Jump to content

Amon Din


jovan

Recommended Posts

Biroslawe opet pijes?!

Cekam da viidm kako ces da sviras u sofiju bez "srednjaka" !

 

Ma ne jutros sam na prazan stomak spicio Tuborg Christmas Edition i dojaja mi je...

Imam srednjaka, sjebao sam kaziprst na nekom momku u kavani prekjuce, nije nishta strashno...

Edited by SasaAmonDin

Share this post


Link to post
Share on other sites

kanda, rna, kodza i nebojsa, jesam, i sad sam uvereniji nego ikad da je tako.

 

a sasa, zasto mislis da nisam? :P Bese to pre 3 i vise godina, na koncertu Dimmu Borgir-a u BudimPesti ;) Na sta me je on uhvatio u spansku i rek'o: "Budes li jos jednom za nas rekao da smo pozeri, grkljan cu da ti iscupam!" More tHAn Words AKA IDIOT :D Necu da vise prozivati.

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kanda, rna, kodza i nebojsa, jesam, i sad sam uvereniji nego ikad da je tako.

Bas mi je drago sto sam ti ojacao uverenja. Uostalom, stara japanska poslovica kaze: "Covek koji se cvrsto drzi svoje lazi, casniji je od onog koji se odrice svoje istine."

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se da nishta novo tu ne mozesh smisliti

:no:

 

Ajde dobro nemoj da se mrstish, ti mozesh...

 

 

"Covek koji se cvrsto drzi svoje lazi, casniji je od onog koji se odrice svoje istine."

 

 

Ova ti valja (ustvari Japancima)

Edited by SasaAmonDin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' to pricas Saletu? Ne verujem da je on u tom fazonu. Ne bi se covek cimatao toliko da ne veruje u ono sto radi. Uostalom, pored svega sto se u poslednje vreme desava sa Amon Dinom, glupo bi bilo ne verovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' to pricas Saletu? Ne verujem da je on u tom fazonu. Ne bi se covek cimatao toliko da ne veruje u ono sto radi. Uostalom, pored svega sto se u poslednje vreme desava sa Amon Dinom, glupo bi bilo ne verovati.

Pa brate pogledaj post iznad mog, on je mene kvotovao, sam je rekao da se slaze da se nista novo ne moze izmisliti. Nije on mene 'povredio' kao sto misli :no:

vec se ne slazem sa njim da nema novog...naravno, ne moze SVAKO da napravi nesto novo, zato su inovacije do jaja, jer su retke i neocekivane :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha u Sofiji bio cert. Bila neka frka sa granicarima i ovi iz vadera se malo izgleda zapili ,pa kasnije ustali nego sto je bilo planirano itd. Bas bzvz. zajebali organizatora do jaja. Hteli ljudi da ga ubiju uz kurac... :(

Uh...

 

Valjda nisu besni Vader fanovi gadjali kakvim flasama Amon Din...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fanovi su nas odushevili, iako smo prvi put svirali ljudi su skakali kao da znaju napamet sve pesme... Neverovatno je da su trazili od Dushana da najavljuje pesme na maternjem jeziku, umesto na englesko-bugarskoj varijanti kakosmo planirali... Zvuk vrhunski, oprema takodje organizacija bez ikakve zamerke... Niko se nije bunio zbog headlinera, pivo je podnoshljvo...

 

Sve u svemu, odlican koncert...

 

 

 

Nije valjda da si u bendu samo zato sto je to ql i volis da gledas kako se masa sutira na vase pesme...jebes to.

 

To sam radio pre nekih 16-17 godina, nije losh fazon, ali odvec sam star da bih sada tako razmishljao, guess again?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad pomenu "Zvezdane ratove", tek kad sam malo izucio holandski shvatio sam poentu imena Vader, jer na njihovom jeziku 'vader' (cita se 'fader') znaci 'otac'. Uzgred, postojao je i poljski bend koji se zvao Lord Vader, pre ovog Vadera.

A ti to onako skromno proglasavas Amon Din Vaderom? Lepo, samo nemoj da te Poljaci cuju!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok bre... :(

Ni jedan bend ne dozvoljava koriscenje opreme . Da koriste to bi bila druga prica . Mislim iz tog razloga i ne daju support bendovima da koriste opremu, niti dozvoljavaju svog tonca , nego sve sami :)ahhaha.

Ustvari kada je Vital Remains bio oni dali svoju opremu. Kada je bio i Sinister svirali su na istoji , oni koji su gledali taj koncert znaju sta se desilo :)hahahaha.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...