Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@pretendres : devojko taj sajt sadrzi sve o bendu,samo o bendu i nista sa strane,sve izjave vezane za bend nisu spam, ostalo jeste...Tako da.......

 

Hmm.. Moguci playlist za svilajnac : 1. By the way , 2.Scar Tissue , 3.Around The World...i dalje nesto icon_wink.gif

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva autorska je definitivno gotova, zove se "Opusti se" ..Nismo imali bas puno vremena da je izvezbamo ali nadam se da ce biti ok sutra..Znaci premijerno cemo je svirati u Svilajncu u okviru hita 202 ..Predlazem svim vernim fanovima da slusaju radio kada vec nisu tamo..Znaci od 7-8 h na 104.00 mhz...Kada vec pocinje..Pa da cujemo posle i utiske..Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

vetj sam rekao na koncert temi ali ajde i ovde da spomenem....svirali smo relativno loshe ali je atmosfera bila za svaq pohvalu i ludo sam se zabavljao....

I publici se svidela nasha stvar....iskreno nisam ochekivao takvu reakciju na nashu pesmu.....veliko im hvala..... pivopije.gif

 

@Primeval-Hotjesh da svirash u APC tributu......? icon_mrgreen.gif

 

vratite obucara u bend...nemam za sta drugo da ga zajebavam 

Shta to treba da znachi?! icon_evil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispravka Max, svirali smo super , odslusao sam snimak sada sa radija i super zvuci...Pesme zvuce dobro , za razliku kako su nama zvucale tamo..Scar Tissue ispao najjace odsviran do sada...A nasa pesma ...... icon_smile.gif

 

I da , svirka u Novom Sadu je pomerena za petak 18.ti a ne 19. kao sto je trebalo da bude... !!

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm...posto sviramo rhcp dugo vec, nase pesme ce verovatno imati slican zvuk istim (mislim na zvuk gitare, bassa...) , jer ih i sviramo na tim svirkama..A mislim da pesma nema veze sa rhcp, vise vuce na neki stari rock barem meni icon_wink.gif Takodje pesma je napisana jos pre ne vezano za rhcp tribute ...primetili ste da imamo novog gitaristu ? Ima slepa na bassu,funky bubnjevi i gitara - sve sto mi volimo da sviramo icon_wink.gif...Drago mi je mnogo da dajete komentare icon_smile.gif Samo tako nastavite ...znaci dosta...

 

p.s. a koju pesmu smo kao "rip off" bas me zanima sada ???

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je problem , mada se ne moze izbeci zar ne ? Neko svira trash,metal, mi sviramo funk/rock ...A nasa pesma mislim da lici na rhcp samo po tom zvuku nista drugo...Bilo bi extra da mozemo da pravimo pesme ko rhcp ali su ipak neprevazidjeni...Uostalom videcemo kako ce vam zvuciti ostale pesme...A nasi rhcp tribute fanovi , ne brinite necemo prestati da sviramo rhcp zato sto smo poceli autorski rad..Cak odradili smo dosta novih pesama i zasli jos dublje u sviranje istih...Pravicemo svirku u decembru pa cete cuti... icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,stvarno,kada ce da bude ta svirkica?Ima li nekoh konkretnih informacija?

 

Inace pesmica je onako...nije losa, mada mislim da bi Max trebalo malo da poradi na pevanju...a mozda je to samo snimak kriv icon_mrgreen.gif

I svidja mi se intro pesme...sta vise taj deo je ostavio najjaci utisak na mene icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...