Jump to content

Mötley Crüe


lemmy sixx

Recommended Posts

Ja sam nabavio onaj DVD Lewed,Crued And Tattooed...al' nikako da stignem da ga odgledam icon_redface.gif

 

Cuo sam da im neka riba lupa bubnjeve umesto Tommy-a...

dobar je dvd. odgledaj i onda se stidi sto ga nisi prije odgledao.

 

 

ima goli` zenski, ima sve. icon_da.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Elem, bez obzira na ovu nezahvalnost osjećam potrebu da ovdje napišem kako je "Shout at the Devil" u izvođenju benda Stuck Mojo (u tandemu sa Devinom Townsendom), odlična. I više nego odlična. Preporuka, preporuka.

 

Inače, pomenutu stvar možete naći na Stuck Mojo disku Violate This: A Decade of Rarities (1991-2001)... A mogao bih i upload da potegnem ukoliko bude bilo interesovanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Najveći metal festival ikada održan u Mađarskoj u Budimpešti na NEP stadionu

 

Takav dogadjaj ja mislim da nikada više neće se ponoviti

 

 

Da i sigurno je bilo više od deset hiljada ljudi samo iz Yugoslavije

 

 

 

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

eee

Lijepa vijest za mrzitelje Motli Kru:

 

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...ewsitemID=74325

 

MÖTLEY CRÜE's SIXX: No More Shows Until 2008, Possibly 2009 - June 10, 2007

 

No, nije to, nego:

 

England has made a lot progress on the groupie front since we were last here. I've just had two groupies backstage sucking my dick and they just happened to be sisters.

:lol:

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Da li je neko gledao ovaj DVD "Carnival Of Sins"?Upravo ga skidam,pa me zanima na sta to lici.

 

 

Imam taj dvd ,Jebeno dobar koncert . Otvaraju sa shout at the devil tu je i red hot

Dosta pesama sa too fast for love i sa Dr feelgood - a isto. Mick Mars je toliko mršav da čovek pomisli da će se prepoloviti al je odsvirao gig nema šta .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantastican DVD!Zaista.Rnr cirkus,svirka,sise,alkoholi...set lista fantasticna (jebeni "Louder Than Hell" i "Ten seconds to love" su me jako iznenadili :rockdevil: ),cela ekipa u strava formi...Vince peva ko u starim danima,uopste ne falsira kao na "Lewd,Crewd & Tatooed",Nikki kao i uvek fenomenalan,Tommy jebe mame,Mick se sjajno drzi i strava svira...

Zamerke idu na prvu i polednju pesmu..."Shout At The Devil" Generation swine remix...fuj...svirajte originalnu verziju!!!!!"Anarchy In The U.K." poslednja stvar...bezveze.

Sve u svemu,sjajno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Da li je neko gledao ovaj DVD "Carnival Of Sins"?Upravo ga skidam,pa me zanima na sta to lici.

 

Gledao sam to , odlican koncert. Vince ili pjeva za 10 ili totalno falsira i preskace svaku drugu rijec. Tu pjeva za 10.

 

Dr Feelgood mi je jedan od omiljenih albuma. A The Dirt je vrlo zabavna knjiga. :) Jay Leno pita jednom Ozzy-ja jesu li istinite neke anegdote u vezi s njim u toj knjizi a on kaze - ne sjecam se ali ako Nikki Sixx kaze da je tako bilo onda je istina. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...