Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

sta vredi bubi kad mi i kad imamo svirku tebe nema :)

 

21.Septembar, Danguba, Broken Strings i Aetar!!!!

 

Najverovatnije 7. Septembar Kraljevo ali to jos nije potvrdjeno, javicemo naknadno.

 

Joe, hvala puno!!!!! :D

Edited by rockstarBS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost svirka u Kraljevu je otkazana i izvinjavamo se ljudima koji su hteli da dodju na svirku. Bice prilike nadam se uskoro!!

 

Prva svirka ce biti 21. septembra u Beogradu,klub Danguba sa Aetrom kao sto je vec najavljeno, a u planu su i niz svirki po Srbiji do kraja Oktobra. Da ne bi pricali u prazno kad sve bude potvrdjeno bice na vreme i objavljeno. :rockdevil:

 

uzivajte :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao prijatelj (da, sa majspejsa, al opet, prijatelj) moram da napomenem da ona reklama koju je vaš pjevač uradio za VIP nije, al uopšte, lepa...

i dalje ste mi super, al reklama je kapitalistički nastrojena mašinerija koja jede sve sveto i interesantno...

eto. kritika. prijateljska, još jednom napominjem.

: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi Nikinze,

 

Zamisli svet u kome bismo svi tako pljuvali po sistemu, kapitalizmu, braneci svoje vrednosti i nacin razmisljanja... To bi bas bilo lepo. I tako mi, ciste savesti jer znamo da smo u pravu, kritikujemo sve sto je deo globalizma i zla do kraja zivota, hranimo se suncem i pijemo izvorsku vodu, jer nama nista drugo ne treba... Ne nosimo odecu, sta ce nam!? Ne koristimo telefon, pogotovo mobilni, jer bi tek to bilo onako bas trulo kapitalisticki... Ne zivimo u stanu, jer racune treba placati, a to je cist kapitalizam! Ne radimo, sta ima da radimo za tamo neke trule kapitaliste!? Jednom recju, tako bi mi mogli uzivati godinama, decenijama... Zamisli samo, nema TV-a, ne treba nam, nema interneta (cist kapitalizam!), nema dopuna, reklama, ma uzivancija!

Valjda sam u nekom trenutku, dragi Nikinze, prestao da zamishljam... :icon_ne: :icon_ne: :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...