Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

"Novog gitaristu"...uuuuuuu...jao, jao evotigana.gif Ocu procenat za njega, necete me zajebati!!!!! laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Ne znam u kom ste vi fazonu, svirka je bila ok, a imali smo ih i mi i vi i triput gorih tako da opustencija. Bice u subotu do jaja tako da ne brinete.

 

Uzmes u obzir ko je sve od bendova bio tu, sa svojim drustvom...uradis malo wallbash.gif i icon_confused.gif i bude ti jasno zasto se sve ono desilo!!! E sad, dokle moze da ide jadnost takvih ljudi...sky is the limit!!!! Za sve ostalo...ima nas dovoljno pivopije.gif

 

Veliki pozdrav, i vidimo se u subotu.

Pozdravite "novog gitaristu"... laugh.gifbiggrin.gificon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zna se od koga , a zna se i zasto!

 

 

 

 

 

icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  biggrin.gif  pivopije.gif

hahah brate kako si dobro ovo uocio icon_wink.gif hahahaha svaka ti cast !!!

 

@bibili - ne mislis ti dobro icon_wink.gif hhehehe

 

@stringer - bice dobro u molu , samo se iskreno nadam da cu moci da idem uopste...Ako se ovako nastavi moja bolest sumnjam da cu ici igde...

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ako vam to nije bio marketinski potez svejedno je upalilo...kad sam se vracao gajbi u busu su svi metalci pricali samo o "incidentu"......btw, zasto vam gitarista peva kao devojcica?mislim od njegovih pratecih vokala me je bolela glava... biggrin.gif

Hvala brate icon_smile.gif

A sto se pevanja tice , do sada uopste nismo imali pratece pa nam je ovo i ta kako dobro...Peppersima frusciante peva pratece u tom fazonu , tako visoko icon_wink.gif ...TO je fora, trip icon_wink.gif hehehe

Drago mi je sto je sve na kraju dobro ispalo icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dunjka ja sam mislio da si ti izbrisala svoj potpis... c-c-c-c-c

 

btw. shto se tiche prinove u bendu, mislim da je fenomenalno osvezhenje. malo josh da se max i dzhoni koriguju shto se pevanja tiche ali i ovako zvuchi sasvim pristojno.

 

shto se svirke tiche bilo je daleko ispod vashih mogutjnosti, ali tome je naravno doprineo onaj tenKre... jbg. bitje bolje drugi put...

 

p.s. sorry shto loopetam glooposti, ali smorio sam se na faxu pa nemam shta da radim pa kenjam ovde icon_smile.gif

 

mala shala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...