Jump to content

Mötley Crüe


lemmy sixx

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Shta znam dobar bend, nisam ih nikad neshto gotivio ali kad sam chuo album Shout At The Devil nisam ostao ravnodushan.

 

To im je JEDINI PRAVI album. Sve ostalo je 4 hita + gomila fillera. MEni su Motley Crue previse razvikani. Nisu TOLIKO dobri. Vise su pop metal nego heavy glam sleaze metal za sta su se izdavali.

Imaju najbolji attitude od svih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pop metal?Prva tri albuma su pop metal?!?Kakv crni pop metal!

 

Pop metal u stilu Dr Feelgood. Prva 3 su zaista dobar sleaze glam metal, ali posle toga su postali previse pop ( Time For Change i Don't go Away Mad npr ).

Ne kazem da su losi u tom periodu, ali jesu se prodali da bi zaradili koju kintu. I skinuli su sminku koja im je bila zakon, pogotovo u SATD periodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dr.Feelgood je odlican hard rock album.Dobro,ima tri ljigave balade,ali su sve tri odlicne.Prodali se?Pa oni su se prodali od prvog dana kada su krocili na scenu,posto su oduvek bili komercijalni do bola.A bas ta sminka koju su odbacili ih je cinila jos komercijalnijim,posto je to tada bilo popularno.Meni licno se vise svidja njihov stajling u fazonu albuma "Girls,girls,Girls" i "Dr.Feelgood" kada su ganjali harlike,bili u kozi i kaubojkama nego onaj stari imidz...ko trandze androidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da,ima i tamo dobrih stvari ("Power To The Music" recimo),ali daleko je to od prvih 5 albuma."Generation Swine" je krsh nad krshevima,a "New Tattoo" je isto poprilicno slab,iako ima nekoliko dobrih stvari na njemu,recimo "Hell On High Heells" i "Punched In The Teeth By Love".Ni ove nove pesme koje su snimili posle reuniona mi se uopste ne svidjaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da,ima i tamo dobrih stvari ("Power To The Music" recimo)

:pivopije:

A tek "Hooligan's Holiday" :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

To je DZet vecito vrteo u 'Hitu Nedelje' :cool:

(i ceo taj album generalno)

 

ali daleko je to od prvih 5 albuma.

Pa sad daleko... :uhoh:

Ono,drugaciji je (crvrsci je),al' je dobar u tom domenu (da tako kazem) :da:

 

...za razliku od Generation Swine ko mi je...pa :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Lewd,Crued & Tattooed" je sjajan.Odlican.Ali ovaj novi "Carnival Of Sins" je jos bolji.Rock n' roll cirkus u svom najboljem izdanju.Obavezno pogledajte!

 

Pa sad daleko... :uhoh:

Ono,drugaciji je (crvrsci je),al' je dobar u tom domenu (da tako kazem) :da:

 

Drugaciji je i cvrsci,ali je po kvalitetu daleko od prethodnih 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Lewd,Crued & Tattooed" je sjajan.Odlican.Ali ovaj novi "Carnival Of Sins" je jos bolji.Rock n' roll cirkus u svom najboljem izdanju.Obavezno pogledajte!

Jel' to onaj DVD?

 

 

Drugaciji je i cvrsci,ali je po kvalitetu daleko od prethodnih 5.

Pa sad,stvar ukusa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...