Jump to content

Marty Friedman


fap_mashina

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zbog takvih smo danas u ovakvom stanju(mislim na muziku a ne na politiku)!

I onda kad ti krelci krenu sa predavanjima o tome kako je propao RNR!! NA pitanje zasto odgovor je: Vise nema dobrih grupa!!  wallbash.gif  wallbash.gif

Ma to su ljudi koji nisu imali ni malo duha..u glavi im je samo bilo kako zaraditi shto vishe para! Ne vrijedi se nervirati oko njih...jednom rjechju GUBITNICI (nisu znali shta ce od sebe-ajde kad mi ne ide rock'n'roll daj da se bacim na narodnjake...Tako vecina njih kazhe da su u srcu rokeri (medju takvima je i toshe pederski pa zamisli kakvi su to rokeri...) )!

Edited by Fantomni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi jedini vjeruj! icon_smile.gificon_smile.gif

 

Pazi samo ovaj dogadjaj:

Ljetos se ja napio sa mojom ekipom i sad prolazimo pored nekog lokala u kojem lik sjedi za klavijaturama i pichi neki folk i pjeva. Mi stali ispred njega i gledamo ga mrtvi ozbiljni a lik ladno pokazuje rogove a drugom rukom uzima pare sa postolja i mashe icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je moguce!!

ali ja sam cuo da se marty prestao drogirat sa sedamnest ili osa,nest godina!!on se drogirao kada je bio mlad a ne kada jr bio u megadethu

sumnjam, on mozda nije ni okusio drogu pre megadetha.. sto pokazuje i njegovih par reci u Behind the music - megadeth... kada je spominjao da kada je upao u bend nije mogao da poveruje da su "divlje" price o drogi i sl, istinite...

mada to sada nije ni toliko vazno... vazna je njegova muzika i pecat koji je ostavio u nasim srcima! icon_da.gif

 

Pazite, vecina ljudi je nastavila da se bavi R'N'R-om a pisali su ziku za narodnjake... jebiga, ljudi su se snalazili na razne nacine, neko krade, neko se jebe, pusi i sl, a neko pise muziku za narodnjake pa zaradi kintu! icon_smile.gif

 

Ova poslednja moze odma u potpis! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
smem se okladit da je rakao da je kao tinejdzer sa bendom uzimo drogu jer su hteli da budu "cool"

ps: volis li gilberta

mislis, mladi smo, ludi smo?

 

verovatno! icon_da.gif

 

nego jel zna neko sta je sa Beckerom, jel ziv i sta.... gledao sam njegov dokumentarac, covek ne zna kako da reaguje na takav dokumentarac, dal da places, dal da se iscudjavas, dal da si srecan, nije mi jasno! icon_da.gif

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga meni to vise nije smesno...

Meni nikad nije ni bilo...

 

(bez zezanja) licno bih voleo da sviram, recimo u bendu Ace Lukasa... ako bi me neko pitao da objasnim, sigurno ne bih rekao nista u stilu "mora od neceg da se zivi" icon_mrtav.gifno.gifno.gifno.gifno.gif uzivao bih u tome icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

jebiga icon_smile.gif

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='2. 12. 2004, 20:11'] Meni nikad nije ni bilo...

 

(bez zezanja) licno bih voleo da sviram, recimo u bendu Ace Lukasa... ako bi me neko pitao da objasnim, sigurno ne bih rekao nista u stilu "mora od neceg da se zivi" icon_mrtav.gifno.gifno.gifno.gifno.gif uzivao bih u tome icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

jebiga icon_smile.gif

iskrenost se ceni! icon_da.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis, mladi smo, ludi smo?

 

verovatno! icon_da.gif

 

nego jel zna neko sta je sa Beckerom, jel ziv i sta.... gledao sam njegov dokumentarac, covek ne zna kako da reaguje na takav dokumentarac, dal da places, dal da se iscudjavas, dal da si srecan, nije mi jasno! icon_da.gif

 

poz! pivopije.gif

Ej, u svetlu ovih albuma i tog dokumentarca mnogo vishe cenim i Bekera i Friedmana icon_da.gif

 

A onaj Black Star na kraju, i svi oni crnci oko stage-a (i u bendu icon_smile.gif )... zapravo, svi osim direktora i Bekera su bili crnci icon_biggrin.gif

 

musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis, mladi smo, ludi smo?

 

verovatno! icon_da.gif

 

nego jel zna neko sta je sa Beckerom, jel ziv i sta.... gledao sam njegov dokumentarac, covek ne zna kako da reaguje na takav dokumentarac, dal da places, dal da se iscudjavas, dal da si srecan, nije mi jasno! icon_da.gif

 

poz! pivopije.gif

pa ne cuje se nista o becckeru!!stranica mu je ista 2 godine!!!

onaj dokumentarac o njemu sam 15 puta odgledao i sve sam skino sto je sviro!!

ono je stvarno za plakanje!!

onakav genija a ............... icon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='2. 12. 2004, 20:14'] Ej, u svetlu ovih albuma i tog dokumentarca mnogo vishe cenim i Bekera i Friedmana icon_da.gif

 

A onaj Black Star na kraju, i svi oni crnci oko stage-a (i u bendu icon_smile.gif )... zapravo, svi osim direktora i Bekera su bili crnci icon_biggrin.gif

 

musik19.gif

e taj kraj je mocan kada ono podigne nogu i svira pa kad pogresi malo11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...