Jump to content

Pod-soba za kompjuterske igre


Demonic_Alliance

Recommended Posts

Dakle, otvorena je podsoba za kompjuterske igre, jer one cine vise od pola tema na ovoj sobi...

 

Zbog tone dupliranih tema, jos uvek sam u fazi sredjivanja ove pod-sobe, ali da se zna da se ubuduce drzite pravila:

 

1) Prvo proverite da li vec postoji tema o igri, ili serijalu o kome zelite da pisete. Dupliranje tema je ZABRANJENO!

 

2) Neke igre, koje pripadaju serijalima, su izdvojene posebno, a neke u temi o serijalu. To je pojedinacna odluka, i zavisi od samih igara. Trudite se da pisete na temama koje vec postoje, a kod serijala je jasno naznaceno da je u pitanju serijal, a ne samo jedan nastavak

 

3) KAd izadje nova igra koja je deo serijala, ako ne odstupa bitno od ostlaih iz serijala, pisite u vec postojecoj temi. Ako je inovativna, dosta se razlikuje, ili je prosto dugo ocekivana, imate pravo da otvorite temu samo o toj igri

 

4) Teme nazivajte samo imenom igre/serijala, bez "pametnih" komentara. Imate polje za opis teme, pa tu mozete staviti komentar ako bas zelite

 

5) Dozvoljeno je otvaranje tema u kojima trazite da od nekog nabavite igru (ukoliko je nesto sto nema "na ulici") ili slicnu vrstu pomoci, ali racunajte da ce te teme biti posle nekog vremena brisane

 

 

TRUDITE SE DA SE DRZITE OVIH PRAVILA. NJIHOVO KRSHENJE POVLACI NEODOBRAVANJE TEMA, A VISESTRUKO KRSENJE DIZANJE WARNA I PRIVREMENE ILI TRAJNE BANOVE!!!! UPOZORENI STE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je ovo stvorilo samo sasvim nepotrebnu komplikaciju

mislim sry znam da se trudis da popravis stvari, ali mnogi ce nastaviti

da otvaraju teme o igrama na frpu i neke ce ti promicati tako da ce nastati

opsta zbrka o tome gde je koja igra ...

Samo jedna je do sad otvorena na pogresnom mestu, a posto sam mod na FRPu vala prvu stranu uvek mogu da sagledam i po potrebi ispremestam teme. Mada mi za sada situacija izgleda potpuno lepo, izgleda da su ljudi ukapirali i (mozda ludom) srecom demantovali ovo sto si pomislio...

 

Sto se tiche podsoba - meni se dopada resenje - priznacete da je ovako 10x preglednije, a bice i jos vise kad poizbacujem duple/trostruke/cetvoroastruke teme. Podsobe se nece izvlaciti napolje jer 1) Admini ne daju icon_mrgreen.gif 2) Zaista nisu dovoljno vazne da bi bile na glavnoj strani - ipak je ovo Yumetal a ne svastara. A i zar je tesko taj jedan klik...

 

A za vazne teme - mislim da u novoj verziji InvisionBoarda postoji varijanta vazne teme za podsobu. (i konfigurabilniji stilovi/skinovi, multi-citiranje, linkovi na poruku iz koje je citat, attachment fajlova, i jos 100 kuraca-palaca icon_rockdevil.gif ) Znaci bice kad dodjemo na v2.0

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...
  • 3 years later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...