Jump to content

Amon Din


jovan

Recommended Posts

Serbian death metallers Amon Din ( www.myspace.com/amondin ) have enlisted the services of artist Dan Seagrave (ENTOMBED, SUFFOCATION, MORBID ANGEL,DISMEMBER) to do the honors for their upcoming album, "Where The Dreams no Longer Exist".

 

We are still looking best record label "deal" , more info will follow soon as we confirm new record label . All interested parties should contact us ASAP !

 

Mastering "job" will be handled by Juan "Punchy" Gonzales ( MORBID ANGEL & TERRORIZER producer),as previously announced.

 

Amon Din will also embark Balkan tour with VADER :

 

12.05.06 B&H Sarajevo @ Sloga,

12.09.06 TUR Ankara @ Saklikent ,

12.10.06 TUR Eskisehir@ Gar Bar,

12.11.06 TUR Istanbul @ Studio Live ,

12.12.06 BUL Sofia @ Sredec Hall,

12.13.06 ROM Bucarest @ Agronomia Sport Hall,

12.14.06 HUN Pecs @ Lekszeszgyar,

12.15.06 SER Beograd @ SKC

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije snimljen na MA, ali ce 99 posto album izatji u multimedia varijanti, ili spot ili live snimak...

 

a niko mi ne rece nista za dvd...

i kada izlazi album?

 

We are still looking best record label "deal" , more info will follow soon as we confirm new record label . All interested parties should contact us ASAP !

 

Sto bi rek'o Frubi na pola puta je da izadje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Videla sam juce da Amon Din svira u Zrenjaninu 18. novembra sa jos jednim bendom, ali neko je skinuo plakat za svirku :(

 

Na forumu za koncerte jos nema nicega, i zanima me da li bi neko ovde mogao da napise nesto o tome...

(pozaboravljala sam sve kljucne cinjenice, sem da je 100 din. karta...

Jos kad bi neko napisao i kad ima bus/ voz iz Novog Sada do Zrenjanina i nazad, bilo bi... :meshuggah: Ah, mnogo trazim)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi svaka vam cast, gledam ovu malu turneju i vi obilazite sve gde se moze otici bez vize + Madjarska, sa Vaderom, sjajno, samo napred, jedva cekam novi album i zelim vam svu srecu u nalazenju sto boljeg izdavaca, nadam se da cemo nekada opet negde deliti binu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

'de grugde? :P E-lesh, moram reci nesto a propo Dina: :) Bio mi je jako mio [i drag], secam se, cak, da je neka kaseta kruzila kroz srednju skolu; bi mi krivo kad se raspao [ali, to je taaako death, i posmatrao sam to kao razvojni put tr00 benda], a kako nikad nisam bio metalac [iako sam slusao metal], s druge strane sam se nadao da su i oni prestali da budu. kad ono, medjutim.. eto ih na turneji s Vader-ohm ;) DOKLE? :D Da se razumemo, bio sam ja na Vader-u prvi put kad je bio [i bilo mi je jako drago kad sam cuo da su obradili Depeche Mode, iako je u pitanju stvar koju ne volim bas, I Feel You], ali sam zato par dana kasnije otisao na LambCHop na Kolarac ;) Da skratim, ono sto pokusavam reci jeste sledece: Zao mi je sto bendovi koji imaju potencijala [kao sto su to pomenuta dva, i moj, mozda vise ne, omiljeni, MoOnSpell] uspevaju da se zadovolje odradjivanjem nazadnog pravca! :( Mis'im, to mozda prilici onom idiotu, Gladu, na racun koga, i kolega mu, se je Kurt Wagner nedavno jako vrcavo nasalio; a ja ga posle vidim u punoj opremi, coveka od 25/6 godina. uzas.

 

EDIT: Oops, o5 obrnutost: :P Prvo LambCHop, pa ondak Vader, sto sustinski menja iz-laganje! :P

 

P.S. you could have it so much better [with Franz Ferdinand ;)]

Edited by heroinchic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znash kako je: jednom metalac, uvek metalac :mhihi::mhihi::mhihi: Ako nisi nikada bio metalac, ne mozesh ni shvatiti zashto sviramo sa Vader Ohm...

AD se nikada do sada nije raspao, osim mozda par puta posle svirke od alkohola i ostalog sranja... :pivopije:

Ne znam koji napredan pravac bi hteo da sviramo, jer nasha muzika ne pripada striktno samo jednom od njih (licno shvatam podelu metal muzike na podzanrove, jednom od najvecih gluposti veka) slazem se da nishta novo tu ne mozesh smisliti, ali reci mi u kojoj vrsti muzike mozesh?

Glad moze da se oblaci i izgleda kako god hoce, ali glupo je reci da je idiot zbog toga... Uostalom to mu sam reci ako hocesh, ne morash ovde da ga prozivash :da:

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

'de grugde? :P E-lesh, moram reci nesto a propo Dina: :) Bio mi je jako mio [i drag], secam se, cak, da je neka kaseta kruzila kroz srednju skolu; bi mi krivo kad se raspao [ali, to je taaako death, i posmatrao sam to kao razvojni put tr00 benda], a kako nikad nisam bio metalac [iako sam slusao metal], s druge strane sam se nadao da su i oni prestali da budu. kad ono, medjutim.. eto ih na turneji s Vader-ohm ;) DOKLE? :D Da se razumemo, bio sam ja na Vader-u prvi put kad je bio [i bilo mi je jako drago kad sam cuo da su obradili Depeche Mode, iako je u pitanju stvar koju ne volim bas, I Feel You], ali sam zato par dana kasnije otisao na LambCHop na Kolarac ;) Da skratim, ono sto pokusavam reci jeste sledece: Zao mi je sto bendovi koji imaju potencijala [kao sto su to pomenuta dva, i moj, mozda vise ne, omiljeni, MoOnSpell] uspevaju da se zadovolje odradjivanjem nazadnog pravca! :( Mis'im, to mozda prilici onom idiotu, Gladu, na racun koga, i kolega mu, se je Kurt Wagner nedavno jako vrcavo nasalio; a ja ga posle vidim u punoj opremi, coveka od 25/6 godina. uzas.

 

EDIT: Oops, o5 obrnutost: :P Prvo LambCHop, pa ondak Vader, sto sustinski menja iz-laganje! :P

 

P.S. you could have it so much better [with Franz Ferdinand ;)]

Nazadnog pravca? Kanda si ti, brale, zalutao na pogresan forum! :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...