Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi,bila emisija na Avali,pre jedno pola sata je bila reportaza o Stringsima. Nismo imali pojma,drug me pozvao i rekao da smo na Avali,nikakve veze!!! Tako da jbg,ni ja nisam cuo sta su pricali posto sam dosao na kraj reportaze. smor. Verovatno da ima repriza samo ne znam kad.

 

jel snimio neko? :D raspituju se ljudi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@niking: nije jbg jer niko nije imao pojma da ce tad pustati,zajebali nas,nisu nam javili.

 

Inace svirki nece biti sigurno jos jedno mesec,mesec i po dana. Zelimo da se upeglamo maksimalno i plus da rasteretimo bogija kome od sutra krecu snimanja vokala za ovaj famozni album srpske verzije Chinese Democracy-ja :) Kada se sve to desi plan nam je da organizujemo svirku u bg-u sa mozda jos jednim ili dva benda slicnog svirackog zanra i da pokidamo na svirci, plus da se svi dobro provedemo sto je i najveci cilj uvek uz dosta :pivopije:

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekujte uskoro na nasem sajtu nove fotke(konacno), video snimak sa poslednje gitarijade, guestbook, tekstove pesama sa buduceg prvog albuma , blog benda... Valjda je to to... hmm... Da, to je otprilike sve! :D

 

 

Nego,sad sam bio na nasem dragom fan klubu... Neko je pomislio da sam dao jednu nicim izazvanu izjavu! Ko je taj?! Gde zivi?! Ko su mu roditelji?! :violent::)

 

Sad salu na stranu, ako neko zeli da mu pojasnim(a verovatno je neko sa yu metala), cime je izizvana izjava o nasem bivsem bubnjaru, neka procita izjavu jos jednom, ali polako... Ako ni to ne pomogne,neka se javi, rado cu objasniti...

 

Zauvek vas, Bogi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i za to ispadnem ja kriv :redface:

 

ja sam valjda samo kopirao ono sto si ti ovde napisao...

 

EDIT: a, da...

ma to je moj fiktivni intervju sa vama... pa je malo ukraden... :razz: a to "nicim izazvana" sam morao da stavim zato sto nisam mogao da uklopim... bio je i smajli negde valjda... i pisalo je da je fiktivan...

 

inace naravno da se razume zasto je to tako...

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...