Jump to content

Boneyard


OceanSize

Recommended Posts

Ovako...

 

22. oktobar...Kutija Shibica Kragujevac...

Svirka (uglavnom) Tribute bendova...Kako smo mi upali nemam pojma icon_razz.gif

 

Pesme:

Killswitch Engage - Rose of Sharyn

Killswitch Engage - The End of Heartache

Shadows Fall - Inspiration on Demand

In Flames - Pinball Map

BoneYard - Epitaph

icon_rockdevil.gifwallbash.gificon_rockdevil.gifwallbash.gificon_rockdevil.gifwallbash.gificon_rockdevil.gifwallbash.gif

Ovaj zadnji bend je najjaci ovo drugo nije toliko tesko! orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako...

 

22. oktobar...Kutija Shibica Kragujevac...

Svirka (uglavnom) Tribute bendova...Kako smo mi upali nemam pojma icon_razz.gif

 

Pesme:

Killswitch Engage - Rose of Sharyn

Killswitch Engage - The End of Heartache

Shadows Fall - Inspiration on Demand

In Flames - Pinball Map

BoneYard - Epitaph

E ovo treba cuti - posebno Epitaph! Vidimo se...! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_confused.gif izvini, a zasto si izostavio deo sa kompletnim profesionalnim muzicaima. Mislim kada si napadao onog lika fakda nesto. Jer koliko sam ja video ( i cuo ) samo vam je onaj lik sa gitarom boje drveta kvalitetan muzicar. Mislim basista izgleda kao ok lik, licno ga ne znam, ali ima neku smirenu facu. I ok je muzicar, ali pevac. Pa ja nisam za nightwish, ali vise volim i da cujm tariju, od bez razloznog urlanja u mikrofon. Mozda je to zato sto ja ne volim HC, ali brate .... Bubnjar, pa mogao bi da poradi na svom sviranju. I da ona psma u stilu A.F.I. pinball map icon_smile.gificon_smile.gif, ok naziv, ali ...... MA BRE TO NIJE MUZIKA! Ja razumem sve, cak i on momke koji su svirali Death, ja to ne volim, ali su mnogo fino zvucali. Vi imate gay riff-ove, bar na onom epitaf-u. Bolje da vam je neko od clanova gay, nego riff-ovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve su ovo gluposti? momci sviraju klasican dobar screamo i veze nemaju ni sa grungeom ni sa numetalom, niti svoju muziku nazivaju tako sto mozes videti iz podnaslova teme koju je otvorio jedan od clanova.

Definisi screamo.

 

Ako mislite screaming heavy metal, to su judas priest.

 

Ako msilite metal sa scream-om to moze biti u stilu Cradl of Filth ( sto bi bilo cak i dobro da to radite ).

 

Ali n, vi svirate hc, i to sa stvarno gay riff-ovima. Meni vasa svirka zvuci zaista slabo, vi ste verovatno ubedjeni da imat bas jak zvuk, ali to je samo zato sto pojacate bass i onaj nazovi pevac samo urla i skace.

 

 

Ako su Papa roach screamo, onda ste i vi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav lik jbt,umalo da padnem sa stolice

 

jel se ti zajebavas ili stvarno ne znas cija je stvar PINBALL MAP icon_confused.gificon_confused.gif

Kao drugo gitara (drugog lika ne ovog sa gitarom boje drveta) je verovatno

starija od tebe

A kao trece dobro je da ljudi sviraju,a ne da se proseravaju po forumima

kao npr. ti

a kao cetvrto je8ali vas metallica i ostali tribute bendovi ako je to vama dobro

stvarno ne znam sta da kazem...

 

i za kraj

KG UNITY!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto kao klasican hc-ovac i redneck odmah samras sa tim glupostima. Prvo, zaista nemam blag vze ciji je pinball map, i ne zanima me, jr je verovatno neko grundge sranje upitanju.

 

A za onu dzitru, pa .... moguce, ja imam 20 godina, mozda ju je njegov cale svirao, sta ja znam, pa moj ujak kuci ima akustaru koju j kupio 1970 u londonu. Sta je to cudno icon_confused.gif .

 

Ja se ne proseravam. Meni je vazna muzika i melodija, a ne samo deranje u mikrofon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E svi kojima sam ostao duzan nas demo neka mi se jave na svirci u Bgd-u...

ja se nisam javljao za demo tako da meni nisi duzan ali bih svakako voleo da ga imam...!

 

ili ako negde ima da svuce sa neta ti samo ostavi link! sorry ako ste o ovome vec pricali! icon_redface.gif

 

 

pozz i vidimo se na toj svirci!

 

MA BRE TO NIJE MUZIKA

 

ja ipak ne bih potezao tako teske reci...! mislim ok imaj ti svoje misljenje i sve je to cool ali ovo je ipak previse... delujes kao cool lik samo nemoj preterivati sa sudjenjem...!

 

To sto si napisao je bogohulno.

 

on se zeza... a kapiram da je tebi motorhed zakon?!? ili gresim...?

 

 

Eto kao klasican hc-ovac i redneck odmah samras sa tim glupostima. Prvo, zaista nemam blag vze ciji je pinball map, i ne zanima me, jr je verovatno neko grundge sranje upitanju.

 

A za onu dzitru, pa .... moguce, ja imam 20 godina, mozda ju je njegov cale svirao, sta ja znam, pa moj ujak kuci ima akustaru koju j kupio 1970 u londonu. Sta je to cudno  .

 

Ja se ne proseravam. Meni je vazna muzika i melodija, a ne samo deranje u mikrofon.

 

bez ljutnje, ali ako ne znas za pinbam map ti si, brate, zalutao na ovaj topic... a mozda i na opfaj forum... wallbash.gif

 

opet on sa muzikom... nije muzika samo melodija!!! uostalom pinball map ima dosta melodija!

 

pozz i sorry svima na ovako dugom postu! pivopije.gif

Edited by Uros

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo definishi KVALITETAN MUZICHAR? Sta je to po tebi? Muzichka shkola? Shkola gitare nekog tipa kao sto je Steve Vai ili nekog sl? Brzina ili kreativnost?

Bato, sve su to ukusi...Kao sto rekoh ranije...Ali ipak odgovori mi na ona pitanja odozgo...Zapitaj se!!!

 

Drugo - Spremicu nekih desetak (ako bude para i vishe, jer nije samo disc u pitanju, vec i omot!) discova...

 

Trece - Izmena: Nije 30. vec 5. novembar-subota...

 

Cetvrto - Po 10. put download.com/boneyard!

 

Pozdrav

 

P.S. sva sreca te sam pacifista... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo definishi KVALITETAN MUZICHAR? Sta je to po tebi? Muzichka shkola? Shkola gitare nekog tipa kao sto je Steve Vai ili nekog sl? Brzina ili kreativnost?

Bato, sve su to ukusi...Kao sto rekoh ranije...Ali ipak odgovori mi na ona pitanja odozgo...Zapitaj se!!!

 

Drugo - Spremicu nekih desetak (ako bude para i vishe, jer nije samo disc u pitanju, vec i omot!) discova...

 

Trece - Izmena: Nije 30. vec 5. novembar-subota...

 

Cetvrto - Po 10. put download.com/boneyard!

 

Pozdrav

 

P.S. sva sreca te sam pacifista... icon_rockdevil.gif

muzicar mora da zna da muzicira...! ostalo su samo opsesije i fantazije malih ljudi kojima je gitara sredstvo za postizanje sto boljeg plasmana u drustvo suprotnoga pola...! barem se oni tako nadaju! kapiram da ovo nije topic za ovu rasptavu?!

 

drugo - meni vise ne terba, ja sam cuo sta me zanimalo...! icon_mrtav.gificon_cool.gif

 

trece - i bolje je tako...!

 

cetvrto - jbg, mrzelome je da sada citam sve prethodne strane! a i izvinio sam se u startu!

 

peto(!) - ja cuh 3 pesme i to: 1) learning nothing, 2) last hope, 3) confessions...

 

sesto - nije ono sto sam zamisljao/ocekivao... mada nisam bas pazljivo prteslusavao cini mi se da ok zvuci...?!

 

p.s. sreca pa samo mi pacifisti! icon_mrgreen.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim basista izgleda kao ok lik, licno ga ne znam, ali ima neku smirenu facu. I ok je muzicar

Eh... biggrin.gif

Zivi i pusti druge da zive... Mimi, ovakvi ljudi kao ovaj Anarki StarScream ti uopste ne trebaju kao fanovi. no.gif

Aj pa se valjda vidimo sutra icon_smile.gif

 

Prvo, zaista nemam blag vze ciji je pinball map, i ne zanima me, jr je verovatno neko grundge sranje upitanju.

no.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gif

 

Edited by nirvana girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo definishi KVALITETAN MUZICHAR? Sta je to po tebi? Muzichka shkola? Shkola gitare nekog tipa kao sto je Steve Vai ili nekog sl? Brzina ili kreativnost?

Bato, sve su to ukusi...Kao sto rekoh ranije...Ali ipak odgovori mi na ona pitanja odozgo...Zapitaj se!!!

 

Drugo - Spremicu nekih desetak (ako bude para i vishe, jer nije samo disc u pitanju, vec i omot!) discova...

 

Trece - Izmena: Nije 30. vec 5. novembar-subota...

 

Cetvrto - Po 10. put download.com/boneyard!

 

Pozdrav

 

P.S. sva sreca te sam pacifista... icon_rockdevil.gif

Jao, jao. Evo moze prvo urosu da odgovorim pa ostalima?

 

Ono to nije muzika je bilo upuceno A.f.i.

 

Motorhead jeste zakon.

 

A to sto ne slusam In flames, to nije hendikep, to je pozitivna strana. Sta kao inflames su neophodni da bi sebe mogao da nazovem metalcem??

 

Nirvana girl, e stvarno je steta sto sam odlucio da vise ne pljujem ljude po forumu i da ih prozivam. Ovaj tvoj post i tvoja kompletna licnost su kao stvoreni za tako nesto.

 

I sada Oceansize. Ja verujem da si ti pevac, jeli tako???

 

E ovako, za mene je dobar muzicar onaj koji ume da kroz svoj instrument komunicira sa publikom. Ne mora da bude tehnicar, dovoljno je samo da to ume da radi. Npr. Malmsteen je samo bedni tehnicar, i nista vise. Dok je taj vai ,koga si pomenuo, umetnik.

 

A za brzinu, pa ... pa pozeljno je da moze da menja brzinu tokom pesme bez veceg naprezanja.

 

A ti meni jos uvek nisi rekao sta podrazumevate pod "screamo"? Hajde posalji na pp da vam ne spamujemo na temi, glupo je.

 

Ponovo za urosa, pa ovo sta oni rade i ostali nu i hc-ovci, i grundge, i gay sweet metal su za privlacenje "osoba suprotnog pola". Ja cisto sumnjam da su megadeth sa svojim pesmama koje su protiv drzave, isto i helloween ( rani ) svirali da bi privukli "osobe suprotnog pola".

 

Znaci ne smarajte. Ovaj band treba da radi na sebi, i to mnooooogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sine, predji na drugi forum, neki drugi bend... Chim ti volish Helloween, oredpostavljam i Manowar, nije ti mesto ovde... Zivis u proslom veku...

Ajd uzdravlje... Necu vise da odgovaram na postove zatucanih heavy-metalaca...

Helloween na prvom albumu je Tharsh/speed!!! A to za manowar, brate ja tebe mogu mnogo teze da uvredim. Ovo mene mnogo vredja. Ja ne slusam gay power band-ve.

 

A ono sto sam uspeo da pohvatam na vasoj svirci vi slusate 50 cent, linkin park, papa roach i ostala sranja. A ti pazi da kada budes skakao na sledecoj svirci ne polomis skocni zglob, posto koliko si kilav pokazao si na ovoj prosloj, na kojoj u jednom trenutku nisi pao.

 

A to da predjem na drugi forum. Ma nema problema, ali vi cete i dalje ostati los band. Doduse dobijacete vi dosta glasova od razne retardirane decurlije. Ali kada budu odrasli, shvatice koliko ste vi govno.

 

Poz

 

Ps to scream .... ja slusam bas vristece vokale, a tvoj, nije ni blizu toga. A emotivno pevanje .... jadne te osobe prema kojima se ophodis emotivnim deranjem i falsiranjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...