Jump to content

Threshold


Recommended Posts

Ne znam cemu tolika frka oko ovog albuma koji i nije nista posebno, doduse jednom ga presluso, i nista na njemu nisam zapamtio, nema nista sta bi ga izdvojilo od nekoliko posljednjih.

 

Najbolji Threshold album je Extinct Instinct cak mi je u top 10 proga svih vremena, svi naredni albumi su mi nekako blijedi, bezlicni... ne znam mozda ih nisam dovoljno slusao, i ovaj se nista ne razlikuje. Evo slusam ga drugi put i nemam vise zelju da ga pustam ponovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam cemu tolika frka oko ovog albuma koji i nije nista posebno, doduse jednom ga presluso, i nista na njemu nisam zapamtio, nema nista sta bi ga izdvojilo od nekoliko posljednjih.

 

Najbolji Threshold album je Extinct Instinct cak mi je u top 10 proga svih vremena, svi naredni albumi su mi nekako blijedi, bezlicni... ne znam mozda ih nisam dovoljno slusao, i ovaj se nista ne razlikuje. Evo slusam ga drugi put i nemam vise zelju da ga pustam ponovo...

extinct instinct je dobar album al nikako za mene najbolji. mene prvi albumi nerviraju zbog vokala mnogo. najbolji albumi thresholda su od kada su mac i james usli u bend :pivopije:

a novi album je zaista remek delo. mozda ne njihov najbolji ali remek delo zaista :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budimo malo realni ovde, majku mu. Na taj koncert ne bi doslo ni 20 ljudi. Prog je bio i ostao najveci UG koji metal poseduje, ma sta ko mislio :da:

 

EDIT: Ah da, album. Ne zvuci uopste lose nakon par slusanja, produkcija je vrhunska i ima neke catchy delove koji su sasvim OK.

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Apeiron: Valjda bi i ti bio u publici i ako gotivis samo jedan album od njih :mrgreen:

Bio bih ja na koncertu, ali iako mozda vredim za 20 ljudi, ne verujem da bih placao 20 ulaznica :cool: A ti ako imas para za bacanje (kojih par hiljada eur), slobodno ih dovedi, na mene racunaj da sam prisutan :bigblue:

 

I da, ja ne gotivim samo jedan album od njih, nego je samo jedan njihov album (Extinct Instinct) jedini vredan pomena u generalnim pregledima prog top albuma svih vremena. Ostali su OK, ali osrednji, i ne bih se vracao na tu pricu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Znam te, znas me :cool:

 

 

da da, to je bila '97 ljeto ako se nevaram i onaj razgovor na telefonu:

"- e nabavio sam novi prog album benda Threshold

- wow (spustam slusalicu i jurim do tebe brzinom svjetlosti) :rockdevil:

 

 

Slazem se, tad u doba kaseta se pravo slusala muzika, dobijes max. 2-3 albuma nedeljno i sve se znalo napamet, i svi albumi iz tog perioda su ostali i danas neprevazidjeni:

Extinct Instinct

Riddles Questions...

Flow

Tyranny

Nighttime Birds / Mandylion

Transcedence

Break

Parallels / Inside Out

In Control

Promised Land...................

 

Trebam li jos sta reci

Moramo zaliti u to ime , za ta vremena :pivopije:

Omatorili smo i mi jebiga

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da, to je bila '97 ljeto ako se nevaram i onaj razgovor na telefonu:

"- e nabavio sam novi prog album benda Threshold

- wow (spustam slusalicu i jurim do tebe brzinom svjetlosti) :rockdevil:

Slazem se, tad u doba kaseta se pravo slusala muzika, dobijes max. 2-3 albuma nedeljno i sve se znalo napamet, i svi albumi iz tog perioda su ostali i danas neprevazidjeni:

Extinct Instinct

Riddles Questions...

Flow

Tyranny

Nighttime Birds / Mandylion

Transcedence

Break

Parallels / Inside Out

In Control

Promised Land...................

 

Trebam li jos sta reci

Moramo zaliti u to ime , za ta vremena :pivopije:

Omatorili smo i mi jebiga

Haha, tacno, sve receno stoji :pivopije:

 

Jebiga, lepsa vremena, manje muzike, ali zato vise kvaliteta.

 

Nego, da kazem i ovde, sve zaboravim - novi Threshold je odlican. Odmah posle Extinct Instinct. Slusao sam ga danima, slusam i dalje, toliko je slicna atmosfera ta dva albuma da je to neverovatno. Jos da je Damien za mikrofonom to bi bilo to :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ubeđen sam da sam već ovde postovao nešto u smislu kako je ovaj novi album jedan od najboljih Threshold albuma i kako me drzi paznju od prve do poslednje pesme i kako nema slabih trenutaka na celom albumu.... ili sam sanjao ili je neko obrisao moj post!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...