Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo, jos jednom najava, za slucaj da neko danas bane na temu:

 

Veceras oko 00:00h kod cesme u Knez Mihailovoj, kao zavrsnica SURF festivala svira bend Broken Strings, tj. mi.

 

 

Iskreno, jedva cekamo svirku, nadam se da se vidimo tamo u sto vecem broju :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nova pesma je predivna :wub:

odslusala sam tri i po ... ooo radosti :) i onda trcala za busom, samo sto nisam umrla. ja i moja kondicija :udri:

aj dajte neku ovako svirku uskoro, ali pitajte me nekako pre za datum, jer kako sam krenula naci cu nacin i tu da propustim :)

 

bibi loves you :mrgreen:

 

:)

 

idem da odmorim organizam. laku noc.

 

p.s. stringey je bre smeker :) :) :) prilazi riba: "izvini, kako se zove ovaj gitarista desno" "djole" ...dok sam ja bila tamo, ona nije prestajala da uzvikuje njegovo ime :) zajebala sam se, ne razmisljam, trebala sam da kazem stringey :)

 

p.p.s. slatkis u belom :) :) :) svaka cast :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duuuuuusoooooo, hvala puno sto si ostala!!!!! :pivopije:

 

Hvala puno svima, stvarno nam je bilo fenomenalno. Ja stvarno nemam dovoljno reci hvale za kompletnu organizaciju festivala, tj svirke. Svaka cast, bas je bilo uzivanhje svirati veceras, odnosno sinoc...

 

Hvala puno svim drugarima koji su napravili super zezanje :pivopije:

 

Sve u svemu divno vece i super provod. Verovali ili ne, garantujem da je nama na bini bilo bolje!!! :bigblue:

 

@ Zna vec ko - :wub: :wub: ha ha ha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako: prvo hvala sto ste prihvatili da svirate, drugo hvala sto ste dobro svirali i niste mene obrukali pred ostalim organizatorima [mislim za mene ste uvek dobri a oni su imali samo moju rec], hvala sto ste mi popravili jednocasovno neraspolozenje dopustivsi mi da vas najavim i extra ste likovi! Nisam pogresila sto sam vas toliki fan.

 

itd itd itd itd

 

I hvala ljudima koji su se pojavili i izvinjavam se zbog pogresnog vremena jer se ceo program malo po malo vracao unazad i na kraju su Stringsi svirali pola sata ranije. Ja sam rekla da ce svirati u 23:45 [Djole siri pogresne informacije jer je pretpostavio da ce kasniti program kako to obicno biva na slicnim manifestacijama, al` ova znajte nije ni nalik ijednoj drugoj] a oni su krenuli npr u 23:10!

 

PS Da smo znali da ce tako biti sa vremenom i da cete vi imati snage za jos svirali biste vi i dva sata,heh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i onda trcala za busom, samo sto nisam umrla. ja i moja kondicija :udri:

 

Xaxa ladno sam videla kad si projurila :)

 

 

Elem,strava je bilo!!!Ja sam odusevljena slusala sam vas i Sinesteziju...sve pohvale:svi ste slatki :mrgreen: ,pozitivni,atmosfera na bini i u publici fenomenalna,od sad dolazim na svaku vasu svirku(valjda ce uskoro biti neka :mrgreen: )

 

pozdrav i sve najbolje :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je stvarno fenomenalno!!! Dugo se nisam tako dobro proveo, ljudi, i bina i svetlo i cvece i brus... Ma nemam reci!

 

Nadam se da ce ovakvih festivala biti jos, bas je pravo osvezenje u moru ucmale euforije oko evrovizije i tih sranja...

 

Hvala Greenen i svima ostalima koji su na bilo koji nacin ucestvovali u organizaciji sinoc! Vidimo se uskoro, nadam se na jos boljoj svirci! Naravno, hvala i nasem dragom fan klubu i publici od sinoc, kao i svim slucajnim prolaznicima koji su zastali bar na tren... :da::):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ono hvala ovo... E u proseku ima 5 puta hvala na svakoj stranici. Salu na stranu.

 

Nema na cemu!

 

I stvarno nije fer sto mi niste svirali Zice slomljene! shmrc

I ne znam nijednu onu novu pesmu osim one grad i jos neke.

Hocete li staviti barem jednu novu na space il` to ne sme pre albuma? I kad ce biti textovi na site u?

 

I kako sam vas najavila? Malo sam se zbrkala oko onoga da li snimate u septembru ili izdajete album, jao.

 

E a ona pesma Odlazim u pizdu materinu kad sam cula samo sam pogledala da l` ce chief organizers da me prebiju a oni nista. Valjda je i to u duhu srednjoskolaca.

Ma jbm ti skolu bwe. Baca me u depresiju. Jos dve nedelje do kraja a ja ne znam da l` ce razredna da me obori il` sta ce biti...[s kucom]

 

Kao pitali neki ljudi mene na shtandu iz kojih su skola bendovi a ja izmisljam li izmisljam...

I da, jeste li zadovoljni brojem ljudi? Ipak je bila Evrovizija...

 

Zzzop

 

E da again...Malo sam se uzivela u organizovanje pa bi bilo cool cisto kad meni prodje frka oko skole i studentima junski da nesto cool organizujemo... Razmisljajte o tome!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je uzasno krivo sto sam stigla jako kasno tako da se nadam nekoj svirci uskoro.

 

Divni ste kao i uvek. :wub:

 

Sta se desava sa Dzonsonom? :confused: Odbio je da ide na proslavu 17og rodjendana kod jedne devojke. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kad ce biti textovi na site u?

 

E da again...Malo sam se uzivela u organizovanje pa bi bilo cool cisto kad meni prodje frka oko skole i studentima junski da nesto cool organizujemo... Razmisljajte o tome!!!

 

U roku od... Ma 10 dana, bice stavljeni textovi na sajt!

 

Sto se tice organizovanja, ja sam za bilo koju kombinaciju ovog tipa! Znaci, na otvorenom, neki lep povod, puno veselih ljudi i ne moze da ne bude pun pogodak! :pivopije:

 

Ako neko sledeci put pita iz kojih smo skola, slobodno reci da smo iz recimo... 14-te, ili trece, ali da radimo kao profesori, ili jos bolje, domari, pa se eto tako skupili da podrzimo klince, jer vode racuna o skolskom dvoristu i tako to... :lol::da:;);)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je uzasno krivo sto sam stigla jako kasno tako da se nadam nekoj svirci uskoro.

 

Divni ste kao i uvek. :wub:

 

Sta se desava sa Dzonsonom? :confused: Odbio je da ide na proslavu 17og rodjendana kod jedne devojke. :) :) :)

to je zato sto se uobrazio jer mu je bogdan rekao da je lep :)

 

mozda bi hteo na onu zurku za 3 nedelje :) to je ipak 18 rodjendan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu imati neke slicke cim se svi org odmorimo...Imacu mislim dosta slika! Pa ti saljem da prikacis...

 

Ako mi nije proradio quote u ovom postu onda je ovo za Bibili! heh

 

 

Chek Bogdane jesi li ti njemu rekao da je lep u shugavoj majici? Ja malo tripujem oko onoga sto cujem, vec par meseci...

 

PS Profesori? tesko.... Pre domari! :):):):) Salim se bwe...

 

Svima pricam kako mi je bilo dobro.... I ladno su svi sa foruma bili, makar i na tren!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je uzasno krivo sto sam stigla jako kasno tako da se nadam nekoj svirci uskoro.

 

Divni ste kao i uvek. :wub:

 

Sta se desava sa Dzonsonom? :confused: Odbio je da ide na proslavu 17og rodjendana kod jedne devojke. :) :) :)

 

 

 

E sad ovako.... nisam bio 300 godina i procitao sam sve sto sam mogao i sto nisam ali ovaj post me tako uzdrmao!!! :D

Prvo 17?!!! to je matorka LOL :DDD (znaci sabijam sam sebe)

Totalno sam bio umoran i utucen... sry next time :)

 

 

to je zato sto se uobrazio jer mu je bogdan rekao da je lep :)

 

mozda bi hteo na onu zurku za 3 nedelje :) to je ipak 18 rodjendan :)

 

 

zovi kekekek ;)

 

Sarki nauci da pijes ko covek bre!!! :pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je vec bajata tema al moram da kazem da mi je svirka u Knezu bila najlepsa svirka na kojoj sam svirao...toliko :)

 

E a sad malo spamovanje teme. Naime 20.maja u klubu Danguba bice svirka Tribute to Metallica. Svirace bendovi To live is to Die (gde sviramo Dzonson,Silja,Filip iz Hatreda i ja),Ekipa Plus i Hatred pa ko voli nek izvoli. Vise o tome na temi Svirke na ovom istom sajtu :) Nadam se da se vidimo u sto vecem broju :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...