Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I niko da komentarise novi site ? ccc no.gificon_smile.gif Hheheheh

Ajde fanovi dolazite tamo, i da se i tamo uclanite na forum pa da pricamo icon_wink.gif

evo,ja cu,posto nema dobrovoljaca...

site je cool,bolji nego pre u svakom slucaju...downloadovao sam vam snimke i mogu reci da rhcp svirate identicno!

najvise bih pohvalio vokal,posto je ipak najteze skidati nekog odredjenog pevaca,svaka cast!

samo,max,nemoj sad da se uobrazis,ok icon_smile.gif ?

jesi iskoristio ONO sto sam ti poklonio na beer festu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm...varate se vi ljudi...Za nas je culo mnogo ljudi , koliko sam ih samo upoznao da znaju za moj bend (culi preko radija,procitali u huperu, culi nas na svirci...)...koliko nas je samo sada culo na beer festu.....Tako da ono..zabole me...nemojte temu trovati glupostima vise...(btw forum ima 20 clanova) icon_smile.gif ....

Inace papprichice postoje od 17.12.2004. ...tek 7 meseci...ima vremena bre za nas... heheheh laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm...varate se vi ljudi...Za nas je culo mnogo ljudi , koliko sam ih samo upoznao da znaju za moj bend (culi preko radija,procitali u huperu, culi nas na svirci...)...koliko nas je samo sada culo na beer festu.....Tako da ono..zabole me...nemojte temu trovati glupostima vise...(btw forum ima 20 clanova) icon_smile.gif ....

Inace papprichice postoje od 17.12.2004. ...tek 7 meseci...ima vremena bre za nas... heheheh laugh.gif

ja nisam rekao da za vas nije culo mnogo ljudi,naprotiv,ja tvrdim da imate solidnu popularnost icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koga boli kurac dal je chulo za nas 2 ili 22222 ljudi

ako ocju da imam svoj forum imacju ga makar prichao i polemisao sam sa sobom tamo (savrsheno moja stvar)

a kome se to ne svidja...pa recimo da moze da mi safta muda

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako kazu pravi Peppersi: Mi stvaramo muziku i nije nam bitno da li ce nas slusati 20 ili 20000 ljudi!!!

 

opusteno... taj blek je sigurno ljubomoran na to sto vi imate sjat koji je moderno uradjen, bla,bla... opusteno, ne treba se raspravljati sa budalama (kao ni sa mnom icon_smile.gif )

 

inace, sad mogu da izjvaim da vam je SUPER sajt... malo sam ga proucila i svidja mi se icon_da.gif

 

poz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...