Jump to content

Threshold


Recommended Posts

Neka, neka, polako, tek smo počeli :lol:

Ali opet da napomenem, većina ljudi koji bi došli na koncert, ni nisu na ovom forumu...

Trebali bi da glasanje sprovedemo na nekom neutralnom mestu, gde se može naći više njihovih fanova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka, neka, polako, tek smo počeli :lol:

Ali opet da napomenem, većina ljudi koji bi došli na koncert, ni nisu na ovom forumu...

Trebali bi da glasanje sprovedemo na nekom neutralnom mestu, gde se može naći više njihovih fanova.

Na forumu njihovog zvanicnog sajta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah, Threshold jest vrhunski bend samo kod nas...teshko...mislim i mnogo popularniji bendovi negoli Threshold bivaju slabo poseceni al shta da se radi...no dobro...ja sam apsolutno za...uostalom shto da ne Threshold, kao predgrupu dodash alogiju i bar 400 dusha bude na koncertu :D kapiram da bi se u medjuvremenu masa malo edukovala po pitanju Thresholda i to je to :D. Rizichno, ali shto da ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko reskira - profitira! :pivopije:

 

I to je donekle tachno.... :pivopije:

 

Trebalo bi da se uradi jedna dobra promocija,jer band kao sto je Threshold i koji za sobom ima onakvu diskografiju,ne moze da prodje bez jedne solidne posjete....Sa prethodna 2 albuma su oni pečatirali svoj kvalitet u Progressive muzici,a koja je nažalost na našim prostorima izuzetno slabo viđena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah, Threshold jest vrhunski bend samo kod nas...teshko...mislim i mnogo popularniji bendovi negoli Threshold bivaju slabo poseceni al shta da se radi...no dobro...ja sam apsolutno za...uostalom shto da ne Threshold, kao predgrupu dodash alogiju i bar 400 dusha bude na koncertu :D kapiram da bi se u medjuvremenu masa malo edukovala po pitanju Thresholda i to je to :D. Rizichno, ali shto da ne?

 

... da, a možda je bolje da predgrupa bude Bajaga, biće više raje .. dajte molim vas ... da mi jedan takav koncert (ćutim) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ta 4 benda vec bi se skupilo 40 ljudi...sve je to lepo i voleo bih ja to da vidim (i videcu u Peshti :P) ali to kod nas ne mozhe proci ni na koju varijantu osim na onu koju sam pomenuo gore hehe a i tad je upitno da li bi se to sve moglo realizovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ta 4 benda vec bi se skupilo 40 ljudi...sve je to lepo i voleo bih ja to da vidim (i videcu u Peshti :P) ali to kod nas ne mozhe proci ni na koju varijantu osim na onu koju sam pomenuo gore hehe a i tad je upitno da li bi se to sve moglo realizovati.

 

Pa Threshold ne moze biti popularniji u Budempesti nego sto je ovdje,pa se tamo nekim sluchajem non-stop organizuju dobri koncerti.....nase organizatorkse kuce su josh uvjek mlade,neiskusne ali ovakvi projekti zahtijavaju dosta rizika ali i dosta truda...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo u deficitu sa metal publikom... kazem vam i odgovorno tvrdim, ova 4 benda kod nas, ako bi uz svu reklamu i ostalo doshlo 100 ljudi dobro je. Uvek zaboravljate koliko je nasha publika inertna i koliko 90% smara i ne zanima da otkrivaju nove bendove, i da saznaju za nesto novo, shto se ne pushta u KST/Dangubi i shto 'nije tr00' ...

 

Samo cu vam navesti jedan primer, iako sam vishe nego svestan razlika u ceni karata:

Alogia 2002 - 1500 ljudi

Alogia, K. Apartman 2005 - 1000 ljudi

 

2007: Kamelot, HammerFall, i svi ostali: MANJE OD 1000, ili jedva toliko, sa sve fanovima iz unutrasnjosti i susednih drzava !!

 

Pa vi sad vidite shta mozete da ocekujete od bendova za koji je realno culo 15% ljudi koji slusaju metal, i to samo culo, a ne slusa ih ni 5% ...

Tako je kako je... zato vam kazem:

 

25 e - bus

25 e - Karta za cert

10 e - nocenje

15 e - Hrana, pice za 2 dana [naravno ako znate da stedite, a ne jedete u burger kigu :D ]

= Vidimo se u Madjarskoj u Septembru :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nije reko da ne treba viza...viza treba ali je josh uvek FREE...chitaj...

 

@Telcontar Konachno neko da me podrzhi vec sam mislio razapece me :D

 

Pa Threshold ne moze biti popularniji u Budempesti nego sto je ovdje,pa se tamo nekim sluchajem non-stop organizuju dobri koncerti.....nase organizatorkse kuce su josh uvjek mlade,neiskusne ali ovakvi projekti zahtijavaju dosta rizika ali i dosta truda...

 

Telcontar ti je manje-vishe rekao sve shto bih ti i ja rekao a nemoj da zaboravish i chinjenicu da je Madjarska vec dugi niz godina obavezna zemlja svim bendovima na turnejama ali ni chinjenicu da je Madjarska zemlja EU ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...