Jump to content

Nova Uprava


Herr_Wolf

Recommended Posts

Drage forumdzije, posto sam ja, skoro u potpunosti, preuzeo vodjenje ovog pod-forum red je da napisem neka obavstenja o tome kako ce se ovde u buduce raditi:

 

1. Za pocetak, smanjuje se cenzura, pisite sta god vam je trenutno inspirativno, ako zelite da izbacite nesto iz sebe ili ako jednostavno nadjete nesto zabavno sto biste podelili sa drugim ljudima, ali gledajte da to ne bude totalna glupost i trudite se da ovde ne kacite stvari koje bi realno isle na 'Sve i svasta' ili na 'Kulturu, umetnost i medije'.

 

2. Ohrabruju se clanovi da otvaraju kolumne, tj. da svako ima neku zasebnu temu na kojoj bi, na neki odredjeni period, kacio svoj poslednji rad. Opet da se vodi racuna da te teme ne prerastu u chat, jer ako nadjem postove cija je tematika dogovaranje za izlazak ili nesto tipa "sta ima novo kod tebe, evo ja jeo burek..." tema ce biti zatvorena, obrisana ili jos gore... prebacena na 'Sve i Svasta'! icon_da.gif

 

3. Postovi koji nemaju veze sa temom (prepucavanja, svadjanja, vredjanja, ili opet nesto sto totalno ispada iz koncepta) ce biti brisani.

 

4. Ljudi koji postuju radove neka budu svesni da je ovo mesto gde se skuplja gomila dokonih ljudi i nek imaju u vidu da ce njihovi radovi biti kritikovani (ponekad cak i preko mere) te da to ne primaju k' srcu i da odgovor na kritiku ne bude "E jel' tako!? A ti si glup!". Svako ima pravo na misljenje.

 

 

To bi za sada bilo to, uzivajte orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

1. Za postavljanje tuđih radova dobija se WARN.

2. Za postavljanje ekstremno glupih radova takođe se dobija WARN.

3. Za spamovanje... naravno, WARN (prijavite preko "reporta" ako se spamuje na vašoj temi, ne stižemo svaku glupost ispratiti).

 

Ostatak što je rekao Wolf, što se mene tiče stoji. Ako vam neko pljuje rad, razmislite malo, možda to čini zato što vaš rad stvarno ne vredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

samo da onako slucajno napomenem da ti nisi jedini na ovom forumu koji nesto radi. znaci i dalje smo tu i kolega i ja, i radimo ako to nisi primetio icon_razz.gif u svakom slucaju sto se mene tice hmmmm slazem se s tvojim idejama, osim sto se mnogo vise slazem sa idejom kolege da se clanovi sami jave i prijave ako ima nekih problema (ja sam bar tih javljanja do sada imala dosta i saradnja je bila SUPER) jer je tako mnogo lakse, nego svaku temu svaki dan pregledati i svaki post pomno citati i vecati da li ga treba brisati ili menjati i sta sve jos....

tako da VELIKI POZDRAV MOM DRAGOM KOLEGI Heimdall-u

a poz i tebi Herr i nemoj da se svadjamo, ok?

 

poz forumdzijama icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mozda ti nisi primetio, ali ja jesam.

i cisto da razjasnimo neke stvari, od sada nece moci svako da otvara svoju dusu (ili nesto drugo) ovde, a da to ne prodje cenzuru. sto nema smisla-NEMA SMISLA!!! ako je zaista zadovoljstvo pisati gluposti i ljigavstine onda se soba nece vise zvati Snaga Reci...

poz i tebi Herr Wolf i razmisli malo o ovome...

music.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav.

 

za pocetak, ja sam novi moderator ovde. nisam jedini, ali provodim najvise vremena od celog moderatorskog tima. ako vam je ista nejasno, javite se na pp. nova pravila igre su sledeca:

 

1. uvodi se cenzura, sto ce reci odobravanje tema. ako ja ili kolege nesto ne odobrimo, mozete da se slikate.

2. kriterijumi za odobravanje tema su sledeci:

a) autorski rad. ovde se nece objaviti nista sto nije autorski rad. internet/novinske zajebancije otvarajte na sve i svasta.

cool.gif ozbiljnost. neozbiljne gluposti, ode drugarima, prozivke, decije pesmice i ostalo nece biti otvoreno, a koliko danas cu pobrisati sve tog tipa sto je ikada otvoreno.

c) kvalitet. ovde se neci objavljivati svako djubre. dela oraju imati kakvu-takvu knjizevnu ili filozofsku vrednost.

d) knjizevna ili filozofska vrednost znaci da ne dozvoljavam besciljno "otvaranje duse", rasprave o metalcima i pozerima, izjave ljubavi i slicna govna. ako vec hocete da pisete o tome, bar se potrudite da to uoblicite u neku formu.

3. spam tudjih i svojih tema je zabranjen. chat je zabranjen. takve teme cu zatvarati. vredjanje je zabranjeno i bice sankcionisano banom po slobodnoj proceni. kritika je dozvoljena, cak pozeljna.

4. svako ima prava na svoje misljenje, ali je nasa poslednja.

5. vasa asistencija nam je pozeljna i potrebna, ali ne i neophodna. voleo bih da forum bude u redu, a najbolje ce biti ako se autor sam javi da ukaze na nepravilnosti poput spama, chata, kafenisanja, vredjanja i ostalog na svojoj temi.

 

hvala na paznji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MARKO wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif ne premestaj teme imas opciju (no) ne (move)

tako ih direktno stavljas u djubre, i svega ti gledam sad, izbrisi 50% foruma

Tako sam ja uradio sa opstom metal i mirno je potpuno

Edited by Black_Totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

premestam teme koje su novinske/internet zajebancije, ili tripovi skinuti sa nekog site-a, kao sto je onaj bowie-ev dnevnik. teme brisem seljackom opciom delete, tako da ih nece ostati ni u djubretu, a do jutra ce otici minimum 30% foruma. nista ne brini stvar je pod kontrolom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...