Jump to content

NAJGORA PESMA VASEG NAJDRAZEG BENDA


diletaNT

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa, meni se licno bas ne svidja pesma Guns-a ''Ain't it fun''...

Sto icon_confused.gif To mi je jedna od boljih sa 'The Spaghetti Incident?'-a...

A sem toga nije to njihova stvar,vec obrada...

 

I da - moglo bi se ovo prebaciti na 'Opstu metal diskusiju'...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj najrazi bend je Queen,a najdosadnija pesma, po meni je We are the champions, zato sto je potpuna komercijala, a i zato sto je strasno spora i dosadna. Dok je Don't stop me now najjaca i najbrza pesma od Queena. mrred.gifmrred.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto icon_confused.gif To mi je jedna od boljih sa 'The Spaghetti Incident?'-a...

A sem toga nije to njihova stvar,vec obrada...

 

I da - moglo bi se ovo prebaciti na 'Opstu metal diskusiju'...

od koga je to u originalu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf....kiss je takav bend da te ili maksimalno odusevi ili maksimalno razocara...so....beth ( pateticno i ljigavo) i sve pesmicice na tu foru, kao i legendarno odvratna pesma i was made for loving you.....ali zato naspram njih stoji 100 drugih fenomanalnih , pa kako onda da ih wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj najrazi bend je Queen,a najdosadnija pesma, po meni je We are the champions, zato sto je potpuna komercijala, a i zato sto je strasno spora i dosadna. Dok je Don't stop me now najjaca i najbrza pesma od Queena. mrred.gifmrred.gifmrred.gif

Ako ti je Don't stop me now najbrža i najjača pesma Queen-a pitam se šta li su ti onda Sheer Heart Attack,Stone Cold Crazy,Headlong, The hitman,Liar, Modern times RnR......da ne nabrajam.

 

Kada već spomenuh Queen, loše su In the lap of the gods, Delilah,All gods people, lily of the valley....imaju puno loših ali su mi ipak drage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guns n'Roses - My world

 

 

Ako se ne varam Ain't It Fun je od The Beach Boys-a...valjda...
Ne mogu sad da se setim od koga je, ali nije od Beach boysa.

Inace, sve pesme na tom albumu su obrade i snimane su zato sto su ih clanovi grupe voleli.

Edited by yossarian

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif

Ma dobro,znao sam da su neki 'Boys'-i icon_smile.gif

A to im je jedna od boljih pesama sa tog albuma (ako ne i najbolja).Ne znam odakle ideja onoj Mary Joe da napise ono...ako su joj GN'R uopste i najdrazi bend...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...