Jump to content

Mötley Crüe


lemmy sixx

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja danas kupila Red, white and Crue, dupli cd sa najvecim hitovima + tri nove pesme ukljucujuci i If I Die Tomorrow.

 

Relativno Bezvezni buklet, ali s obzirom na to da se na njemu nalazi cak 37 pesama vredi para. Pogotovo za one koji nemaju sve albume ali zele da poseduju hitove na jednom mestu. Moj izbor pesama bi bio drugaciji, ali ovo je objektivno.

 

cd 1 su klasici i to gotovo potpuno iste pesme kao na The Greatest Hits, cd 2 su 'modernije" stvari- Enslaved, Bitter Pill, Beauty, Afraid, Hell On High Heels, New atto i tri nove.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ELEM, kupila sam kompilaciju i moram reci da ko god da je David Wild, trebao bi da se pokrije usima. "Punky, poppy with a double serving of bad attitude" - what a load of crap.

Onda ono za "Sick love song" - "Have they moved on from "Girls. girls, girls" to "Women, women, women"?".

 

Nasla sam jos gluposti, ali to sada nije bitno, ovo su bile glavne pricice.

 

A da i lepo je covek napomenuo da "Smokin' in the boys room" nije pesma Motleya (za sve one koji mi nisu verovali - evotigana.gif )

Ona riba sa omota je super, na Vinceovoj slici su tako (neuspesno) pokusali da sakriju njegov svinjski podbradak i svi su tako gotik. ph34r.gif (It's funny 'cause it's sad).

 

Mozda sam ja gluva, ali ja ne primecujem razliku izmedju "Too young to fall in love" i "Too young to fall in love (remix)", sem sto je sam pocetak malo izmenjen.

Dalje, "If I die tomorrow" je super pesmica, "Sick love song" nije nista posebno i "Street fighting" je ok.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...