Jump to content

Haustor


шмизла

Recommended Posts

 

 

pa to ti je kad imamo tate sa istanchanim muzichkim ukusom icon_wink.gif

Nego, nego... icon_wink.gif

Kartice shushkaju li shushkaju... laugh.gifwub.gif

Sad ih nabavljam bas... imamo dve karte al nam trebaju 3, pa jednu moramo da platimo... ma dobro je i to... icon_da.gificon_biggrin.gif

 

I really can't wait wub.gif !!!

Izgleda da ja imam seminar plesova tada, ali to nema veze... sredjitu nesto icon_da.gificon_mrgreen.gif

 

Bas je bilo sJatko to vece... wub.gif I njih dvojica su bili really wub.gif

Ali vreme je bilo icon_cry.gif

Neznam da li se secas ali ja sam rekla nesto u fazonu : " Kisha pada zato sto nebo plache za Milanom..." icon_cry.gif

Ma da, bili su bas simpaticni posebno kad su knjavali...to mi je bilo bas zanimljivo...mada mi nismo mogle ni oka sklopiti, nama se vise svidela znojava gomila - bez predrasuda... icon_mrgreen.giflaugh.gif

 

Mogle bi ponoviti nesto tako wub.gif

Pa ja sam ZA, znas bre to... icon_mrgreen.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa...ovako to knjavanje je bilo vrhunac ...

meni se uvek vise svidjala znojava gomila wub.gif

kad dodjes do moje ucionice pada dogovor icon_wink.gifwub.gif

brojim dane... wub.gif

ti si... wub.gif

E pa mico, oni su se ispavali za ceo zivot, a ti i ja smo skakutale i svetski se znojile kolektivno sa ostalim odmornim likovima koji NISU knjavali... laugh.gifbiggrin.gif

 

Opet, sam te promasila - ma gde bre ti sedis zaboga ?!

Ja provirila a tebe nema...mada ja nemam sociva, mozda je to u pitanju... icon_redface.gificon_wink.gif

 

Rundek ipak dolazi, bila je to samo shala mala sa Djurine i moje strane.. samo opusteno... icon_mrgreen.gifmusik20.gif

 

Eh, bas mi je bilo drago kad je rekao da mu je nedostajala beogradska publika - zbog energije... divan je, samo mu je bolje stajala kratka kosica ! laugh.gifbiggrin.gif

 

I knoV. icon_biggrin.gif

wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako da ti kazem, to kolektivno znojenje je preslo u naviku...god bless kadu&ostale shampone i kupke wub.gif

ja sedim u 3.klupi red do prozora wub.gif

ipak moram ja tebe da navatavam icon_rolleyes.gificon_smile.gif

 

jedva cekam...wub.gif

Da ne bude prokleto spamovanje i zatvore nam nasu lepo temicu, moram dodati nesto o Rundeku iz novog intervjua, znam da svi zeljno cekate to ! icon_mrgreen.gif Dakle:

 

- Da li radite na novom albumu?

- Da, novi album se przi u rerni. Polovina pesama je vetj potpuno gotova. Moram da priznam da ovog puta imamo idealne uslove za rad. Ove tje biti prvi album ,,Cargo benda'', znaci nije vise u pitanju moj solo album.

 

 

- Koliko tje novi materijal liciti na vase prethodne albume ?

- Nove pesme disu kao prehodne i sve one tje naravno imati zajednicki nazivnik. Uspeli smo da se izborimo da nasa muzika ima neki licni karakter, a ne da nas automatski svrstavaju u world music. Pesme tje biti u duhu srednjovekovne muzike. Imamo saradnju sa korzikanskim horom, takodje, deo jedne pesme tje pevati Portugalac. U bendu imamo izraelsku pevacicu, tako da tje dosta numera liciti na srednjvekovnu jevrejsku muziku. wub.gif

 

- Da li tjete u Beogradu prezentovati neku novupesmu?

- Da, izvestjemo barem dve nove numere, tako da tje beogradska publika imati priliku da cuje o cemu se radi.

 

 

- Imate dosta obaveza. Da li imate vremena za porodicu.

- Pokusavam da budem sto vise sa porodicom, ali nazalost, ne uspevam da im posvetim dovoljno vremena.

 

 

Zar nije mica mala? wub.gif

 

Elem Jeco, god bless znojave kolege na svirkama BEZ shampona i kupki...to se zove pravo bezuslovno prijateljstvo i ljubav... icon_biggrin.giflaugh.gif

 

Oh da, i navatala si me... propisno. icon_redface.gificon_redface.gif

Zlostavljacu... mhihi.gif

 

Kupila sam i ja kartu za svaki slucaj, ako ovaj konj zasere stvar. icon_da.gif

Edited by Maja

Share this post


Link to post
Share on other sites

majo...kako se spremas za cert???????

wub.gif

Kako? Pa ne znam, vodim zamisljene dijaloge... pred ogledalom. Pjevam danu, pjevam notju... laugh.gifbiggrin.gif

Ma shega bre, nista od toga, sem pjevanja naravno...mada izgleda imam plesni maraton u Novom Sadu tog dana, ali naravno netju itji...ili tju otitji i vratiti se za koncert kolima, posto se inace nas prevoz vratja tek izjutra. icon_da.gif

Smislitju nesto... mhihi.gif

 

Blizi se, blizi... wub.gif

 

Ipak, smatram da u cast ovog koncerta Rundekenko treba malko da se oshisha... laugh.gificon_wink.gif

Mnogo bolje izgleda sa kratkom kosom... icon_da.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

glumice u filmu sa sergejem i banetom trifunovicem ... wub.gif

to ne mogu da docekam icon_da.gif mozemo na premijeru? wub.gif

 

i ja pevam danju a i notju wub.gif pogotovu nocu wub.gif

Aha, znaju znaju... lepo je bre to sto tje glumiti u filmu, mada trifunovitja ne volim bas, ali drago mi je sto tju ga gledati, pile moje malo... laugh.gificon_mrgreen.gif

 

Ako on dolazi dolazim i ja na premijeru... mhihi.gif eh bre ne znas ti kakve ja probleme imam, imam plesni maraton u NSu 2.4. pa tju onda morati da se vratjam ranije nego ove moje blesave leptirice. I sve to zbog Rundekenka... wub.gif he's worth it. icon_da.gif

 

Ja pjevam stalnooooo....evo bas bas bas sada slusam Suvar i varivo...ne znam sto, aj eto tako... icon_biggrin.gificon_mrgreen.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh bre majche pa zasto ne volis sergeja & baneta...

ja ih obozavam biggreens.gif

jedva cekam koncert i film icon_da.gifbiggreens.gif

Pa nekako su mi ljigavi...a kad smo kod toga, ljigavci su i iza ekrana icon_mrtav.gif

 

INACE: KONCERT JE BIjO, DESIjO SE JUCHER I JA SAM se zaJubiO... icon_redface.gif

 

Rundek je bio savrsen... i ceo Cargo bend... odusevljena sam ! On je takav lik, i odlican je bio izbor pesama - + vash omiljeni ekv (smorulje jedne, urekle ste ga laugh.gif - salim se, volim ja ekv, ali vi ste i dalje smorulje icon_smile.gifbiggrin.gificon_wink.gif ) i jedna od mojih omiljenih pJesama tog zanra: OOOOOOOOOOOOOOOOONa se budiiii... wub.gif

 

Gubila sam se kao nenormalna, nisam ni provalila ko sam i gde sam kad je bio kraj... 2 puta su izlazili na bis i na kraju jedva pobegli od razjarene rulje... htela sam itji i u NS na koncert,posto bi trebalo da je drugaciji program ali izgleda da nemam toliko kinte... ali sve u svemu, vredelo je sto sam morala ranije da odem sa plesnog maratona iz Novog Sada, stigla u 20h u BG i odma' sa rancem na koncert... nikada ne bih sebi oprostila da sam tako nesto propustila.... ZIVEO NAM RUDNEK I CARGO BEND ! wub.gif

user posted image

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nekako su mi ljigavi...a kad smo kod toga, ljigavci su i iza ekrana icon_mrtav.gif

 

INACE: KONCERT JE BIjO, DESIjO SE JUCHER I JA SAM se zaJubiO... icon_redface.gif

 

Rundek je bio savrsen... i ceo Cargo bend... odusevljena sam ! On je takav lik, i odlican je bio izbor pesama - + vash omiljeni ekv (smorulje jedne, urekle ste ga laugh.gif - salim se, volim ja ekv, ali vi ste i dalje smorulje icon_smile.gifbiggrin.gificon_wink.gif ) i jedna od mojih omiljenih pJesama tog zanra: OOOOOOOOOOOOOOOOONa se budiiii... wub.gif

 

Gubila sam se kao nenormalna, nisam ni provalila ko sam i gde sam kad je bio kraj... 2 puta su izlazili na bis i na kraju jedva pobegli od razjarene rulje... htela sam itji i u NS na koncert,posto bi trebalo da je drugaciji program ali izgleda da nemam toliko kinte... ali sve u svemu, vredelo je sto sam morala ranije da odem sa plesnog maratona iz Novog Sada, stigla u 20h u BG i odma' sa rancem na koncert... nikada ne bih sebi oprostila da sam tako nesto propustila.... ZIVEO NAM RUDNEK I CARGO BEND ! wub.gif

user posted image

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

shmrtyzy icon_cry.gif Blago vama....grrrr............ icon_mad.gif

Nevermind,drago mi je da ste se dobgo provele.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nekako su mi ljigavi...a kad smo kod toga, ljigavci su i iza ekrana icon_mrtav.gif

 

INACE: KONCERT JE BIjO, DESIjO SE JUCHER I JA SAM se zaJubiO... icon_redface.gif

 

Rundek je bio savrsen... i ceo Cargo bend... odusevljena sam ! On je takav lik, i odlican je bio izbor pesama - + vash omiljeni ekv (smorulje jedne, urekle ste ga laugh.gif - salim se, volim ja ekv, ali vi ste i dalje smorulje icon_smile.gifbiggrin.gificon_wink.gif ) i jedna od mojih omiljenih pJesama tog zanra: OOOOOOOOOOOOOOOOONa se budiiii... wub.gif

 

Gubila sam se kao nenormalna, nisam ni provalila ko sam i gde sam kad je bio kraj... 2 puta su izlazili na bis i na kraju jedva pobegli od razjarene rulje... htela sam itji i u NS na koncert,posto bi trebalo da je drugaciji program ali izgleda da nemam toliko kinte... ali sve u svemu, vredelo je sto sam morala ranije da odem sa plesnog maratona iz Novog Sada, stigla u 20h u BG i odma' sa rancem na koncert... nikada ne bih sebi oprostila da sam tako nesto propustila.... ZIVEO NAM RUDNEK I CARGO BEND ! wub.gif

user posted image

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

i bwe majo mi smo se iscaskale in skul ali moram i ja nesto da napisem...

 

koncert je bio nestvaran, mada je meni pravi utisak dosao tek danas... icon_da.gif na koncertu sam plakala,igrala i smejala se ... icon_biggrin.gifwub.gif

 

naravno plakala sam uz EKV i to onaj deo ... Mi menjamo dan za noc, mi menjamo noc za dan... icon_cry.gif i samo sam pomislila kako bi Milan bio srecan da to vidi, te ljude, i Darka... Ipak, svi nisu prodali moje ljubljene mjuzicare...

 

I Majo znam da sam smorila ali

 

R.I.P

 

MILAN MLADENOVIC

 

icon_cry.gifwub.gif

 

 

Ona puni 18 godian u junu... icon_redface.gificon_biggrin.gif

 

i ja sam se zaljubila... icon_redface.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...