Jump to content

Threshold


Recommended Posts

Meni su svi albumi odlicni, hypothetical definitivno najbolji, mada ni ostali ne zaostaju, sto mi se svidja kod ovog benda. Najslabiji album mi je clone, ali i tu ima odlicnih pesama, lovelorn, angels, the latend gene, change itd.. Sve u svemu fantastican bend. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest HEFEST

Threshold je najbolji prog bend ikad. Cista perfekcija i to je to. Ali i oni su zrtve nepravde. Toliko su bolji od Dream Theather-a da je to izlisno uopste spominjati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umetnost je divna i strašna upravo zato što je tako neprirodna za ljudski sistem razmišljanja oslonjen isključivo na komparaciju (poređenje). Ne volim da poredim niti da merim, jer to nisu egzaktne mere ... ali moram da kažem da je THRESHOLD meni daleko dublji, uticajniji i potrebniji nego DT.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

uticajniji

Ovo bas i nije ;)

 

Neka i jednih i drugih, ne smetaju nikome. Ipak je Dream Theater uradio najvise za popularizaciju prog metala kao pravca, mnogo vise nego Threshold, a sad, koji je bend bolji, to je vec stvar ukusa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno sve je stvar ukusa, nemoguce je objektivno odrediti koji je bolji, a uostalom nije ni potrebno to odredjivati :)

 

Meni licno Threshold je MNOGO bolji i drazi od DT. Nadam se da cu u skorijoj buducnosti moci opet da ih cujem uzivo. Kad god se setim Legacy festa zasuze mi oci, jer odmah pomislim na Thresholdov nastup :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo bas i nije ;)

 

Neka i jednih i drugih, ne smetaju nikome. Ipak je Dream Theater uradio najvise za popularizaciju prog metala kao pravca, mnogo vise nego Threshold, a sad, koji je bend bolji, to je vec stvar ukusa.

 

Heh, znao sam da će neko da se upeca na ovo .. ali nisam očekivao da ćeš se ti Laki nasukati ;) Uticjaniji = za mene uticajniji, ali ne usmislu uticati na pravac ili na bendove nego da li te nešto dotiče (utiče) na tebe. Sve što sam pričao važi u moje ime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, znao sam da će neko da se upeca na ovo .. ali nisam očekivao da ćeš se ti Laki nasukati ;) Uticjaniji = za mene uticajniji, ali ne usmislu uticati na pravac ili na bendove nego da li te nešto dotiče (utiče) na tebe. Sve što sam pričao važi u moje ime

Hahah, a ja se iznenadio, reko sta coveku bi sa tom izjavom :meshuggah:

 

 

Volim ja Threshold, puno, ali da nije Dream Theatera (i Qrychea), ne bih znao ni sta je prog, tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...