Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo i mojih utisaka sa velikog SKCa: Bilo je extra, moze se reci, odsvirali su momci ok,a ja otpevao pristojno sa tehnicke strane gledista, ali nije u tome ni bila poenta! Mi smo izasli pred 100ak ljudi u 3 i 50h ujutro i jebali kevu kao da je barem ponoc,a ne zora. Tonovi su bili svuda oko nas i mislim da smo ih sakupili i odleteli... Cak se nadam i dobrim kritikama, ali mislim da ce se "pobednik" znati tek za par meseci,a mozda ni tad! Veliki pozdrav svima, vidimo se na promociji punog ukusa! :pivopije::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@WRoom: Na svirci je postojao spisak bendova koji sviraju te veceri koji je bio polepljen svuda na spratu,steta sto niste videli. Za mene je sve ovo staro samo nisam nista postirao jer nisam imao sta da pricam kao neko ko u tom trenutku nije bio clan benda i kao neko ko je bio van zemlje pa nije mogao ni da prati svirke,a sad ne bacam sebe u promet vec bend :meshuggah::muzicar:

 

 

@greenenn: nama uopste to nije propalo kao njima...delimicno...mozda... :ph34r: album ce izaci i to je ono najbitnije!! :pivopije:

 

P.S.

FULL FALVOR RULZ!!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@WRoom: Na svirci je postojao spisak bendova koji sviraju te veceri koji je bio polepljen svuda na spratu,steta sto niste videli. Za mene je sve ovo staro samo nisam nista postirao jer nisam imao sta da pricam kao neko ko u tom trenutku nije bio clan benda i kao neko ko je bio van zemlje pa nije mogao ni da prati svirke,a sad ne bacam sebe u promet vec bend :meshuggah::muzicar:

@greenenn: nama uopste to nije propalo kao njima...delimicno...mozda... :ph34r: album ce izaci i to je ono najbitnije!! :pivopije:

 

P.S.

FULL FALVOR RULZ!!!! :rockdevil:

 

Nego, dobro Moni kaze, sta ti sviras? I kako si to bio u inostarnstvu??? Nista ne kapiram??? Jel si ti svirao gitarijadu iili album? Ili oba?

 

Koliko smo upuceni vi ste valjda snimili u studiu 6 ili 5...nije li to PGP...kako je to onda delimicno propalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuuffff...jako duga prica

 

Jos ne znamo da li je propalo, ali najverovatnije da jeste.

Jedino sto se desilo oko naseg albuma jeste da su ljudi iz 202-ke zalegli za nas u PGP-u, i da smo mi onda smarali ove iz PGP-a nikad strasnije, i da su na kraju rekli "Ok, evo vam album, jbti si mater, samo da te vise ne gledam ovde!!!" :bigblue:

 

Tako da tu ni G od Gitarijade nema, tj. od papana iz organizacije u Zajecaru. Ista stvar kao i sa Full Flavorom.

 

Ovo je vrlo skraceno, posto to intenzivno traje pa vec vise od godinu dana. :udri:

 

 

Elem, "rockstar" :udri: :udri: :udri: je nas novi/stari bubnjar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sto rece djole,sviram bubnjeve. Sve je delimicno objasnio sto se albuma tice. Sto se mene tice "stari" sam clan jer sam osnovao Stringse zajedno sa djoletom iliti stringyjem :) i bio u bendu intenzivno godinu i po-dve,a onda zapalio preko,bio tamo cetiri godine,sad se vrno za stalno i ponovo sam u bendu sto me cini nikad srecnijim!! eto to je to.

 

@moni: stringy je poznati drksi pa sad ti vidi kako je meni posto mi je najbolji ortak..strasno... :icon_ne::bigblue:

 

@stringer: :evotigana: za ono "rockstar" :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@WRoom: Bend smo osnovali djole i ja i onda pozvali Bogdana,nikad nismo imali probu bez bogija ali cela ideja je nastala od djoleta i mene pa je onda bogi vrlo brzo uleteo u pricu. Za te cetiri godine,prve dve godine sam svirao sa Stringsima kad god bih se vratio (4 meseca u godinu dana), a poslednjih godinu i po sam definitivno bio van benda jer su stvari krenule da se razvijaju ozbiljnije, a ne znam ni za jedan iole ozbiljniji bend koji menja bubnjare na jednoj svirci i da tako funkcionise :)

Album ja NISAM snimao,al sam sad umesao prste u mix fazi albuma.

 

@moni: bice svirka 21.aprila u Apatinu sa 202-jkom :bigblue: Kad ce biti u beogradu ne znam stvarno al bicete blagovremeno obavesteni! Ono sto je aktuelno jeste to da krecu intenzivno vokali da se snimaju od sutra,a da je miks pesama bez vokala gotovo zavrsen uz jos neke sitnice koje trebaju da se odrade.

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle,kao sto ste dragi nasi fanovi saznali na ovaj ili onaj nacin o kadrovskoj promeni u bendu, moram da kazem samo par reci o tome,cisto da se ne zaboravi! Posto je Cule otisao u Ameriku, dosao je Igor na mesto bubnjara, uostalom, tu pricu imate i na sajtu,bla,bla,bla... Elem, Igi je bio neizostavni clan benda pune 4 godine i svakako figura u bendu, bez koje ne bi muziciranje Stringsa imalo smisla. Pored toga sto je bio autor svih stvari zajedno sa nama, bio je i na stejdzu najstabilniji gruv koji smo do sada imali! Covek je prosto davao sve sto je imao za bend,a to se i primecivalo u ukupnom zbiru energije Stringsa! Za to vreme, Cule se vracao periodicno, po par meseci u Bg, ali ne kao clan Stringsa, vec kao bivsi clan i naravno prijatelj koji je ostao veran svom starom bendu. Nekada bi svirao sa nama, onako radi fore i starih dana, a Igi je naravno to skroz ok prihvatao i zaista, u takvim trenucima pokazao pravu velicinu! E, kako smo se razisli sa Igorom ostace ipak jedna medjubendovska stvar, jer neke stvari prosto nisu funkcionisale... Reci cu samo da ce sigurno biti bolje i za njega i za nas sto je ovako sve ispalo. Naravno, jedina dostojna zamena bio je Cule-Cuki, ali moram naglasiti da je Cuki ipak novi clan, a ne staro-novi... Stringsi sada i pre 5 godina su ipak dva razlicita benda. Zato zelim da se zahvalim nasem starom bubnjaru Igiju za neizbrisiv doprinos nasoj muzici, nas prvi album njegov je koliko i od svakog od nas! Na Culetu je da nastavi niz.... :muzicar::rockdevil::opusteno:

 

Paznja, paznja, sutra na TV AVALA u 14h ici ce jedna muzicka emisija koju vodi Milica Vujovic(hvala joj na tome), gde smo gostovali,pa pogledajte... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt. sto ranije niste javili za emisiju?! Rockstar BS ili kako se vec zove visi ovde i pise o svemu i svacemu... Mozda necemo stici da odgledamo...sram vas bilo! :twisted:

 

I da, mnogo je troje ljudi na forumu...malo je smor da se sad vi dopisujete medjusobno...A Stringer je ipak neko ko najblje daje informacije, A Rockstar BS mojne se ljutis...ali juce udjes u bend a najaktivniji si na forumu :confused:

Mi smo nekako navikli na Stringera, ne uzmi nam za zlo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja sam i zaboravio na emisiju. Kreten. Mada ako i nije bila, mozda bude u toku dana.

 

Elem ne zamerite bubnjaru. Zeljan covek interneta, posto toga u Americi nije bilo... :evotigana:

 

Elem, sto se tice mix-a naseg albuma odradjeno je sve sem vokala, koji bi trebalo da se krenu raditi u naskorijem periodu. Eto to je sto se tice nekih trenutnih desavanja vezanih za bend.

Pored toga, idemo u Apatin 21., a sto se beogradske svirke tice necu nista da pozurujem i da pustam neku buvu pre vremena, ali recimo za nekih mesec dana otprilike mozete ocekivati nesto. Taman koliko da se upeglamo za neko pristojnije i vremenski vece sviranije.

 

Poz :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...