Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@bole: kako god bilo, mi cemo da se gubimo u prvim redovima i pustamo punu podrsku. pa makar samo drzao bas u rukama i ne pogadjao nista icon_mrgreen.gif

slazhem se... i Bole brzo nam se oporavi!!!

Edited by RedGirl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bibili, hajde uploaduj negde te slike da mogu da ih poskidam sve....I neka budu po mogucstvu full velicine ili ako bas moras onda 800x600....Ajde uploaduj to pa da ubacim na nas site...Bice to jedna prepuna i do jaja galerija icon_smile.gif

 

p.s. uopste se ne vidi da sam bolestan totalno ....Kada sam se vratio kuci imao sam 39.5 sad.gif ...Evo sada mi je pala temperatura extra...nadam se da ce ostati tako...

Bila jedna veoma cudna ali ipak zanimljiva svirka icon_smile.gif hahehehh

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MAX - jel sve snimljeno na kameri ?? Da li si uzeo kaseticu ??? Bas hocu to da vidim, ajde reci ako si uzeo kasetu da ja to sredim....Da dobijemo na dvd-u...

 

pa da i neke stvari ubacim u FUNNY VIDEOS DEO SITEA icon_smile.gif hehehehehhe

Mislim da nismo tako lose svirali ne znam.... icon_smile.gif

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to sa tim likom je verovatno i namesteno od zna se vec koga i zasto...Mene zabole iskreno , nemam nikome da se dokazujem ...Takodje i kao bend , valjda smo se do sada dokazali...Ja sam svirao extra sa obzirom koliku sam temperaturu imao...Provaljujem da svaki put kada sviramo u tom holu u skcu zvucimo sranje...Verovatno zbog prostora...I naravno da ce biti bolje u molu ili bilo gde budemo isli dalje...Na bend je za ovu svirku bio extremni pritisak...Promenili smo gitaristu.Uvezbali novog za vreme od nedelju dana i par proba...Ja sam se jako razboleo i imao veliku temperaturu celu nedelju pre svire i na dan svirke...Jos je falila neka budala kao taj retard sto se pojavio da pokvari sve...Mada , eto jedno iskustvo vise...Izvinjavam se svima koji su dosli da nas cuju , na takvom nastupu kakav je bio...jebi ga...Bice bolje...Na bilo kojoj sledecoj svirci...

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

ocu slike slike icon_smile.gif

dajte linkove icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

maxe,ti si bio totalno profi !sht ose tog lika tiche!

 

bedak.bash prichamo ...deshavaju se takve stvari ,ima budala koje ne znaju shta ce sa sboom ,pa bzvz smaraju druge no.gif...ali nebitno,prosto -samokontroloshete se vi ,i iskulirate...

znam da nije svejedno,but...jebi ga ..deshava se

 

ne vole ni svi britney spears icon_smile.gifsad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa samo par osoba znamo da "MRZE" ovaj bend iz ovih ili onih razloga...Predpostavljam da to ima veze sa tim...Ista osoba koja se bavila kucanjem retardiranih komentara na nasem siteu...

A to za britni spears....jebi ga nisam stekao utisak da nas ne vole , super smo prosli kod publike....Tako da ono....Malo je glupo sto publika bukvalno sedi na bini pa im se i svasta dozvoljava i nema nikakvog obezbedjenja ali sta je tu je... icon_smile.gif Uvek ce se naci neka budala .... no.gif

 

Uostalom nije ni vazno...Idemo dalje i uzivamo icon_smile.gif

 

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne vole ni svi britney spears

ti to nesto na dunjin racun??? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

tebi svaka cas' maxe kako si iskulirao. da se meni tako nesto desi, u bilo kakvoj situaciji, brate... wallbash.gifwallbash.gif sta cu kad su mi slabi zivci icon_mrgreen.gif

 

da ne zaboravimo najjaceg lika koji je uzeo autogram od maxa i slikao se s njim icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma,da..nsii me skapirao Bole,rekoh za Britney iz zajebancije...u smislu da ce se uvek nacji oni koja vas ne gothive i to je to.

 

kao shto kazhesh-idete dalje pivopije.gif

Ma mogu opusteno da nas ne gotive , pa mislim jel postoji neki bend koji svi gotive ?? Ne naravno..ALi ono je bilo nesto drugo.....Neka stane u cosak ako hoce...a da se gura ispred publike koja nas gotivi u prvi plan ispred nosa pevaca e ne moze...To je preterivanje !! Naravno sredili smo to valjano icon_wink.gif hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, nego neki debil prisao ispred svih i nabio se ispred maxa i drzao evotigana.gif ispred face njegove....E onda je nas bubnjar popizdeo, sisao sa bine u sred pesme (mogao je zavrsiti ahahha ) ...i odgurnuo lika i tu se valjda malo gurali ,onda su ga valjda izbacili napolje..mislim tog debila...Eto ... icon_smile.gif

Zato sam ja dobio za to vreme jedan funky slap-bass solo icon_smile.gif heheheheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma priznaj da ste to namestili kao marketinshki potez, kako bi ljudi sto vishe prichali o vashoj svirci... laugh.gif

Tako rade sve zvezde-naprave neki skandal, da bi bili shto vishe zastupljeni u javnosti... icon_smile.gif

 

Ne, sad kao ozbiljno-svirka je sama po sebi bila dobra, i neke pesme po samom nachinu izvodjenja bolje zvuche...

Novi gitarista vam se super uklopio, i dobro je shto peva pratece, ali onako na specifichan nachin-kao visokim glasom... Uklapa se to uz pesme Peppersa. icon_da.gif Mislim da ce vam neke naredne svirke, kad budete imali josh koju probu, biti jako dobre... icon_da.gifpivopije.gif

 

E, da! Maxove slike cemo da izradimo, damo mu da ih potpishe i onda da zaradjujemo na njemu! biggrin.gif Moze sreco? icon_razz.giflaugh.gif

Tebi dovoljno shto te promovishemo na taj nachin, nema zarade za tebe! icon_razz.gificon_smile.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, nego neki debil prisao ispred svih i nabio se ispred maxa i drzao evotigana.gif ispred face njegove....E onda je nas bubnjar popizdeo, sisao sa bine u sred pesme (mogao je zavrsiti ahahha ) ...i odgurnuo lika i tu se valjda malo gurali ,onda su ga valjda izbacili napolje..mislim tog debila...Eto ... icon_smile.gif

Zato sam ja dobio za to vreme jedan funky slap-bass solo icon_smile.gif heheheheh

"nas bubnjar" kaze se mili icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ne cudi me znam ja kaki je on kad popizdi icon_smile.gif

 

ma i treba......ko mu jebe mater neka pijana budala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da! Maxove slike cemo da izradimo, damo mu da ih potpishe i onda da zaradjujemo na njemu! biggrin.gif Moze sreco? icon_razz.giflaugh.gif

Tebi dovoljno shto te promovishemo na taj nachin, nema zarade za tebe! icon_razz.gificon_smile.gificon_mrgreen.gif

Mozhe ali hotju procenat da bih mogao na Bodome....... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni je svirka bila ok, mada umeju oni i bolje ali s obzirom na Boletovu temperaturu i novog gitaristu je super ispalo... trenutno uploadujem slike, pa tjete motji da ih vidite na njihovom sajtu... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...