Jump to content

:: Doom/goth Story :: Vol.1


Sinstrel

Recommended Posts

a to nije bilo dugo..zato shto je Betmen uletio u scenu ,otkino glavu jednoj od shpajzica,kada je shvatio da je u drugom tripu...ali pogled mu je pao na predivnu baba seru koju je uzeo u naruchije i odletio sa njom...a baba bozem postala je groupie backstreet boysima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali oni su se prilicno nalozili na njenu musko/zensku malenkost, pa su pocele medju njima da izbijaju zestoke svadje, na kraju su svi zavrsili DEAD u onom istom mracnom jezeru na kome pluta isto DEAD labud. Medjutem nekoliko meseci kasnije u mracnom mestu po imenu Voodoo, jedne mracne srede, kada se u pozadini cula mracna mjuza, jedna prelepa mracna goth cica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

spotache se, i pade.ruku joj je pruzio jedan prelijepi goth u crnom dugom kaputu i predivnom kovrzdavom kosom,imao je je velicanstvene plave oci,okrutne a pritom lijepe...lijepa gothicarka je samo blenula u te hladne oci..."da li zelis da podjemo na kafu?" upitao je on...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Bas mi se svidjaju tvoje zelene oci" - rece goticarka. "Ali moje oci su smedje" - odgovori joj goticar. "Pa kako, zar je moguce da sam daltonista" - tuzno odgovori goticarka. "Verovatno jesi jer si trenutno u pink haljini" - rece goth. "Ne ovo je crna haljina, ili nije... o neeeeeee" - kroz plach pobeze goticarka ostavljajuci gotha samog sa dve kafe. On samo rece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...i pokaze koliko je on urban. Medjutim goth plavushan onako iznerviran zabode gay goth-a sa pesnicom. "Jao, fist fuck" rece gay goth. Kad vide sta je uradio plavushan pobeze glavom bez obzira iz Voodoo-a i rece obezbedjenju da imaju gay goth-a u gostima, na sta oni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...