Jump to content

Mötley Crüe


lemmy sixx

Recommended Posts

Sticice ti u ponedeljak, jutros sam poslala. Tehnicki problemi icon_redface.gificon_wink.gif , sorry. kolega

Stiglo mi juce,thanx.

 

Komentari...tako sam nesto i ocekivao.Mesavina perioda "Motley Crue" sa novijim tendencijama.

"If I Die Tomorrow" je toliko ljigava da me ne bi cudilo da uskoro pocne curiti sluz sa diska.Uzas.Tu pesmu su bez problema mogli objaviti i pod imenom Linkin Crue.Ili Motley Park.Nije ni bitno,pesma je sluzava komercijalna ljigavstina.Ali jebiga,zatrebalo ljudima para.

Ove druge dve nisu lose,ali nisu nista posebno.U svakom slucaju dve potpuno prosecne i bespotrebne numere.

Po meni Motley vise ne trebaju svirati.Nek' se vec jednom raspadnu za sva vremena,i ne kvare staru slavu.Jebo ih reunion,ako ce da rade ovakve stvari.Ali jebiga,pare su pare. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"If I Die Tomorrow" je toliko ljigava da me ne bi cudilo da uskoro pocne curiti sluz sa diska.Uzas.Tu pesmu su bez problema mogli objaviti i pod imenom Linkin Crue.Ili Motley Park.Nije ni bitno,pesma je sluzava komercijalna ljigavstina.Ali jebiga,zatrebalo ljudima para.

A, ne seri, nije TOLIKO ljigava pesma. icon_wink.gif I ima veoma zaraznu melodiju. biggreens.gif

 

I pesma uopste ne lici na Leaking park, sta si se istripovao? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljigava je do bola...sluzava ljigavstina...

Lici,lici...poslusaj pazljivije.Bas se oseti gomila novo talasnog americkog komercijalnog smeca.Dobro,ruku na srce,Motley su uvek bilo komercijalniji bend,ali su svirali komercijalnu muziku koja je bila jebeno kvalitetna.I licilo je na njih,to je bio Motley Crue.Ali ovo...nema veze sa vezom...ljigavo sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lici,lici...poslusaj pazljivije.Bas se oseti gomila novo talasnog americkog komercijalnog smeca.Dobro,ruku na srce,Motley su uvek bilo komercijalniji bend,ali su svirali komercijalnu muziku koja je bila jebeno kvalitetna.I licilo je na njih,to je bio Motley Crue.Ali ovo...nema veze sa vezom...ljigavo sranje.

Kakve veze ima da li je nesto komercijalno ili ne?

 

Dobro, mozda malo lici na Leaking Park, ali vise na pesme "One step closer" ili "In the end" (ali one jos i nekako valjaju icon_redface.gif ), nego na "Crawling" itd. itd.

 

I nije sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste,ali zaradili bi oni sasvim pristojno radeci i malo bolju muziku.

Zaradili bi,ali ce ovako svakako vise zaraditi,s obzirom da je ovo neki modernjak i da dosta vuce na nu metal.Sta znam,meni je pesma kao pesma solidna,dok je text maximalno ljigav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaradice moj kurac...bas ce neko ko voli taj tip muzike uzeti i slusati "tamo neki" Motley Crue.Ne idu oni na to.Turneja je ono na cemu ce dici kintu.A nove pesme i ostale stvari im sluze kao svrha za to.

Ali jebiga,o ovome ne vredi raspravljati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...