bugarskoj, da smo bili sa Vaderom u bus-u... U Sofiji je bilo preko 500 ljudi, mi se zagrejali oko 45-og minuta, i razvalili do kraja... Najbolja svirka ove godine (ne racunajuci Morbid Angel, naravno). :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...