Jump to content

Antaeus


Grobodan

Recommended Posts

To je kolekcionarski primjerak, dovoljan je samo i kover + spisak pjesama :haha:

 

Inace, kolko ja pratim, MkM je tu uglavnom bio zaduzen za vokale i neke smjernice, dok je izvjesni Bestial Satanic zaduzen za muziku. Naravno da MkM daje shmek svojim ultra bolesnim vokalima i harizmom... ista stvar ko i sa Antaeus, njegovo je samo da se dernja i pise tekstove(al jedan zanimljiv podatak, Blood Libels - Lyrics by Nornagest (Enthroned).

 

Vrijeme ce pokazat sto ce se izdesavat sa ovim bendovima. Mene je Antaeus definitivno kupio sa Blood Libels i onim splitom sa Katharsis, a Aosoth sa poslednjim remek dijelom. Uz jos par bendova, predvode taj novi talas raw satanic bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

na ovo sam ja naisla pre oko mesec dana:

 

hails R.

Antaeus will die with me

I am still alive

& well, it has never been fitting any scene or so

just an expression of what is INSIDE

the Hate & disgust & SataNism are all inside

the health might be bad

but I am still alive

& I would want to get things moving again for Antaeus

616

 

MkM (30.06.10)

 

znam samo da su aktivirali facebook profil, nove majice su u planu, i Blood Libels uskoro izlazi na kaseti.

 

vidim da je na temi kacen samo link za spot BWIII (koji vise ne radi, ali se moze naci na yt), pa kad se vec polako dize tema, da ostavim jedan lep video bootleg.

u pitanju je Antaeus/Kaamos svirka, Pariz 17.05.2003, nepunih 39 Antaeus minuta. pristojan zvuk i slika (za Antaeus deo).

 

Antaeus 384x288

... ili pojedinacno na ovom kanalu.

 

Kaamos (Swe) 352x288

Share this post


Link to post
Share on other sites

U suštini, ne dotiče me toliko taj nastup. Nadam se ovome:

 

Mislim da je MkM u stanju da isporuci jos jedno posebno izdanje prije nego sto ode da trune u paklu. Nadam se izdanju koje ce u sebi imati elemente numere "Misery to the Defeated", a to bi vodilo mozda i najboljem izdanju Antaeusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budemo li morali do Nemačke, bez 150€ da ne idemo.

 

Inače:

 

Antaeus we will provide more info about this fest which will be quite an event. deathkult openair fest, 3 & 4/06/2011.

 

Koliko vidim, fest će biti negde u srednjoj/istočnoj Nemačkoj i Antaeus će svirati ekskluzivni koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

150 eura? Bato, ispod 500 ne racunaj osim ako neces da putujemo stopom i spavamo pod mostovima zagrljeni, zagrljeni, kamen puca, val se pjeni...

 

Od Beograda do Frankfurta kolima:

Costs

175.08 EUR

Toll 32.28 EUR | Petrol 119.90 EUR | Road tax 22.90 EUR

Time

11h35 wich 11h01 on motorways

Distance

1291 km wich 1261 km on motorways

 

Nek ide cetvoro, racunaj da treba da se prespava 2-3 noci, da treba da se jede, pije, izjebe neka meleskinja ili neki peshko(osim ako ne vodimo Groba).

Ja imam slobodne dane u junu iduce godine, al trenutno nemam kola. Mada, to ce se poslije nove godine promjeniti. Tako ako se skupi nas troje-cetvoro, i daj shejtane zdravlja i srece do tad, mozete sa morbidnim da se zezate all the way. Doduse, kad bih ja tako krenuo na roadtrip, obavezno bih svratio i do Praga i Varsave. U Pragu bi mogli svratit do one crkve-kosturnice, tamo slusamo DSO na sluske i diramo se u zanosu dok nas lobanje posmatraju. Prag i Varsava, uh.

 

Eto tako, al ako se ide, da se ide ala grande. 150 eura je boranija danas postala, ja tolko spucam za vikend na izlaske u grad(da se ko ne uvrijedi, te pare zaradjujem, ne poklanjaju mi ih babe i tetke).

 

Pa, sto predlazete fegeti?

 

edit: e da, ove troskove od Bgd do Franfkurta uzmite uslovno. U praksi je to mnogo vise, mnooogo vise. Pitacu ovih dana drugara koji putuje tako do FRA il GER kolima, zna dosta o troskovima, mjestima za odmor, forama sa tim putarinama i vinjetama(il kako li se zovu vec ta govna). Sve u svemu, ideja je super. Povod jos bolji, ANTA koncert. Al najbolje od svega ako podje nas nekoliko paljevina na ortodoksni bm, hehehehe.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...